SVS Prime Wireless Pro SoundBase

SKU
SVS-Prime-Wireless-Pro-SoundBase
19 990 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Je prima si pořídit zesilovač, který promění jakýkoli pasivní reproduktorový set ve výkonný bezdrátový systém, vhodný pro streamování.

Dobré reference

Nechte si poradit – z dílny předního výrobce subwooferů a reproduktorů z Ohia se do světa vydávají zajímavé produkty pro audiofily. Prime Wireless Pro SoundBase je označení pro výrazný zesilovač třídy D, který je se svými 150 W na kanál dostatečně fundovaný pro ovládání téměř kteréhokoli reproduktoru.


O čem je řeč

Odborníci vědí, že DAC s 192 kHz/24-bit spolehlivě poskytne přehrávání zvuku ve vysokém rozlišení. Nepostradatelná funkce Bluetooth s ACC a aptX pro streamování spolu s Play-Fi a dalšími streamovacími službami činí z tohoto zařízení atraktivní modul, bez kterého by hraní a přehrávání vůbec by nebylo to „pravé ořechové“. Nechybí ani vstup HDMI (ARC) pro TV, Chromecast a kompatibilita s Airplay 2, nemluvě o IR dálkovém ovládání. Linkový vstup a výstup, optický vstup pro TV nebo herní konzoli je k dispozici.


Senzace přichází spolu s SVS

Pravdou je, že SVS vtrhlo na audio scénu s dobrým záměrem zpochybnit status některých rádoby „high-end“ subwooferů a reproduktorů. A nutno dodat, že to bylo přesvědčivé - pohlcující zvuk se líbil více lidem, než se předpokládalo. Následovala podpora, bohatší o poslání SVS, jehož hlavním smyslem je povzbudit touhu lidí po skvělém zvuku. A jak jinak než tím, že mixu navrátí vášeň, zábavu i odborné znalosti. Proto je zvuk SVS označován jako revoluční.


Poháněno vášní pro špičkové reproduktory

SVS sídlí v Youngstownu ve státě Ohio, odkud vyšel onen impuls pro vytváření špičkových reproduktorů, subwooferů a audio příslušenství s následným zvukem referenční kvality a bezkonkurenčním výkonem – to vše za dostupnou cenu. Filozofie SVS posunuje značku subwooferů na světový žebříček, čímž se výrobce stal jedním z nejrychleji rostoucích lídrů, kteří věnují čas důležité zpětné vazbě. Postupem času firemní tým vyvinul řadu reproduktorů, které se hodí k firemním subwooferům. Impozantní výkonné reproduktory Prime Wireless umožňují bezdrátově streamovat hudbu. Mají podporu, mají budoucnost.


Zábava na dosah

Inteligentní funkce a výkonné zesílení – to je SVS Prime Wireless Pro SoundBase. Stejně tak poutavý, autoritativní zvuk nebo snadné ovládání zaujme a potěší, stačí přidat vlastní reproduktory a cesta za zábavou je započata. Tento kompaktní all-in-one zesilovač věnuje pozornost detailům, zahrnuje podporu aptX HD při streamování přes Bluetooth, připojení k televizi přes HDMI eARC, přehrávání hudby ve vysokém rozlišení prostřednictvím aplikace DTS Play-Fi a možnosti ovládání, včetně fyzického dálkového ovládání a hlasu Google, Siri, Alexa. Tento vysoce flexibilní zesilovač prostě v konkurenčním prostředí vyniká. Přináší energizující bušení a dopad s širokou zvukovou scénou, s odhalující čistotou. Hraje s křišťálovou čistotou i při vysoké hlasitosti. Sofistikovaný digitální převodník na analogový dodává nejvyšší kvalitu přehrávání ze všech streamovacích služeb a připojených zařízení.


Podtrženo a sečteno

Kdo hledá všestrannou konektivitu pro připojení k široké škále zařízení, pak právě našel ten správný modul. Uživatelské rozhraní akceptuje hlasové příkazy prostřednictvím podporovaných zařízení. Bluetooth s aptX a AAC6 vlastních předvoleb pro okamžitý přístup k seznamům skladeb, streamování hudebních služeb, vlastní předvolby pro oblíbený obsah, okamžitý přístup k oblíbenému podcastu, seznamu skladeb, streamovací stanici nebo jinému obsahu lze zajistit jediným dotykem.
Výrobce SVS
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 150
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 20 000
Odstup signál / šum (dB) 100
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Line), Jack (3,5 mm)
Digitální vstup Optický, HDMI
Síťové připojení Ethernet
Nadstandardní BT kodek AAC, aptX®
Barva Černá
Šířka (mm) 230
Výška (mm) 82
Hloubka (mm) 223
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)