Wharfedale D8 - Bílá

SKU
5025941159933
Akční cena 9 790 Kč Běžná cena 9 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Subwoofer je pro lepší poslechový dojem nepostradatelným elementem. Kdo chce slyšet pořádné basy, bez sub-basové jednotky se prostě neobejde. Koncový neboli finálový stereo systém či režim domácího kina může být lepším právě díky tomuto zařízení. Aktivní subwoofer série Diamond D8 to s nejhlubšími zvuky umí a ještě k tomu i dobře vypadá.

Nízké frekvence tvrdí muziku

Produkt z řady 10 vyvinula britská společnost Wharfedale tak, aby její klíčové vlastnosti ocenila nejširší uživatelská veřejnost. Reproduktorové soustavy od Wharfedale jsou na trhu již dlouholetou tradicí, protože historie společnosti sahá až do první poloviny 20. století. Není tedy divu, že i tato sub-basová jednotka nezaskočí žádného audiofila. Překvapivě je její skříň konstruována na základě vyspělých technologií, pro které je velmi kladně hodnocena daleko za hranicemi svého vzniku. Bez podbarvení hudby basovou složkou, tedy obohacením o nízké frekvence, se holt obejde jen velmi omezená část vyznavačů muziky.

Co nám říkají údaje

Skříňový kabinet je osazen jedním 200 mm reproduktorem s vysokým zdvihem (long- throw). Frekvenční pásmo se nalézá mezi 40 – 120 Hz, rozsah výhybky 40 – 150 Hz. Sklon dolní propusti je plynule nastavitelný, variabilní, k dobru je nově také invertní fázový přepínač a senzor automatického vypínání a přepínání, nízkoúrovňové vstupy, včetně LFE vstupu. Výkon zesilovače je 70 W, nominální výstupní výkon pak 150 W. Aktivní subwoofer je vybaven bassreflexem, vyvedeným do odvětrávané skříně, což napomáhá rozšíření nízké frekvence.

Esteticky vyladěný vzhled

Rozměry skříně 298 x 268 x 300 mm, které mohou být větší o podstavné hroty a mřížku, jsou adekvátní vzhledu a ideálnímu umístění v interiéru, hmotnost 7,5 kg vypovídá o vysoké stabilitě. Kromě hrotů patří k příslušenství i napájecí kabel. Design špičkové Diamond řady si nezadá s nejmodernějšími atributy současné elektroniky a na trhu je již známý. Výběr z dezénu je sice užší, o to však distingovanější. Blackwood or White aneb rádi byste měli doma ozvučení s povrchovou úpravou černého dřeva či jasně bílém dezénu, který svojí čistotou uchvátí na první pohled mnohé potencionální uživatele? Ať už si vyberete kterýkoli model, je nasnadě, že ostudu vašemu interiéru rozhodně neudělá. V obou případech totiž budí respekt a vydává ten nejúžasnější, ohromující a neoblomný akustický proud, jakého je schopen.

Kouzlo Diamond

Designové uchopení a precizní práce od všech, kteří se zasloužili o vznik a výrobu subwooferu, dává všanc svoje nejlepší možné kvality, aby uspokojila vysoké nároky všech, kteří se rozhodnou právě pro značku Wharfedale. Jednoduché a čisté tvary, nadčasové linie jsou právě v módě, a nezkazí nám radost z moderního zařizování. Ba naopak, podpoří ji vynikajícím zvukem a poslechem oblíbené hudby, protože to jediné nás potěší, osvěží, uklidní a dodá nám novou energii v době, kdy žijeme hektickým způsobem po všech stránkách. Proč si tedy nepořídit k doplnění aparatury právě tento jedinečný modul zvučného jména, o jehož schopnostech není třeba pochybovat. Usedněte po náročném dni do pohodlné lenošky, zachumlejte se do měkké deky a s přivřenýma očima si prostě vychutnejte i to krásné, co nám věda a technika nabízí, čím náš život umí udělat pestřejším, krásnějším a plnohodnotnějším. Dokázat se zastavit a vnímat je umění. Dopřejte si je.

Technické parametry:

 • Typ: Aktivní subwoofer
 • Měnič: 1x 200 mm s vysokým zdvihem
 • Frekvenční rozsah (+/-3dB): 40 - 120 Hz
 • Výstupní výkon zesilovače: 70 W
 • Jmenovitý výstupní výkon: 150 W
 • Dělící frekvence: 40 - 150 Hz
 • Vstupy: Stereo 2x RCA Line In, Mono 1x RCA LFE
 • Odstup signál/šum: 85 dB
 • Rozměry (V x Š x H): 298 (+30mm) x 268 x 300 mm (+22 mm)
 • Hmotnost: 7,5 kg

Funkce:

 • Variabilní doladění strmosti filtru
 • Přepínač fáze
 • Automatické vypinání/zapínání
Výrobce Wharfedale
Frekvenční odezva od (Hz) 40 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 120 Hz
Barva Bílá
Šířka (mm) 268 mm
Výška (mm) 298 mm
Hloubka (mm) 300 mm
Hmotnost (kg) 7,5 kg
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)