SVS PB-3000 - Černý jasan

SKU
PB3000BA
48 990 Kč
Skladem
Pro hlubší basy už nemusíte sahat hlouběji do kapsy
Dechberoucí výkon a neuvěřitelně nízké frekvence se zachováním absolutní přesnosti a kontroly; vlastnosti, kterými řada Subwoofery SVS 3000 posouvá laťku opět o něco výše. Zcela nový 13-palcový měnič SVS s vysokým zdvihem, kterému sekunduje cívka s 11 kilogramovým dvojitým toroidním jádrem je schopen vyvinout monumentální akustický tlak a vdechnout život do jakékoliv místnosti. Díky 800W nominálního výkonu a 2500W dynamického výkonu zesilovače Sledge STA-800D2 vybaveného MOSFET tranzistory, které jsou schopny dodávat enormní množství proudu, aby byl zesilovač absolutně bez námahy schopný pohánět měnič a vyplnit vaši poslechovou místnost basům, ze kterého vám po zádech budou běhat husí kůži.

Technologie

Rada Subwoofery SVS je vybavena pokročilými technologiemi, které byly převzaty z nejvyšších rad SVS 4000 a SVS 16-Ultra, které jsou těmi nejpokročilejšími, které značka SVS nabízí. V kombinaci s inovacemi, které byly uvedeny na trh s řadou SVS 3000 se tyto subwoofery stávají tím nejlepším, co za danou cenu můžete na trhu dostat. Díky tomu si stále více nadšenců může dovolit své kino obohatit o pořádnou dávku basové složky díky subwooferem, jejichž frekvenční odezva sahá hluboko pod hranici slyšitelnosti lidského ucha.

Nový 13palcový měnič SVS - železná pěst vašeho domácího kina

Tento nový měnič, který najdete ve všech modelech řady SVS 3000 je tím nejpokročilejším jaký můžete v dané cenové kategorii získat. Je výsledkem dlouholetého výzkumu a inovací, které přinášejí skvělý výkon, neuvěřitelnou přesnost a kontrolu jaká tu ještě nebyla. Díky speciálnímu návinu cívky se maximalizuje magnetická síla a výsledkem je tak bas, který rozechvěje místnost bez jakýchkoliv kompromisů v přesnosti a pevnosti.

Díky průlomové konstrukcí reproduktorového koše, který dobře odvádí teplo bylo možné dovnitř subwooferu umístit s cívku, jejíž hmotnost je neuvěřitelných 18,5kg. Díky dvěma masivními toroidním feritovým magnetem jsou subwoofery z řady SVS 3000 schopné vyvinout enormní akustický tlak pro ten nejhlubší bas jaký jste dosud slyšeli.

Enormní výkon bez ztráty kontroly díky zesilovači Sledge STA-800D2 s 800W nominálním a 2500W dynamickým výkonem

Zesilovač Sledge STA-800D2 maximalizuje potenciál nového 13-palcového měniče. Inovativní design kombinuje efektivnost zesilovače třídy D se schopností přenášet enormní množství proudu díky MOSTFET tranzistorem, které poskytují enormní výkon bez jakéhokoliv náznaku ztráty kontroly a zkreslení.

Sofistikovaný digitální signálový procesor značky Analog Devices, který pracuje na frekvenci 50MHz je tím nejpokročilejším signálovým procesorem, který můžete v Subwoofery najít. Tento "mozek" celého systému udržuje přesnost a kvalitu zvuku díky pokročilým nástrojům pro kalibraci a optimalizaci křivky frekvenční odezvy.

Široké možnosti ovládání vašeho SVS subwooferu

Aplikace SVS pro smartphony je tím nejpohodlnějším způsobem ovládání vašeho nového subwooferu. Můžete prostřednictvím ní ovládat různé funkce na signálovém procesoru, přepínat se mezi různými režimy a jedním kliknutím nastavit optimalizace speciálně navrženy pro poslech hudby, sledování domácího kina, vše z pohodlí vašeho gauče.Mobilní aplikace SVS také poskytuje pokročilé možnosti přizpůsobení, možnost vypnout a zapnout subwoofer, případně resetovat subwoofer do základních továrních nastavení. Bluetooth konektivita také poskytuje plnou kontrolu nad nastaveními i když je subwoofer mimo vašeho dohledu díky obousměrné komunikací - změny se automaticky projeví i na obrazovce telefonu i na reproduktoru samotném.

Nové zadní panel ovládání - Intelligent Control Interface

Navržen speciálně pro modely řady SVS 3000, rozhraní ovládání na zadní straně ozvučnice nabízí možnosti ovládání nejdůležitějších funkci. Prostřednictvím tohoto panelu lze přizpůsobit hlasitost, nastavit nízko-přechodový filtr pro plynulý přechod mezi subwooferem a stereo reproduktory nebo upravit fázový posun a lépe tak sladit subwoofer s ostatními reproduktory v sestavě nebo s jinými Subwoofery.

Technické parametry

Parametry subwooferu:
 • Frekvenční odezva: 16Hz - 260Hz (± 3dB) s otevřeným basreflexem
 • Frekvenční odezva: 18Hz - 260Hz (± 3dB) s uzavřeným basreflexem
 • Nový 13palcový měnič SVS s vysokým zdvihem
 • Dva 3,5palcové basreflexní otvory
 • Gumové nožičky s možností odmontování
 • Robustní konstrukce ozvučnice z MDF
 • Rozměry (V x Š x H): 55,7 x 46,5 x 66cm
 • Váha (netto): 37,3kg

Parametry měniče:
 • Nový 13palcový měnič SVS s vysokým zdvihem
 • Speciální návin cívky pro maximalizaci magnetické síly
 • Dva masivní toroidní feritové magnety
 • Extrémně pevný hliníkový koš reproduktoru

Parametry zesilovače:
 • Zesilovač Sledge STA-800D2 s enormním nominálním výkonem 800W a dynamickým výkonem 2500W
 • Efektivní zesilovač třídy D z MOSTFET tranzistory, které jsou schopné vést proud a napětí až do 25A / 600V a poskytují tak nevyčerpatelné množství výkonu
 • Digitální signálový procesor s vysokým rozlišením značky Analog Devices pracující na frekvencí 50MHz s 56 bitovým filtrováním
 • Přizpůsobitelný nízko-přechodový filtr, fázový posun, polarita a zisk místnosti.
 • Signálový procesor je možné ovládat prostřednictvím pokročilé mobilní aplikace SVS, která je dostupná pro Android i iOS

Ukázka


Výrobce SVS
Typ subwooferu Aktivní
Měniče Nový 13-palcový menič SVS / Dva 3,5-palcové basreflexové otvory
Výkon kontinuální (W) 800
Výkon maximální (W) 2500
Frekvenční odezva od (Hz) 16
Frekvenční odezva do (Hz) 260
Barva Černá
Šířka (mm) 465
Výška (mm) 557
Hloubka (mm) 660
Hmotnost (kg) 37,3
Vaše hodnocení