Sennheiser IE 200

SKU
700249
Akční cena 3 749 Kč Běžná cena 3 750 Kč
Skladem
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Špičková miniaturní sluchátka pro poslech hudby

Sluchátka Sennheiser IE 200 se řadí mezi špičkové, audiofilní výrobky pro poslech hudby. V jejich konstrukci jsou využity poznatky moderní konstrukce miniaturních sluchátek a nejnovější technologické novinky. Německá firma Sennheiser se výrobě sluchátek věnuje déle než 75 let a proto je schopna vytvořit model schopný mimořádně kvalitní reprodukce a přesto vyráběný v dostupné cenové kategorii. Tímto výjimečným výrobkem je model IE 200.

Speciálně vyvinutý a v Irsku vyráběný TrueResponse reproduktor, který je jinak součástí velmi drahých modelů sluchátek IE 300, 600 a 900, je využit i v tomto cenově dostupném modelu. Tento elektromagnetický systém s extrémně širokým kmitočtovým rozsahem je při rozměrech pouhých 7 mm nejmenším širokopásmovým reproduktorem využívaným v dynamických sluchátkách. Sluchátka tedy mohou obsahovat pouze jeden reproduktor a díky tomu je koherence jednotlivých kmitočtů (výšek, středů a basů) dokonalá. Výsledná reprodukce hudby je krystalicky čistá s absolutně přesným načasováním, přirozenou dynamikou a souzvukem jednotlivých partů, hlasů a nástrojů.

Velký podíl na vysoce přesném zvuku má i unikátní uzavřená ozvučnice, ve které je elektromagnetický systém umístěn. Vnitřní tvar stěn eliminuje nežádoucí vlnění a tím výrazně omezuje možnost zkreslení reprodukce. V ozvučnici jsou nainstalovány konektory MMCX, od Delta Electronics Mfg. Corp, se zlacenými kontaktními plochami. Díky těmto široce unifikovaným konektorům je možný upgrade sluchátek použitím kabelu vyšší třídy. Originální kabel je v oblasti uší doplněn o flexibilní oblouk, k upevnění kabelu za boltec ucha, a jeho konstrukce i materiál významně potlačuje vznik mechanických hluků při pohybu kabelu.

Zvukový projev IE 200 je na špičkové audiofilní úrovni, přestože jde „pouze“ o miniaturní in ear canal sluchátka. Díky ojediněle výhodnému poměru výkon/cena si získají zcela jistě zájem a důvěru nejen zkušených milovníků dokonalého zvuku, ale jistě i pracovníků se zvukem a profesionálních hudebníků. Požadavkům konkrétní personalizace sluchátek pro tento segment uživatelů vychází vstříc i unikátní možnost snadné volby reprodukce nízkých kmitočtů – „Unique dual-tuning“. Při nasazování ušních adaptérů máte proto dvojí volbu nasměrování. Tou volíte mezi silnými basy (pro provoz v běžném životě) a basy, které odpovídají otevřenému, analytickému, audiofilnímu ladění. Jednoduše nasaďte náušníky do jedné ze dvou poloh a sami tak určete, jak laděné nízké tóny budete poslouchat.

Tato mimořádně flexibilní sluchátka s možností audiofilního poslechu jsou určena i pro Hi-Res nahrávky a svojí reprodukční schopností nadchnou zkušené uši zvukových mistrů a také audiofilní hudební nadšence.

Vlastnosti:

 • Dynamický reprodukční systém se schopností mimořádné zvukové přesnosti
 • Krystalická čistota zvuku díky v Irsku vyráběným TrueResponse reproduktorům
 • Speciální ozvučnice sluchátek
 • Nově vyvinutý materiál polymerové membrány
 • Kompatibilní konektory MMCX
 • Sluchátka i pro kvalitní High-end přenosné přehrávače
 • Pasivní tlumení vnímání okolního zvuku

Obsah balení:

 • Sluchátka IE 200
 • Kabel s MMCX konektory a konektorem 3,5 mm jack
 • Silikonové ušní adaptéry ve třech velikostech (S, M, L)
 • Ušní adaptéry z paměťové pěny ve třech velikostech (S, M, L)
 • Transportní pouzdro
 • Bezpečnostní průvodce
Výrobce Sennheiser
Typ sluchátek Do uší
Konstrukce Uzavřené
Frekvenční odezva od (Hz) 6
Frekvenční odezva do (Hz) 20 000
THD (%) <0.08
Impedance (Ω) 18
Konektor Jack (3,5 mm)
Délka kabelu (m) 1.2
Barva Černá
Hmotnost (g) 4