Rotel A11MKII - Černá

SKU
R A11MKII-B
18 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Aby setkávání s hudbou bylo skutečným zážitkem, je potřeba vylepšený zesilovač - Rotel A11 v novém hávu má všechny atributy tento cíl naplnit.

Maximum inovací = trefa do černého

Žhavé nabídky hi-fi produktů stojí za podívání i za poslech. Testované zesilovače umějí a dokážou doslova hudební zázraky. A v rámci svých limitovaných edicí u některých značek vedou přímo k dokonalosti. Jako jeden z prvních přehrával hudbu ze souborů zesilovač Rotel A11 Tribute a je zároveň skutečnou poctou jednomu z hi-fi velikánů. Je vyvinutý z vyšší specifikace A14 a ve svém nitru má speciálně navržený toroidní napájecí zdroj pro plynulý a dynamický výkon.


I modifikovaný model je velmi elegantní

Novinkový integrovaný zesilovač je komfortně vyhlížející a činné zařízení. Z velkého spektra funkcí vynikají dvě sady výstupů reproduktorů, stmívatelný displej a konektor pro sluchátka. Spolu s obvyklým ovládáním basů a výšek Rotel nabízí vyhrazené režimy tónů. Zaujme také spolehlivá konektivita s dostatečně širokým výběrem kabelového připojení. V nabídce je phono vstup pro gramofon s kazetou MM (Moving Magnet), čtyři vstupy linkové úrovně a před-výstup pro akceptaci většího výkonového zesilovače.


Rotel má vysoké nároky na své zboží

O produktech z dílny Rotelu je známo, že působí čistě, seriózně, solidně. Jsou navrženy vesměs v minimalistickém stylu, fungují nadčasově a většinou ladí s celou spoustou dalších komponent. Na výběr je mezi černou a stříbrnou úpravou, jak bývá obvyklé, aby se co nejlépe hodily k dalším hi-fi komponentům. Domácím systémům dodává i tento zesilovač vyšší kvalitu pro poslech, ale i vizuální náboj.


Základ zesilovače

Výrobce v zesilovači A11MKII staví na lineárním napájecím zdroji s masivním toroidním výkonovým transformátorem společnosti Rotel s autoritativním výkonem 50 W na kanál třídy A/B do 8 Ohm. Inovuje napájecí zdroj a exkluzivně tak mění předchozí variantu modelu. Kritické uspořádání obvodů zajišťuje fyzickou a elektrickou separaci, což snižuje úroveň šumu a zvyšuje dynamiku audia. Transformátor modelu dodává energii citlivým nízkonapěťovým obvodům a koncovému stupni zesilovače s vysokým proudem nezávisle, čistí tak signálovou cestu od šumu a eliminuje zkreslení.


Vybavení

Díky třem linkovým vstupům RCA, koaxiálním a optickým digitálním vstupům, gramofonovému stupni Moving Magnet a technologii Bluetooth aptXTM HD je zajištěna bohatost připojení. Komfortní soukromý poslech má na starosti konektor pro sluchátka s vyhrazeným obvodem sluchátkového zesilovače. Čelní panel hostí otočné ovladače basů, výšek a vyvážení, umožňujíc volbu vstupů zdroje a intuitivní ovládání. IR dálkový ovladač řídí motorizovaný analogový ovladač hlasitosti, použití je tak nadmíru jednoduché.
Pro všeobecnou uživatelskou spokojenost
Uživatel ocení zejména přívětivé funkce - odpojitelný napájecí kabel IEC, dva 12V spouštěcí výstupy, těžké 5-cestné reproduktorové vazební sloupky, včetně funkce automatického zapnutí a vypnutí se snímáním signálu. Proto je zesilovač kompatibilní s jakoukoli instalací.


Technické zázemí

Elegantní zařízení je 430 mm široké, 73 mm vysoké, 347 mm hluboké a váží 6,8 kg. Odstup signálu od šumu je 90 dB (Line Level input), 85 dB (Phono input). Zkreslení THD je do 0,03%. Konektivita je zastoupena v sekci analogových vstupů RCA, RCA (Phono), u digitálních vstupů koaxiálním RCA a optickým. Lokální streamování umožňuje Bluetooth. Tento integrovaný zesilovač pracuje ve třídě AB, pro digitální vstupy využívá A/D převodník Texas Instruments 32-bit/384 kHz. V nabídce je také prodloužená 4-letá záruka.
Výrobce Rotel
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 50 W @ 8Ω
Frekvenční odezva od (Hz) 10 Hz (Line Level input) / 20 Hz (Phono input)
Frekvenční odezva do (Hz) 100 000 (Line Level input) / 20 000 Hz (Phono input)
Odstup signál / šum (dB) 90 dB (Line Level input) / 85 dB (Phono input)
THD (%) < 0.03%
Analogový vstup RCA, RCA (Phono)
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický
Lokální streamování Bluetooth
Nadstandardní BT kodek AAC, aptX® HD
Barva Černá
Šířka (mm) 430
Výška (mm) 73
Hloubka (mm) 347
Hmotnost (kg) 6.8
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)