T+A Solitaire P-SE

SKU
TASolitaireP-SE
Akční cena 79 999 Kč Běžná cena 80 000 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Představení sluchátek a zesilovače od T+A


Mistrovství v každé mušli

Jedinečný akcent přináší nejenom výrobce T+A v podobě svých audio produktů, ale hlavně zboží samo láká k vyzkoušení. Ať už jde o jakýkoli audio systém či příslušenství, kvalita materiálů i zvuku je vždy na špičkové úrovni. Vedle systémů, reproduktorů a příslušenství si velmi dobře vedou planárně magnetická sluchátka.

 

Prémiové atributy

Sluchátka sama o sobě kombinují technicky špičkový celkový design s nejnovějšími technologiemi, vynikající kvalitu výroby a charakteristický vzhled, typický pro T+A. Solitaire P-SE vychází přirozeně z modelu Solitaire P. I v tomto případě jde o inovativní a průlomový vývoj, ztvárnění a využití magneto-statického principu.

Bez kompromisů

Design Solitaire P-SE je neotřesitelný a s přehledem zvládá dokonalost hudebních reprodukcí. Konstrukce sluchátek je postavena na plastech různých vlastností, souvisejících s funkčností a použitím. Mušle vynikají vnitřním tlumením, třmeny a uchycení hlavového pásku je pevné, objemné. Povrch chrání speciální lak velmi vysoké kvality, určený pro letecké aplikace. Přísně vybraný převodník TPM 2500, připojení hlavového pásku, každý jednotlivý komponent i podsestava vyrobená pomocí přesných nástrojů, to vše korunuje sofistikovaný design kompatibilní s uspořádáním magnetů, zvukovodem a membránou.

Sestavení sluchátek

Solitaire P-SE je vybaven standardním 6,35mm válcovým konektorem a cirkumaurální ušní spojkou k úplnému pokrytí vnější části ucha. Planární magnetická technologie poskytuje frekvenční rozsah od 8 Hz do 45 kHz, což je daleko za slyšitelnou sférou. Uvnitř každého náušníku se nacházejí eliptické planárně magnetické měniče o rozměrech 110 x 80 mm. Planárně magnetická sluchátka jsou dána plochým povrchem s obvyklým magnetickým vinutím dynamického ovladače. Otevřená konstrukce Solitaire je oproštěna od rezonančních nečistot uzavřených konstrukcí, což umožňuje membráně vibrovat a přispět tak k úžasné celistvosti hudební scény.

Příslušenství a materiály

Společnost T+A aktivovala výzkumné kapacity, aby vyřešila problémy spojené s technologií PM, jako například nízkou impedanci. Překvapila tak novým měničem nazvaným TPM 2500, který souvisí se základním designem objevujícím se v Solitaire P. S novými neodymovými magnety zajišťuje měnič T+A laminární proudění vzduchu do ucha a snaží se díky své stavbě eliminovat hmotnost. Proto je zvuk efektivnější právě ve chvíli, kdy je k posluchači dodáván. Příslušenství zahrnuje kabely – vodiče vyrobené z ultra čisté mědi, které jsou zvenčí potaženy stříbrem, čtyři vodiče jsou však obaleny bavlnou, s cílem minimalizovat elektromagnetické rušení. Z materiálů ostatním vévodí termoplast, ocel, syntetická kůže bez alergenů a velur. Celá vnější konstrukce kabelu přispívá k účinnému snížení mechanického hluku. Standardní jsou dvě sady kabelů, přičemž jedna je se standardním válcovým konektorem 6,35 mm a druhá se symetrickým 4,4 mm konektorem Pentaconn, jenž je díky vyvážené konstrukci konektorem běžnějším. Alternativou je pak 4-pinový XLR.

Technická specifika

Princip převodníku je založen na planární magnetostatické funkci, impedance je  45 Ohm, frekvenční odezva od 8 do 45 000 Hz. Je zachyceno zkreslení do 0,015 % na 100 dB. Maximální hladina akustického tlakuje je větší, než 130 dB. Stavba převodníku vychází z elipsy o velikosti 110 x 80 mm. Celková konstrukce je otevřená, přes uši. Výrobce dbá na vyvážené konektivní možnosti s pomocí kabelového přenosu s nevyváženým 6,35 mm a vyváženým  4,4 mm Pentaconn nebo XLR-4-Pin. Sluchátka jsou velmi atraktivní, bez kabeláže váží 440 g.


Ukázka


Výrobce T+A
Typ sluchátek Kolem uší
Konstrukce Otevřené
Měniče Magnetoplanární
Průměr měniče (mm) elipsa 110 x 80 mm
Frekvenční odezva od (Hz) 8
Frekvenční odezva do (Hz) 45 000
THD (%) 0,015
Impedance (Ω) 45
Maximální výkon - SPL (dB) 130
Konektor Jack (6,35 mm), Pentaconn (4,4 mm), XLR
Odnímatelnost kabelu
Barva Černá
Hmotnost (g) 440
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)