SVS Prime Satellite - Černý jasan

SKU
PRIMESATELLITEBA
9 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Máme odzkoušeno.
Spolu to funguje... a mnohem levněji

7%
Cena při zakoupení samostatně: 50 960 Kč
Takže ušetříme: 3 572 Kč
47 388 Kč

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Malé, ale výkonné reproduktory

Co se týká měřítka výkonu malých reproduktorů, nemusí právě u nich platit přímá úměrnost. Ne nadarmo se poměrně rychle ujal slogan z pohádky „malý, ale šikovný“ i v oboru audio a akustiky. Inženýrský tým společnosti SVS má kouzelnické schopnosti, co se týká balení výkonu velkých reproduktorů do malých, cenově dostupných balíčků.

 

Nově definovaná kategorie

Satelitní reproduktory Prime Satellite Speaker jsou toho příkladnou ukázkou. Počínaje prémiovými ovladači, crossovery a konče přestavěnými kabinety jsou všechny aspekty Prime Satellite navrženy s cílem dosáhnout zvukové dokonalosti. Naplní očekávání jak v dvoukanálovém nastavení pro hudbu, tak i pro plný prostorový zvuk - jsou to skvělí společníci. Tyto reproduktory předefinují výkon v kategorii malých reproduktorů, protože posluchače zaskočí masivním výkonem a neuvěřitelným zdokonalením, nevyjímaje kabinety šetrné k životnímu stylu. Navíc je všestranný reproduktor domácího kina kompaktní a snadno přizpůsobitelný - může posloužit jako přední, středový, prostorový nebo výškový reproduktor. Detaily se s výkonem vzájemně a vzácně doplňují.

Interní nastavení

Každý ovladač je navržen excelentně a s největší péčí. Některé společnosti staví své reproduktory z běžně dostupných komponent, SVSound je však čestnou výjimkou - navrhuje všechny své ovladače interně. Stran uživatelů je to chápáno jako obrovská výhoda, jelikož výrobce má tak výhradní a úplnou kontrolu nad interakcí ovladačů, crossoveru i kabinetu.

Činitelé s největší důležitostí

Reproduktorový set se bez měničů prostě neobejde, díky nim je zvuk právě takový, jaký má být. Basový reproduktor Prime Satellite má vlastní vyhrazený prostor, ve kterém je instalován a oddělen od výškového reproduktoru. Materiál polypropylenového kuželového komponentu je extrémně lehký a tuhý. Tím lépe a jasněji může basový reproduktor znít, ve středním pásmu funguje s maximální přirozeností. Od basových reproduktorů však nelze očekávat tolik hloubky jako od některého z úžasných subwooferů SVS. S nimi může být filmový zvuk a poslech hudby skutečně naplněný. Menší hliníkový kopulovitý výškový reproduktor je vybaven speciálním difuzorem, který udržuje křišťálově čistý zvuk vysokých frekvencí i při zvýšené hlasitosti.

Speciální konstrukční design

Oba dva měniče jsou promyšleně navrženy pro vynikající akustiku, oba dva fungují skvěle a nabízejí hloubku i pocit naprosté transparentnosti a zároveň „vzdušné“ prezentace. Zaujmou neuvěřitelně odhalenými výškami, tedy i ženské vokály a dialogy zní přirozeně, ostře a hladce. Jelikož prémiové ovladače vyžadují stejně schopný crossover, je i 2- směrný crossover SVS SoundMatch velice inovativní. Jeho zúžené pole je navrženo s minimalizovaným potenciálem pro vyzařování. To vytváří rozsáhlou, přesto soustředěnou a precizní zvukovou scénu s přesnou frekvenční odezvou na všech poslechových pozicích v místnosti. Ladění SoundMatch Crossover také zajišťuje nekompromisní přesnost výšek, středů a basů při zachování nutné čistoty signálu.

Industriální návrh

Zúžené hrany v čelní části reproduktoru, respektive jejich zkosení, minimalizuje difrakci okrajů pro jasný a přesný zvuk. Tím je dána moderní industriální atmosféra s dalšími akustickými vylepšeními, jako jsou zkratovací kroužky a výškový difuzor. Skříň reproduktoru je atraktivní, lze ji snadno namontovat kamkoli. Model se vyrábí v krásné černé nebo bílé barvě s klavírním leskem, ale také v prémiovém černém jasanovém provedení. Frekvenční odezva je 69 - 25 000 Hz (± 3dB), doporučený výkon zesilovače 20 - 150 W, citlivost zvuku dosahuje 85 dB a nominální impedance činí 8 Ohm.

Výrobce SVS
Počet pásem 2
Měniče Hliníkový Kupolový Výškový Reproduktor - 24,5 mm. Středový Reproduktor - 114,3 mm.
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Frekvenční odezva od (Hz) 69
Frekvenční odezva do (Hz) 25000
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 85
Minimální vstupní výkon (W) 20
Maximální vstupní výkon (W) 150
Barva Černá
Šířka (mm) 124
Výška (mm) 225
Hloubka (mm) 152
Hmotnost (kg) 2,9
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)