Rotel A10MKII - Stříbrná

SKU
R A10MKII-S
13 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Milujete hudbu a rádi byste si užili perfektní výkon ze stylově navrženého zařízení, které pozvedne váš poslechový zážitek na hvězdnou úroveň? Jste tady správně!

Tohle umí jedině Rotel

Integrovaný zesilovač funguje ve třídě AB. Navíc se jeho konstrukce opírá o lineární napájecí zdroj s masivním toroidním transformátorem značky Rotel. Výkon zesilovače je 50 W do 8 Ohm a do náročnějších reprosoustav ho jde dokonce ještě vice. Může být stříbrný nebo černý a vážně to zvládá na jedničku.


Kombinace všeho dobrého

Je to skoro jako ve známých pohádkách – každá sudička dává do vínku něco dobrého, a ta poslední, co chce škodit, se nedostavila. Trefou do černého (anebo do stříbrného) je A10MKII od Rotelu. Nabízí perfektní kombinaci výkonu a stylu pro skutečné audiofily, kteří chtějí zvýšit svůj zážitek z poslechu. Tento povedený zesilovací model je dán masivním toroidním transformátorem s 50 W na kanál výkonu třídy A/B se třemi RCA vstupy a pohyblivým magnetem Phono stage pro milovníky vinylu. To vše včetně dálkového ovládání, díky vstupu s pohyblivým magnetem a možností pro připojení gramofonu.


Pečlivě navrženo

Výrobce vsadil na standardní rozměry – zesilovač je 430 mm široký, 73 mm vysoký a 347 mm hluboký, přičemž váží 6,6 kg. Požadavky na napájení očekávají 230 V, 50 Hz se spotřebou energie 150 W, v pohotovostním režimu méně než 0,5W. Cena je více než dobrá, pečlivý návrh i vypracování s užitím kvalitních komponent z prvotřídních materiálů korunují snahy značky Rotel. Zájemcům o více informací o produktu napoví technické parametry nebo osobní návštěva u profesionálů.


Konektivita

Zařízení využívá analogové zdroje, se třemi RCA vstupy na linkové úrovni a Phono stage kompatibilní s Moving Magnetem jsou užitečné především pro milovníky vinylu. Konektor umístěný na předním panelu je určen pro sluchátka s vyhrazeným obvodem zesilovače a bude ho třeba zejména pro soukromé poslouchání. Intuitivní uspořádání předního panelu zahrnuje otočné ovladače basů, výšek a vyvážení, A10MKII používat v praxi je zkrátka jedna velká radost. Přidaný IR dálkový ovladač a motorizovaný analogový ovladač hlasitosti rozšiřují snadné využití v poslechovém prostředí. Takže pak už stačí mít jen pohodlné křeslo, sedadlo nebo pohovku a ten správný relax je zaručen!


Inovativní postupy a pokročilé technologie

I Rotel směřuje stále k vyšším cílům, lepším výsledkům a naplňuje tak očekávání i mladé novodobé generace, která má v audio sektoru mnohem vyšší požadavky, než tomu bývalo zvykem. Inovace ve zdroji napájení a kritické posouzení vnitřního uspořádání Rotel přivedlo ke vzájemnému fyzickému i elektrickému oddělení obvodů, což účinně eliminuje hladinu šumu a zároveň přidává hudbě parádní dynamiku. Pěkná řádka nezávislých výstupních odboček transformátoru dodává samostatné napájení citlivým nízkonapěťovým obvodům a vysoko proudovým výstupním tranzistorům. Signálové cesty jsou oddělené, proto omezeno i nechtěné zkreslení. Faktem je, že konstrukční charakter plně podporuje expresivní a otevřený hudební přednes.


Sečteno a podtrženo

Zesilovač s označením A10MKII je radost obsluhovat. Vše je na intuitivně rozloženém předním panelu naservírováno jako na zlatém podnose, k ovládání z poslechového místa to úplně stačí. Slibné uživatelsky přívětivé funkce, jako je odnímatelný napájecí kabel IEC, dva 12 V spouštěcí výstupy, šroubovací terminály reproduktorů a funkce automatického vypnutí jsou předpokladem k začlenění do jakékoliv instalace. Pojďte si to užít!

 

Výrobce Rotel
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 50 @ 8Ω
Frekvenční odezva od (Hz) 20 Hz (Phono input) / 10 Hz (Line Level input)
Frekvenční odezva do (Hz) 20 000 Hz (Phono input) / 100 000 Hz (Line Level input)
THD (%) < 0.03%
Analogový vstup RCA, RCA (Phono)
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 430
Výška (mm) 73
Hloubka (mm) 347
Hmotnost (kg) 6.6
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)