Silent Angel Bonn N8

SKU
SA_BONNN8
11 690 Kč
Skladem
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Nové streamování hudby tím nejlepším možným způsobem zaručí inovativní audio síťový přepínač.


Nízká hlučnost, menší rušení a nová technika přesnosti hodin je předpokladem pro úspěšné vybudování ideálního systému Hi-Fi sítě. Silent Angel je známý pro své hi-fi streamování stejně jako i pro své inovativní způsoby práce. Vyznává dosažení prémiových výsledků těmi nejlepšími možnými způsoby, na jejichž konci je dokonalý zvuk.

Lepší zvuk, lepší život

Silent Angel představuje svůj nejnovější síťový přepínač pro audio systémy Bonn N8, navržený s pomocí moderních technologií, určených k redukci rušení a přesnosti hodin. Usnadněna je organizace kabelů – tomu pomohly širší 5 mm rozestupy mezi každým z osmi pozlacených GbE portů. Tento pokročilý produkt má znásobit požitek ze streamování hudby v HD kvalitě, jeví se být ideálním řešením pro vytvoření izolovaného síťového nastavení, potřebného pro audio použití. Budovat modifikovanou zdrojovou infrastrukturu pro domácí audio systémy je jedním z cílů mladé společnosti, založené v roce 2014.

Absorbér EMI

Výzkumný tým společnosti používá výkonový modul Radar Grade, vysoce účinný DC/DC konvertor a nízko zvlněný obvod regulátoru LDO na výkonové desce. Bonn N8 představuje nízký výkonový signál 28 mV (Vp-p) ve srovnání s běžnými typy přepínačů, které představují 122 mV (Vp-p). Silent Angel má v rukávu eso - vysoce propustný EMI absorbér, který je zabudovaný do napájecí desky. Jeho úkolem je snížit elektronický šum (v rozsahu od 1M do 18 GHz) při přenosu signálu gigabitové sítě do citlivých audio zařízení.

Konstrukční vylepšení

Reformou prošel i design obvodu, kde bylo hlavní snahou snížit hladinu mechanického hluku a s napájecím adaptérem lékařské kvality generovat stabilizované napájení pro přenos vysokofrekvenčních síťových dat. Exkluzivní hodinový modul Silent Angel TCXO je pro zařízení speciálně vyvinutý. Krystalový oscilátor Silent Angel s kompenzací teploty 0,1 ppm je vysoce přesný, dokonce 50 x přesnější, než jakékoliv krystalové hodiny. Téměř vyřešen je problém s latencí a efekt jitteru. Jitter efekt tak může způsobit zkreslení hudebních dat při přenosu vysokofrekvenčního síťového signálu, zařízení Bonn N8 snižuje efekt na 369ps, když většina obecných přepínačů zvládá jen 705ps.

Rozšiřující možnosti

Stěžejní vlastností Bonn N8, kterou přepínač vyniká, je extrémní přesnost hodin. K dispozici jsou dva modely, N8 PRO-CLK s 10 MHz externím vstupem pro světové hodiny a N8 PRO bez vstupu. S 0,1 PPM s vysokou tepelnou stabilitou využívá pokročilý model rozhraní 10 MHz vstup světového času, a dále synchronizuje hodinové signály. Skvělé kombinace mohou vzniknout díky využití napájení z Forester F1 nebo s lineárním napájecím zdrojem. Vedle této zajímavé elektroniky je na zvážení pořídit lineární napájecí zdroj, Hi-Fi Music streamer nebo transporter, síťový přepínač či hudební server. Výstupní zvuk po takto náročné rekvalifikaci poskytuje jedinečnou skutečnou eufonii.

Když vše funguje tak, jak má

Nejnovější síťový přepínač pro audio systémy je schopen pracovat naplno a generovat tak čistší, jasnější síťový signál se stabilizovaným výkonem s účinným potlačením vibrací. Pevné a stabilní usazení je díky nerezovým stojanům S28, jenž brání jakýmkoli možným fyzickým vlivům. Upgrade sériového připojení je vítán, stejně jako možnost připojit se k jinému Bonn N8 v sérii. Silent Audio je ideálním partnerem všech uživatelů, usilujících o špičkový zvuk.
Výrobce Silent Angel
Náhradní jehla -
Barva Černá