Screen Innovations Slate™ Zero Edge™ FLEX LED 80"

SKU
si-zero-edge-flex-led-80
92 578 Kč
Do 5 dnů
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Screen Innovations Slate™ Zero Edge™ FLEX

Projekční plochy od společnosti Screen Innovations série Black Diamond™ jsou všeobecně považovány za nejlepší řešení pro potlačení okolního světla. Pokud požadujete projekci za denního světla, jste na správné adrese. Dosud bylo možné volit mezi plochami Black Diamond™ nebo klasickými bílými nebo šedými plátny různých výrobců. Kdo si však nemohl dovolit špičkové řešení Black Diamond™, musel se spokojit s méně dokonalým konvenčním řešením. Novinkou v sortimentu společnosti Screen Innovations je série Slate, která nabízí potlačení odrazu ambientního světla až o 65%. Není již nutné se smiřovat s malým a nedokonalým plátnem, které dokáže potlačit okolní světlo pouze o méně než 10% (klasické bílé nebo šedé plochy).

Série Slate představuje finančně dostupnější verzi projekčních ploch při zachování špičkových vlastností pro náročné zákazníky. Projekční plochy Slate vzala od svého uvedení na trh v roce 2013 útokem střední segment trhu díky do té doby a v tomto segmentu nevídanému kontrastu a sytým barvám v osvětlených místnostech. Vývoj těchto ploch zabral celkem dva roky složitých testů, vývoje a hledání řešení. Výsledkem je nový patentovaný materiál Slate™ který nabízí nový standard pro projekční plochy pro širokou veřejnost hledající kvalitní obraz. Projekční plochu je možné doplnit o elegantní LED osvětlení po celém obvodu plátna. Nový štíhlý design rámu s integrovanou drážkou umožňuje použití volitelného LED nasvícení stěny za plochou pro umocnění efektu ze sledovaného obrazu nebo pro dokonalejší sladění s interiérem.

Plátna Slate™ Zero Edge™ FLEX jsou dostupná ve verzi bez LED podsvícení a ve verzi s LED podsvícením

Projekční plochy jsou vyráběny přímo v USA, jde o flexibilní jemnozrnný optický materiál. Kdy každé plátno je vyráběné na základě objednávky daného zákazníka. Nabízený sortiment je ve velikostech od 80“do 200", v poměru stran 16:9. Termín dodání od závazné objednávky je do 30dnů. Vidět opravdu znamená uvěřit. Ve Screen Innovation skutečně věří, že jakmile na vlastní oči spatříte novou projekční plochu Zero Edge Flex, pak pochopíte, proč je to skutečně skvělá volba. Před vlastním nákupem doporučujeme návštěvu našeho showroomu kde máte možnost vyzkoušet kvalitu projekčních ploch Screen Innovations. 

Parametry a specifikace:

  • Umístění: Na zeď
  • Typ plátna: Zafixovaný (rám)
  • Verze: S LED podsvícením
  • Úhlopříčka: 80" (203 cm)
  • Plocha: 179 x 101 cm
  • Poměr stran: 16:9
  • Potlačení odrazu ambientního světla: 65%
  • Half Gain: 45˚ od osy představuje ideální pozorovací úhel
  • Materiál projekční plochy: Slate .8
  • Hmotnost: 12 kg

Představení plátna Zero Edge™ FLEX

Představení plátna Slate

Výrobce Screen Innovations
Úhlopříčka (cm) 203 cm
Hmotnost (kg) 12 kg