Q Acoustics 3060S - Bílá

SKU
5036694047323
9 990 Kč
Do 5 dnů

Máme odzkoušeno.
Spolu to funguje... a mnohem levněji

5%
Cena při zakoupení samostatně: 42 560 Kč
Takže ušetříme: 2 132 Kč
40 428 Kč
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Subwoofer je zárukou kvalitní akustiky při poslechu jakékoliv hudby, jeden mít po ruce se vždycky hodí. Model 3060S je jedním z nejtenčích subwooferů ze série Q Acoustics, který se netají úžasně hlubokými a řízenými basy, jež jsou pro dokončení hudebního a filmového poslechu velmi důležité. Vyrábí se ve čtvero provedeních, také ho lze namontovat na stěnu nebo diskrétně uložit na podlaze.

 

  • Slim subwoofer
  • 150Wattový zesilovač a vysoko efektivní 200mm měnič reprodukují každý detail akustických bas nebo masivní kinematografické exploze
  • 3060S je jeden z nejužších subwooferů na trhu a vleze se diskrétně do každého domácího kina s možností umístění na zeď
  • Veškeré ovládání a terminály jsou schovány za magnetickými dvířky a kabely jsou vedeny diskrétně spodem

 

Co je zásadní

Mezi klíčové vlastnosti je třeba zařadit všechny důležité aspekty, které ovlivňují kvalitu výrobku. Subwoofer přináší jemné nuance akustického kontrabasu i hluku kinematografické exploze s využitím výkonného 150 W zesilovače, jenž kooperuje s ovladačem. Diskrétní je v tom, že se vejde do libovolného systému domácího kina, dokonce je možné ho namontovat s pomocí volitelného nástěnného držáku na zeď. Stojící na podlaze může využívat gumových nožiček anebo hrotů. Obsahuje všechny základní funkce, ovládací prvky, přičemž přípojky jsou za magnetickým krytem s portálem směřujícím dolů (slouží pro vedení připojovací kabeláže).

 

Dobře řízené basy

Ohromující zařízení je jedním z nejtenčích, hluboké basy jsou precizně řízené a dokreslují tak hudební obraz. Hlavní inovací je úchvatný vnější design, se kterým Q Acoustics oslovuje tu nejširší klientelu. Po funkční stránce je třeba připomenout, že každý detail hlubokých tónů je doslova hmatatelný, od 35 Hz se precizně rozprostírá v poslechovém interiéru. Jeho štíhlost a subtilnost mu dává novou dimenzi, včetně čistého pohledu na přední stranu s logem společnosti. Boční vyzařování zjednodušuje umístění subwooferu.

 

Specifika produktu

Celý modul je laděn do karbonově černé barvy, ale může být také v odstínu grafitově šedé, v arktické bílé nebo v barvě anglického vlašského ořechu. Basový měnič měří v průměru 200 mm, zesilovač je třídy D. Frekvenční pásmo je tvořeno rozsahem od 35 do 250 Hz, na +3 dB, -6 dB. Vnitřní objem modulu má 10,6 l při rozměrech 480 x 300 x 150 mm. Váží celých 8,5 kg.

 

Inovativní technologie

Díky modernizaci v oblasti technologií je zajištěn ten nejvyšší možný výkon a funkčnost. Řadí se směle k řadě 3000i, především sílou a atraktivitou. Nová estetika i vnější vzhled skříně nenechává nikoho na pochybách, ve všech provedeních je tento subwoofer neodolatelný. Výbavu dolaďuje atraktivní chromový rám kolem každého řidiče, mřížky reproduktorů a komplexní nastavení prvků.

 

Příslušenství

Každého uživatele již předem zajímá, co všechno je obsahem balení. Kromě jednoho kusu aktivního subwooferu k příslušenství náleží čtveřice hrotů, síťový kabel a příručka, usnadňující manipulaci, ovládání a nastavení. Lepšího zvuku se nedosahuje snadno, ale nic není nemožné. Málokdo však tuší, kdo za to všechno může. Poměrně mladý britský výrobce elektroniky je znám výrobou dosti náročných, avšak vysoce ceněných produktů. Nevysokými cenami za spolehlivé moderní zboží tak dokáže oslovit velmi širokou uživatelskou základnu. Q Acoustics je profesionál, který ví, na co nalákat zájemce. Jejich cílem je taková produkce zboží, která upřednostňuje pečlivé a nadčasové provedení, stylové designové uchopení, vynikající zvuk a jednoznačně nejmodernější výbavu. Zážitek z poslechu je na spadnutí, jenom je potřeba vlastnit zařízení typu 3060S. Výrobní společnost se tak stala komplexním hráčem – navržení, konstruování, využití kvalitních materiálů a produkce je v jejich výhradní kompetenci. Důvěra v dobrou značku se vyplatí.

 

Rozbalení

Výrobce Q Acoustics
Typ subwooferu Aktivní
Měniče Basový: 1 x 20 cm
Výkon maximální (W) 150
Frekvenční odezva od (Hz) 35
Frekvenční odezva do (Hz) 250
Barva Bílá
Šířka (mm) 480
Výška (mm) 300
Hloubka (mm) 150
Hmotnost (kg) 8,5