SVS SB-2000 Pro - Klavírní lesk - Černá

SKU
SB2000PROPGB
-8%
Akční cena 27 990 Kč Běžná cena 30 490 Kč
Skladem
Produkt si můžete poslechnout a "osahat" v našem studiu ve Zlíně. V případě zájmu je nutná předchozí domluva (ať můžeme vše připravit :-)) a to na tel. čísle 227 272 707 nebo prostřednictvím e-mailu info@l-e.cz.

Nemusíte sáhnout hlouběji do kapsy, abyste měli hlubší basy.
Největší upgrade nejoblíbenějšího modelu Subwoofery SVS jaký tu kdy byl. Zcela nové modely Subwoofery řady SVS 2000 Pro se mohou pyšnit stejnými technologiemi jako špičkové modely z nejvyšší řady SVS 16 Ultra, které si našly své příznivce na celém světě a stále vyhrávají ocenění jako nejlepší hrající subwoofery pro domácí kino, které ve své cenové kategorii nemají absolutně žádnou konkurenci. V těchto šlépějích pokračují i ​​modely řady SVS 2000 Pro, které špičkové technologie ještě většímu okruhu nadšence.


 • 550W nominální a 1500W dynamický výkon díky zesilovači STA-550D, který kombinuje vysoký proudový výstup můše tranzistorů s efektivností zesilovače třídy D.
 • 12-palcový měnič s vysokým zdvihem je vybaven cívkou se zdvojeným feritovým magnetem s velkým vyzařovacím úhlem. Přesnost a absolutní kontrola zajišťuje ten nejdetailnější zvuk i při vysoké hlasitosti.
 • Digitální signálový procesor značky Analog Devices, který pracuje na frekvenci 50MHz zaručuje dokonalou frekvenční odezvu díky pokročilým nástrojem pro kalibraci s ohledem na poslechovou místnost, zatímco vy si můžete spokojeně vychutnávat nový zvuk domácího kina.
 • Průlomová aplikace SVS pro smartphony nabízí pohodlný způsob ovládání hlasitosti, správy přizpůsobených nastavení a jemného doladění některých vlastností subwooferu.

Technologie

Nová řada Subwoofery SVS 2000 Pro dostala technologie, které můžete najít v modelech řad SVS 16-Ultra, SVS 4000 a 3000. Modely těchto rad Subwoofery jsou nejlépe hodnocené subwoofery jaké je dnes možné na trhu dostat. Všechny tyto prémiové technologie se nyní dostaly i do řady SVS 2000 Pro, aby nastavili laťku toho, co je v dané cenové kategorii možné dosáhnout ještě o něco výše. Díky těmto modelům Subwoofery z řady SVS 2000 Pro si mnohem více zákazníků může užít ve svém domácím kině bas, který opravdu otřese celou vaší poslechovou místností, ale zároveň si zachovává svou přesnost.

Zcela nový 12-palcový měnič s vysokým zdvihem; skvěle ukontrolovaný a přesný bas, který vámi zatřese

Tento měnič byl speciálně navržen pro sérii Subwoofery SBS 2000 Pro s přihlédnutím na co nejvěrnější reprodukci a přesnost.

 • Cívka se dvěma feritovými magnety, jejíž hmotnost je něco málo nad 11kg je schopna vytvořit obrovské množství proudu, díky kterému může mít měnič subwooferu extrémní zdvih, aniž ztratil kontrolu. Díky tomu bylo možné dosáhnout reprodukce frekvencí pod 20Hz bez jakéhokoliv zkreslení.
 • Lehký a pevný hliníkový koš měniče s membránou s kompozitních vláken je schopen vytvořit akustický tlak, který budete cítit v každém bodě místnosti.
 • Speciální hliníková trubka na zadní straně měniče napomáhá lepšímu rozptylu tepla do okolí. Díky tomuto důmyslnému a efektivnímu způsobu chlazení bylo možné zachovat kompaktní rozměr ozvučnice.
 • Dvouvrstvá cívka maximalizuje linearita a přesnost i při plném zdvihu zatímco zkreslení se drží na minimální úrovni.

Zesilovač Sledge STA-550D - Absolutní kontrola, výjimečný výkon

Díky nominálnímu výkonu 550W RMS a 1500W ve špičce umožňuje zesilovač Sledge STA-550D naplno využít potenciál 12-palcového měniče a při tom se nijak výrazně nezatíží. Inovativní design tohoto zesilovače kombinuje efektivnost zesilovače třídy D se schopností vést přes diskrétní MOSTFET tranzistory obrovské množství proudu pro absolutně dechberoucí zážitek při jakémkoliv výkonu, v jakékoli místnosti.

Sofistikovaný digitální signálový procesor značky Analog Devices je dosud nejpokročilejším digitálním procesorem, který byl kdy použit pro subwoofer. Díky němu jsou modely řady SVS 2000 Pro schopné absolutně precizního zvukového přednesu s možností kalibrace na poslechovou místnost, úpravy výsledných křivek frekvenční odezvy ...

Široké možnosti přizpůsobení a kalibrace

Aplikace SVS pro smartphony
Aplikace pro ovládání vašeho nového subwooferu SVS 2000 Pro je tím nejpohodlnějším způsobem ovládání hlasitosti, různých funkcí signálového procesoru (DSP) nebo přepínání mezi různými režimy přizpůsobení pro sledování filmů, poslech hudby ... Aplikace umožňuje přizpůsobit si dělící frekvence, nabízí třípásmový parametrický ekvalizér, možnost nastavení polarity, zisku místnosti a další funkce z pohodlí vašeho gauče.


Aplikace SVS také umožňuje pojmenovat váš subwoofer pro co nejjednodušší přepínání mezi režimy, přepnutí subwooferu do pohotovostního režimu nebo reset na tovární nastavení. Bluetooth připojení umožňuje ovládat všechny funkce i když nemáte svůj subwoofer v dohledu a díky obousměrné komunikací se změny automaticky projeví i na obrazovce vašeho mobilního telefonu, i na zadním ovládacím panelu subwooferu.

Nové inteligentní ovládací rozhraní na zadní straně
Navrženy speciálně pro subwoofery řady SVS 200 Pro, toto rozhraní na zadní straně subwooferu poskytuje ovládací prvky pro ovládání nejdůležitějších funkcí. Pro dosažení plné a vyvážené basové odezvy lze upravit hlasitost podle preference posluchače. Další funkce, které lze ovládat ze zadního panelu jsou: nízko-přechodový filtr pro zajištění hladkého přechodu mezi reproduktory a subwooferem a posunutí fáze pro správné načasování výstupu ze subwooferu tak, aby byl zcela sladěn s ostatními reproduktory nebo jinými Subwoofery.

Technické parametry

Parametry subwooferu:
 • Frekvenční odezva: 19Hz - 240Hz (+/- 3dB)
 • Prémiové provedení černý jasan, černý klavírní lak
 • 12-palcový měnič SVS s vysokým zdvihem
 • Zesilovač s ovládacím rozhraním Intelligent Control Interface
 • Iso-elastomerové nožičky
 • Robustní ozvučnice z MDF
 • Rozměry (V x Š x H): 37,2 x 36 x 39,5cm
 • Váha (netto): 17,5kg

Parametry měniče:
 • Zcela nový 12-palcový měnič SVS s vysokým zdvihem
 • Dvouvrstvá cívka z mědi s vysokou čistotou
 • Dva masivní, toroidní feritové magnety
 • Koš měniče optimalizován pro maximální pevnost

Parametry zesilovače Sledge STA-550D
 • Obrovský nominální výkon 550W a 1500W dynamický výkon
 • Efektivní konstrukce - zesilovač třídy D s MOSFET tranzistory (25A / 600V)
 • Digitální signálový procesor pracující na frekvencí 50MHz s vysokým rozlišením a 56 bitovým filtrováním - nejpokročilejší, jaký můžete v dnešní době v Subwoofery najít
 • Průlomová aplikace pro ovládání DSP prostřednictvím mobilního telefonu

Ukázka


Výrobce SVS
Typ subwooferu Aktivní
Měniče 12-palcový měnič SVS
Výkon kontinuální (W) 550
Výkon maximální (W) 1500
Frekvenční odezva do (Hz) 19
Maximální výkon - SPL (dB) 240
Barva Černá
Šířka (mm) 360
Výška (mm) 372
Hloubka (mm) 395
Hmotnost (kg) 17,5
Vaše hodnocení