DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
REL Longbow
REL Longbow REL Longbow REL Longbow REL Longbow REL Longbow REL Longbow REL Longbow REL Longbow

REL Longbow

8 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Vypadá zajímavě a na první pohled by nikdo nepoznal, k čemu se tento přístroj využívá. Pravdou je, že kompatibilitou a také díky jeho schopnostem je použitelný k sub-basovým modulům série S, 212 SE a G1,G2, kterou má na svědomí společnost REL ACOUSTICS. Jedná se totiž o bezdrátovou distribuční jednotku, jenž patří k vysoce kvalitním bezdrátovým systémům, které umějí oprostit zvukovou aparaturu od běžných propojovacích kabelů.

K čemu slouží LONGBOW

Tento skvěle vypadající modul je zvláštní tím, že dokáže bezdrátovou formou přenášet po místnosti svižné, nekomprimované basy, a to až do vzdálenosti cca 15 m. Platí však, že délka propojení je závislá i na uspořádání v interiéru. Konvenční systémy bez drátů na vysílací straně značně komprimují, neboli zmenšují objem dat zvuku určeného pro přenos. V daném přijímači jej pak umějí převést zpět do původní podoby.
Výsledný efekt je roven zpoždění signálu, a dokonce někdy souvisí se ztrátou dynamiky. LongBow je inovací digitálního přenosu z 16 bitů na 24 bitů, kdy vzorkovací kmitočet činí 48 kHz. Odstraněním starého systému a využíváním A/D - D/A převodníků z audio kategorie se jeví přibližně 80% nárůst rychlosti, než tomu bylo u tradičních systémů Bluetooth a Wi-Fi.

Zasloužený výkon

Konstruktéři a inženýři z REL toužili vytvořit univerzální návrh bezdrátového systému s co nejlepším zvukem. Zásadním je u tohoto produktu propojovací systém, jenž výrobní tým využívá u subwooferů, a ten umožňuje přenosový systém LongBow připojením jak přes vysokoúrovňový vstup, tak zároveň přes kanál 1 LFE.
Takže není potřeba dále pracovat s referenčním nastavením pro modely Home Cinema při použití tohoto bezdrátového systému přenosu zvuku od REL. Skutečné, přirozené a teplé basy spolu s dynamikou vyznějí při bezdrátovém přenosu. Při přehrávání hudby nebo snad při sledování filmové produkce není potřeba přepínat vstupy či jinak přenastavit subwoofer.

Jednoduché nastavení a využívání

Častokrát platí, že v jednoduchosti spočívá krása a to nejenom ona. Spojení, kterého lze docílit doslova za pár vteřin, je ve skutečnosti velmi jednoduchou konexí. Perfect Pair totiž znamená, že stěžejní důraz je kladen na nesložité spárování vysílače s přijímací jednotkou v subwooferu. Po přepnutí dvou přepínačů (využit je systém „páčkový“) se po několika vteřinách oba přístroje propojí, což přivede sub-basovou jednotku k životu.

Vzhled, který je poplatný době

Vizuální stránka věci je tím, co prodává. Vzhled modelu Longbow znamená revoluci ve výrobě a ať je vyroben v bílé nebo černé barvě s vysokým klavírním leskem, upoutá pozornost publika. Uživatelská veřejnost zpravidla klade důraz na podobnost technického vybavení, kompatibilitu a sladění pouhým okem. Proto tato povrchová úprava žije svým kladným, velmi moderním, novodobým vzezřením, jenž oživuje, ozvláštňuje a funguje zcela perfektně. Důvěřovat REL se skutečně vyplácí – společnost s letitou tradicí, s unikátní filozofií i geniálními schopnostmi, vycházejícími z profesních zkušeností je tím, na čem se dá stavět. Produkty zvučné značky REL jsou díky preciznímu zpracování velmi žádanými, oblíbenými a využívanými, a to nejenom kvůli jejich velmi příjemné cenové relaci.

Dejte šanci prvotřídnímu zvuk

Vstoupit do akustického světa znamená být připraven a hlavně informován. Celá audiofilská společnost smí být motivována právě takovou značkou, která si své jméno dokáže získat na základě kladných referencí, recenzí a doporučení. Pro REL produkci tedy nic nového pod sluncem.

Technické parametry:

  • Vstupy: High-level neutrik speakon, Low-level single phono, LFE single phono
  • Vstupní impedance: High-level - 150k, Low-level - 10k,.1/LFE - 10k ohmů
  • Síla bezdrátového výstupu: 11 dBm
  • Efektivní vzdálenost: 15,2 m
  • Spotřeba: 600mWattů
  • Rozměry (Š x V x H): 152,4 x 50,8 x 165 mm
  • Příslušenství: napájecí adaptér


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: REL Longbow

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce REL
Barva Černá