Vincent PF-2 - Stříbrná

SKU
4250019127984
12 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Vincent PF-2: Kvalitní fázový posunový filtr

 

Pro dobrý zvuk nemusíte daleko – začíná už v zásuvce a může být vylepšený, vyčištěný, prostornější, bez šumu a s vykreslením okrajů barev.

Skutečné audio opravdu začíná v zásuvce 220 V. Není třeba hned pořizovat nový zesilovač nebo CD přehrávač pokud, aby získaný zvuk byl ještě dokonalejší. Síťový filtr, síťová filtrace nebo jakási čistička, která zvuk „vypere“, zprostorní, u TV vylepší šum v ploše. A umí toho mnohem více.

I zvuk, poslech, každá reprodukce, zařízení se vyvíjí. Něco se vyvíjí postupem času za pomoci technologií nebo je vývoj účelný, cílený, speciálně zaměřený, plánovaný. Model PF-1 je speciálně vyvinutý s ohledem na vysoké proudové požadavky zesilovačů s cílem neměnit jejich dynamické vlastnosti. Značka Vincent jde naproti všemu, co by mohlo být ještě lepší.
A tak přichází na řadu PF-2.

 

Test PF-2 Martinem z L-E

 

 

Stavební charakteristika

 

Duální konstrukce zabraňuje přenosu rušení a interferencí z digitálních zařízení do napájení analogových sekcí. Celokovové šasi je uzemněné, nedochází k pronikání VF rušení do těla filtru a je zabráněno šíření elektromagnetických vln z filtru do okolí. Vlastní filtraci mají na starosti vlastní LC filtry německého výrobce WIMA. Na panelu jsou instalovány dvě skupiny jakostních síťových zásuvek. Jedna čtveřice s maximálním příkonem 1900 W slouží k napájení analogových zařízení jako integrovaných zesilovačů, předzesilovačů a koncových zesilovačů, dvojice zásuvek s celkovým příkonem 300 W je určena k napájení digitálních zařízení typu CD, DAC, DVD, BD, TV.

 

Vybavení a funkčnost

 

Filtr je také vybaven jističem proti přetížení, hlavním vypínačem, LED stavovou kontrolkou a LED kontrolkou fáze. Funkčnost filtru PF-2 zajistí očekávanou prostorovost v reprodukci, projasní dozvuky a zlepší detaily jednotlivých nástrojů, včetně celkové zklidnění scény. Základem pro vznik PF-2 je logicky i technologicky model PF-1. Vlastní filtr je usazen do menšího šasi, které se ideálně umístí na podlahu.

 

Technická specifika Vincent PF-2

 

Tento čtyřhranný model je 133 mm široký, 72 mm vysoký a 350 mm hluboký, váží 2,7 kg. Uživatel si může vybrat ze dvou druhů provedení - ve stříbrné či v černé barevnosti. V obou případech je odvedena dobrá práce. Maximální přepínací kapacita je 2200 W, vstup 220 - 240 V/50 Hz AC (max. 10A / 2200 W), výstupy tvoří 2 Schuko zásuvky pro digitální (300 W), 4 Schuko zásuvky pro analogovou sekci (1900 W).

 

Značka Vincent

 

Kdysi v roce 1995 se zrodila značka Vincent, jejímž otcem je Uwe Bartel. Zakladatel a inspirátor se stal hlavním motorem, aktivně se podílel na vývoji nových produktů. Některé z nich se později dočkaly i ocenění. S německým know-how se prosadila sériová výroba v oblastech zvuku, kvality a designu. Vincent se postaral o kvalitní komponenty a nadprůměrné zpracování výrobků. Velmi reprezentativní jsou produkty řady SolidLine, vyznačující se především přesným, vzdušným a dynamickým zvukovým vzorem. Zároveň existuje hybridní technologie, která patří k zařízením, částečně vybaveným elektronkami, díky kterým mají zvuku dodat typické elektronkové charakteristiky, avšak využívají sílu tranzistorů na výstupu.

Platí, že snadno dosáhnou výkonu, se kterým lze snadno řídit i kritická pásma. Tónový charakter se vyznačuje vzdušností a dynamikou - tato hybridní zařízení mají své typické kouzlo díky použití elektronek. Pravdou je, že do poslouchané produkce vnášejí odpovídající teplý nádech.

Výrobce Vincent
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 133
Výška (mm) 72
Hloubka (mm) 350
Hmotnost (kg) 2.7
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)