Sonos Era 300 - Černá

SKU
E30G1EU1BLK
Akční cena 11 195 Kč Běžná cena 12 490 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Chystáte-li se pozvednout prostorový zvuk na vyšší úroveň, potom vás tento reproduktor nejenom zaujme, ale plně uspokojí.

Moderní, jedinečný, revoluční

Současný design pozvedl spolu s čistým prostorovým zvukem, dynamickými basy a jedinečným zážitkem reproduktor Sonos Era 300 k hvězdným výškám. Seznámením s ním a prozkoumáním jeho funkcí je možné si dokonale užít poslech oblíbené hudby. Hudba, která díky němu vpluje do éteru, každého posluchače obklopí a postaví do středu hudební scény. Revoluční akustický design spolu s podporou technologie Dolby Atmos, díky šesti měničům na přední, boční a horní straně zařízení, vysílá zvuk od stěny ke stěně, od podlahy ke stropu tak, až pohltí posluchače vícerozměrným zvukem skladeb.


Novinky na trhu

Sonos na trh uvádí dvojici nových chytrých reproduktorů - menší z nich je Era 100, větší Era 300 sází na unikátní design, 6 integrovaných reproduktorů a podporu Dolby Atmos. Era 100 nahrazuje nejprodávanější reproduktor Sonos One, přičemž přináší nový design, inovované ovládaní a především lepší zvuk. Era 300 zaujímá v portfoliu místo mezi Era 100 a nejdražším modelem Five, lákající na skvělý zvuk.


Výkonný systém s pěkným zevnějškem

Reproduktor má unikátní konstrukci, která připomíná přesýpací hodiny. Instalovaná šestice výkonných reproduktorů, směřujících doleva, doprava, vpřed i nahoru znamená směrovost, což podporuje Dolby Atmos. Tento Sonos lze použít jako zadní reproduktor s vícekanálovým prostorovým zvukem. S připojením dvou reproduktorů k soundbaru Arc je ultimátní zážitek z filmů na spadnutí, protože Era 300 hraje skvěle. Přináší nejenom hutný přednes, ale i křišťálové podání výšek a realistických středů. Stejně jako Era 100, tak i Era 300 disponuje moderním dotykovým ovládáním, které se dá rychle najít i bez vizuálního kontaktu. Dají se pohodlně ovládat a spravovat díky známé aplikaci Sonos. K dispozici jsou hlasoví asistenti Sonos Voice Control i Amazon Alexa, chybí podpora Google Assistant. Bonusem je mechanický vypínač mikrofonů.


Příslušenství

Díky USB-C je možné přes redukci připojit i gramofon. Výrobce se soustředí na udržitelnost a zjednodušení oprav svých produktů. Proto jsou modely vyrobeny z recyklovaného plastu a na jejich montáž je využito více šroubů a minimální lepení, méně elektrické energie, v nečinnosti nepřesahující 2 W. Reproduktory jsou navrženy ve dvojí povrchové úpravě - v tradiční bílé a černé barevnosti.


Technická specifika

Zaměřeno na parametry produktu, je 160 mm vysoký, 260 mm široký, 185 mm hluboký a do hmotnosti 4,5 kg mu mnoho nechybí. Kapacitní ovládací prvky zajistí přehrávání, pozastavování, přeskakování, upravování hlasitosti, lze také ztlumit hlasového asistenta, seskupovat nebo oddělovat produkty Sonos. Tlačítko Bluetooth lze stlačit pro spárování se zařízeními Bluetooth. LED diody jsou kontrolky, které ohlašují připojení, aktivitu mikrofonu a stav ztlumení.


Co udělat pro dokonalejší zvukový systém

Člověk nemusí být zrovna fanda do moderních technologií, obdivovatel chytrých domácností, cestovatel, milovník elektronické hudby nebo vyznavač extrémních sportů. A přesto časem přijde na to, co je dobré a co ještě lepší. Potom je rada jednoznačná – postačí zkombinovat produkty a způsoby, jak a kde poslouchat. Spárováním systémových prvků Sonos se může zrodit nový audio systém, ideální pro bohatší stereofonní zvuk, po čemž touží většina audiofilů, posluchačů, diváků, lidí s citlivými smysly a s touhou zažít prvotřídní zážitek.
Výrobce Sonos
Měniče 4x výškový menič, 2x středobasový měnič
Vlastní baterie
Hlasový asistent Amazon Alexa
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Multiroom aplikace Sonos
Internetové streamovací služby Spotify, TIDAL, Amazon Music
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth
Digitální vstup USB-C
Barva Černá
Šířka (mm) 260
Výška (mm) 160
Hloubka (mm) 185
Hmotnost (kg) 4.47
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)