Vincent PHO-200 - Stříbrná

SKU
VPHO200S
3 590 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Úloha předzesilovače je důležitá – upravuje hudbu, protože bez toho by přehrávaná deska nezněla nejlépe. Phono Vincent je na to skvěle připraven a vybaven.


Hi-Fi nemusí být science fiction

Audio kvalita zvuku z gramofonových nahrávek může být různá. Pokud má však někdo zájem o co nejlepší produkci hudby z vinylu, má k tomu co nabídnout gramofonový předzesilovač. S kvalitním vybavením phono modulu lze dosáhnout na velmi dobrý zvukový výstup, značka Vincent je toho jasným příkladem.


Nezbytné vybavení gramofonů

Obliba vinylových desek stále roste a přináší s sebou také čím dál širší nabídku nezbytné výbavy gramofonů. Nejde však pouze o samotné gramofony, zájem roste o phono předzesilovače, díky kterým je potenciál vinylových nahrávek mnohem lépe uchopitelnější. PH nemusí sloužit pouze pro označení kyselosti, PHO 200 je označení gramofonového předzesilovače značky Vincent se zesilovačem pro magnetodynamické přenosky typu MM a MC.


Konstrukční charakteristika

Na první pohled je to jen nenápadná skříňka v černém nebo stříbrném designu. Na druhý pohled, ne-li na druhý poslech klient již vnímá celokovovou masivní skříňku a její funkci - externí napájecí zdroj přispívá ke klidnému elektromagnetickému prostředí, což se projevuje nízkou hladinou šumu a rušení. Kladný výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. K vybavení náleží neméně důležité masivní zlacené vstupní a výstupní terminály RCA, zajišťující potřebnou konektivitu.


Technická specifika a parametry

Z výrobních dat lze vyčíst informace o frekvenčním rozsahu 10 – 20 000 Hz +/-max. 0,5dB. Vstupní citlivost vykazuje pro MM 58 mV, MC 6,8 mV, odstup signálu od šumu činí MM od 84 dB, MC od 71 dB. Vstupní impedance dosahuje MM 47 kOhm, MC 100 Ohm. Zdroj napájení akceptuje 12 V DC, 200 mA. Elegantní vizáž a sympatické rozměry signalizují pouze 1 kg vážící modul, 115 mm široký, 55 mm vysoký, do hloubky měřící 130 mm.


Na počátku byly návrhy německých inženýrů

Bavorský region se nachází na jihozápadě Německa a blízko u hranic s Francií leží městečko Iffezheim. Trocha zeměpisu rozhodně neuškodí, jelikož právě zde má svou centrálu společnost Sintron Audio, která se kromě jiného zabývá výrobou, exportem a distribucí zvučných značek jako například Vincent, Tube Amp Company ( T.A.C. ), Dynavox, Thorens, Dual, Focal. Zajímavé je, že již v roce 1994 se elektroinženýr, jednatel firmy Uwe Bartel, postaral o sestavení akčního pracovního týmu, jež se postavil výzvě a realizaci v té době dosti smělých myšlenek. Chtěli nabídnout milovníkům věrného zvuku poctivě provedené high- end komponenty mimořádné kvality, ale v cenové hladině dostupné široké veřejnosti. Se spolehlivým partnerem z jihovýchodní Číny, který se pro výrobu nadchl, nakonec dosáhli vytčených cílů snadno a rychle.


Zažijte to na vlastní kůži

V těchto okamžicích si značka Vincent otevřela dvířka na trh s audio produkty solidní kvality za akceptovatelné ceny. V začátcích veřejnost ocenila uvedení elektronkového předzesilovače SA-1 a koncového stupně D-150, jehož věrný nevtíravý zvuk se nedal utajit. Později přišlo rozšíření sortimentu o modely z hliníkových plátů, inovativní HDCD přehrávače a zesilovače plně symetrické konstrukce. Vincent produkt se navíc nebojí konkurence – postavit jej do duelu s dražšími zařízeními přinese zajímavé závěry a neudržitelný „boom“. Hudební mánie může začít.
Výrobce Vincent
Určení MC, MM
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Pre-out)
Impedance (Ω) MM 47 kOhm, MC 100 Ohm
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 115
Výška (mm) 55
Hloubka (mm) 130
Hmotnost (kg) 1
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)