AKCE

Wharfedale D10 Bílý

SKU
5025941160052
Akční cena 12 890 Kč Běžná cena 15 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

K čemu vlastně slouží sub-bassový modul, je známo všem zasvěceným, jenž se počítají k audiofilům či vyznavačům hudby a filmové produkce. Vědí, že je určen k reprodukci nízkých frekvencí a že bez jeho pomoci bude zvukový přednes ochuzen o to nejdůležitější. Z každé reproduktorové soustavy, která disponuje subwooferem, se line neochvějný a skutečný audiofilský zážitek, nemající obdoby. Pro preciznost a dynamiku akustického projevu zvedá prst i model z řady Diamond britské společnosti Wharfedale.

Jak to máte rádi

V domácím prostředí je subwoofer jedním z nepostradatelných kousků ozvučovací sestavy. Opravdu tam není jenom pro parádu. Jeho klíčové vlastnosti a přednosti mají co do činění s dynamickým projevem a vyváženým zvukovým obrazem, což pro svět zvuku znamená to nejdůležitější. Máte-li v oblibě nadčasové modely, hodící právě do vašeho interiéru, jste na správné adrese. Nejenom domácí kino je bez dokonalých akustických efektů zcela vyřazeno z provozu a zvuk bez subwooferu není autentický. Jenom s Wharfedale, společností s historií a tradicí, sahající svým vznikem až do roku 1932, lze udělat krok vpřed.

Výjimečný vždy a všude

Skříňové zařízení subwooferu disponuje 250 mm basovým měničem kuželovitého charakteru (long-throw), aktivním systémem Dynamic-Drive IB, vstupními konektory Stereo Line In (2x RCA) a Mono Line In (LFE). Výkon zesilovače je 150 W, ve špičce 300 W. Přiměřeně velká ozvučnice je řešena dle vyspělých technologických postupů tak, aby stabilitou a konstrukčními danostmi eliminovala rezonance, vibrace a zkreslení zvuku. Moderní kabinet o rozměrech 363 x 333 x 372 mm (minimální rozměr) je 14 kilogramovou jednotkou, kterou lze pořídit ve dvojím rozličném provedení – na výběr je z dezénu v bílé barvě a imitace černého dřeva. Hlavním kritériem je tedy žádané sladění s barevností interiéru, míra vkusu, přání, požadavek, obliba nebo nálada uživatele. Co činí subwoofer výjimečným? Společnost Wharfedale sází na kvalitu, inovativní technologie a jejich aplikaci do produktů modifikovaných sérií.

Se značkou, která dobře zní

S dobrou firmou jde ruku v ruce její historie, reference, produkty, pyšnit se může tradicí, zkušenostmi, kvalitními komponenty a precizní prací. Britský výrobce reproduktorů se svým týmem již pěknou řádku let sází na vyhledávání a inovace postupů, kvalitní materiály a ruční výrobu. Proto je to s výsledným efektem na dobré cestě, která může vést právě k vám.

Umocněný vzhled

Unikátní vzhled sub-basové jednotky ladí s vylepšenými vlastnostmi předcházejících typů, je inovován ve svém výkonu, nastavení a vybavení. Uzavřený box poskytuje posluchači dostatečně hutné, přesné a aktivní basy, dynamický ráz a komplexní vykreslení zvukového přednesu. Kdo touží být skutečně ohromen rozechvěním okenních tabulek, nechť si vyzkouší D10. Jedině cestou s dobrým ozvučením a přítomností subwooferového modulu je velmi příjemné nechat se unášet v rozbouřených vlnách dokonalého zvuku s čistými úmysly. Doplňte tedy váš soukromý zvukový set či arzenál o tento jedinečný úlovek diamantové řady, který umí zesílit, vyladit, vyplnit a umocnit výsledný dojem úžasnými frekvenčními změnami a citlivým vnímáním hudby, kterou máte rádi. Subwoofer s exkluzivním estetickým ztvárněním stane na vrcholu pomyslného žebříčku kompletní sestavy, určené k ozvučení interiérových prostor, svým vzhledem umí pozvednout úroveň a vytvořit tak dokonale sjednocený komplet, který to za daných okolností umí pořádně rozbalit.

Technické parametry:

 • Měniče: 1 x 250 mm s vysokým zdvihem
 • Frekvenční rozsah (+/-3dB): 35 - 150 Hz
 • Maximální výstupní výkon zesilovače: 150 W
 • Jmenovitý výstupní výkon: 300 W
 • Dělící frekvence: 30 - 150 Hz
 • Vstupy: Stereo 2x RCA Line In, Mono 1x RCA LFE
 • Odstup signál/šum: 85dB
 • Vstupní impedance: Line In 10k Ohmů, LFE 5k Ohmů
 • Rozměry (V x Š x H): 363 (+30mm) x 333 x 372 mm (+22mm)
 • Hmotnost: 14kg

Funkce:

 • Variabilní doladění strmosti filtru
 • Přepínač fáze
 • Automatické vypinání/zapínání
Výrobce Wharfedale
Frekvenční odezva od (Hz) 35 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 150 Hz
Barva Bílá
Šířka (mm) 333 mm
Výška (mm) 363 mm
Hloubka (mm) 372 mm
Hmotnost (kg) 14 kg
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)