SVS Ultra Evolution Titan - Piano černá

SKU
ULTRAEVOTITANPGB
125 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení
Produkt si můžete poslechnout a "osahat" v našem studiu ve Zlíně. V případě zájmu je nutná předchozí domluva (ať můžeme vše připravit :-)) a to na tel. čísle 227 272 707 nebo prostřednictvím e-mailu info@l-e.cz.

Představení nového SVS Titan od Martina a Honzy z L-E:Jde o reproduktory skutečné - ohromné pro prostorový transparentní zvuk, udivující svými neunavujícími éterickými výškami a artikulovanými basy bez zkreslení.


Když se estetika snoubí s krásou

V sérii Ultra Evolution Titan vynikají vizáží v klavírním lesku černém nebo bílém a dodávají tak šarmantní náboj zvučenému prostoru. K tomu všemu díky evoluci podávají skvělý výkon, počínaje basy velmi silnými a čistými, pokračujíc středním pásmem, které je velmi hladké a dobře promíchané, konče výškami, nikdy ne pronikavými.


Zvuk, který uchvátí

Celkově mají tyto reproduktory velmi dobrý zvuk a jedním z důvodů je právě kvalitní, super pevná konstrukce skříně s malou až nulovou rezonancí. Mřížky dobře kontrastují s kabinety a velmi jim to spolu „sluší“. Titan symbolizuje titána v celé jeho složitosti, týkající se nuancí, které znamenají velkolepost a uchvátí audiofilovy smysly. Toužebně očekávané basy obklopují místnost, připomínajíc příliv, který se zvětšuje, aby hned na to ustupoval do pozadí. Výškový reproduktor má výraznější význam, přesto však zůstává jeho artikulace elegantně zdrženlivá, jakoby se vyhýbal drsnosti a byl spíše pro důstojnou čistotu.
Co se nedá přehlédnout ani přeslechnout
Ocitne-li se tento model ve vašem zorném poli, zbystřete a nepřehlédněte recenze spokojených uživatelů, kterými je kvitován především bezprecedentní design a technologie z 3-pásmového věžového reproduktoru. Faktem je, že překonává vše ve své třídě s nedotčenou čistotou, ohromující dynamikou a hlubokými, autoritativními basy.


Přednosti

Výhody, které nabízí výrobce, jsou nesporné. 45- denní bezriziková domácí zkušební verze, včetně záruky jsou jen maličkostí proti zvukové extázi a vyvrcholení zvukové posedlosti. Ultra Evolution Titan představuje vrchol průlomových objevů SVS v designu měničů, materiálech komponentů a architektonickém řešení skříně. Věda o zvukové dokonalosti je v tomto případě v harmonii s láskou k přesvědčivému a pohlcujícímu zvuku. Rozměry skříně a měniče Titanu jsou sice o malinko menší než u vlajkové lodi Ultra Evolution Pinnacle, ovšem to nesouvisí nikterak s jejich působivým výkonem. Ve prospěch špičkového zvuku hraje akusticky centrované časové zarovnání plus hliníkové kopulovité výškové reproduktory s diamantovým povlakem, silově vyvážené pole basových reproduktorů a mnohá další vylepšení.


Akustické inovace a specifika

Díky pečlivému anechoickému měření a ozvučení v reálném světě je výsledek téměř hmatatelný. Proto tento poslední kousek umění řadí Ultra Evolution Titan mezi reproduktorové sloupy s nejvyšší věrností, jaké byly kdy vytvořeny. Frekvenční odezva zasahuje pásmo od 27 do 40 000 Hz (±3 dB). Středo-basové měniče a basové reproduktory, situované nad a pod výškovým reproduktorem umožňují bezproblémové prolínání výhybek a vytvářejí tak ideální bodový zdroj, kde zvuk proudí z jednoho bodu před reproduktor pro optimalizaci rozptylových charakteristik. Vapor Deposition je proces, kdy se na hliníkové kopulovité výškové reproduktory nanáší vrstva diamantového uhlíku, aby byla vylepšena tuhost i akustické vlastnosti. Diamantový povlak posouvá nízkofrekvenční rozšíření výškového reproduktoru hlouběji pro hladší splynutí se středovým pásmem. Duální středobasové kompozitní ovladače jsou ze skleněných vláken a ohromují dynamikou s bezchybnou tonální přesností. Precizně jsou zpracovány lité koše z hliníkové slitiny, jež zajišťují přesné vyrovnání kritických součástí a maximalizují odvod tepla. Zkosená přední ozvučnice minimalizuje difrakci hran, aby podpořila optimální mimoosovou frekvenční odezvu. Vše korunuje očím lahodící povrchová úprava Piano Gloss Black, Piano Gloss White a černá dubová dýha. Líbí se vám? Prohlédnout i poslechnout si je na vlastní uši můžete u nás, ve Zlíně.
Výrobce SVS
Počet pásem 3
Frekvenční odezva od (Hz) 27
Frekvenční odezva do (Hz) 40000
Dělící frekvence (Hz) 160
1900
Impedance (Ω) 6
Citlivost (dB) 88
Nominální vstupní výkon (W) 20 – 300
Barva Černá
Šířka (mm) 249
Výška (mm) 1182 (bez podstavců)
1197 (s podstavci)
Hloubka (mm) 439.3
Hmotnost (kg) 31.6
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)