Wharfedale DS-2 - Černá

SKU
5025941179405
6 890 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Kvalitní ativní reproduktory nejen k PC

  • Drobná velikost
  • 30W mocného zvuku
  • aptX Bluetooth
  • 3,5 mm AUX
  • DSP

Když na velikosti nezáleží

Stereofonní sestava reproduktorů DS-2 poskytuje hi-fi zvuk v miniaturizované podobě, proto se ideálně hodí pro umístění na stůl nebo polici. Výchozím pro tento systém byl jeho předchůdce - DS-1, dvojice Bluetooth reproduktorů zaujala audiofily i pro svou finanční dostupnost široké posluchačské veřejnosti.

Jistota s názvem Wharfedale

Společnost Wharfedale se těší celosvětovému úspěchu díky mnoha revolučním technologiím v ozvučování. Již od roku 1932 byla v povědomí coby přední výrobce reproduktorů a za sebou má desítky let zkušeností s návrhy a výrobou audio systémů. Proto je uznána prestižním výrobcem a vedoucí sílou v konkurenci na trhu s profesionální audio technikou. Zesilovače, mixážní pulty, efektové moduly, ekvalizéry i osvětlovací technika jsou široce pojatým portfoliem, stejně jako několik řad reproduktorových soustav. V roce 1932 Gilbert Briggs postavil svůj první reproduktor v Ilkley v Yorskhirském hrabství. Malé městečko leží v údolí u řeky Wharfe a oblast je známa jako „Wharfedale“, což dalo název značce, která se proslavila po celém světě se svým vysoce kvalitním audio sortimentem.

Proč si pořídit DS-2

Na rozdíl od většiny Bluetooth reproduktorů je tato reproduktorová dvojice správným dvoucestným setem hi-fi reproduktorů zmenšených na velikost 190 x 120 x 140 mm. Podařený design, sympatický vzhled i zvuk se hodí kamkoli do prostoru, kterému navíc dodá i patřičný šmrnc a eleganci.

Vybavení ozvučnic

Středobasový kužel řidiče je vyroben z tkaného polypropylenu, jenž byl zvolen pro svou ideální lehkost, pevnost a nízké zabarvení. Tweeter s hedvábnou kupolí má v průměru 19 mm. Obě pohonné jednotky jsou kryty speciálně navrženými kovovými mřížkami, zadní vypalovací port rozšiřuje nízkofrekvenční výkon s hutnými basy, které jsou hluboké a napjaté právě pro velikost reproduktorů.
Uvnitř hlavního reproduktoru se nachází moderní, vysoce výkonný digitální zesilovač s výstupem 2 x 15 W a 2 x 30 W.

Technologické vymoženosti

Technologie Bluetooth je již téměř nepostradatelnou součástí, jelikož poskytuje jednoduché bezdrátové párování s chytrými telefony, tablety, počítači a počítači Mac, včetně podpory zvukového kodeku aptX. Flexibilita je udržena 3,5 mm analogovým stereo vstupem a dodaným kabelem. Vstupy jsou zastoupeny apt-X Bluetooth a 3,5 mm stereo AUX vstupem.

Specifika a upřesnění

Frekvenční odezva systému, který tvoří dva 2,9 kg vážící moduly, se rozkládá v pásmu 120 – 20 000 Hz (+/- 3db). Nechybí ani dodávané příslušenství pro stojany, 3,5 mm stereo AUX kabel, napájecí kabel a napájecí adaptér. Kromě ideálních rozměrů je k dispozici velký zvuk, moderní pohodlí a vysoce kvalitní komponenty. Wharfedale DS-2 bezdrátové reproduktory jsou dále bohatší o funkci aptX Bluetooth pro kvalitní streamování a snadné párování zařízení. Streamovat hudbu lze z telefonu, tabletu nebo počítače. DS-2 je vhodný pro stolní PC a nabízí kromě komfortu také bohaté zvukové efekty, díky nimž se zdá, že jsou produkty mnohem větší. Model DS-2 je speciálně přizpůsoben řidičům, s cílem poskytnout překvapivě hluboký úder a dynamiku. Pozornosti neunikla ani vysoce kvalitní crossover síť, která disponuje špičkovými komponenty – lepšími, aby přispěly k jasnosti a koherenci reproduktorového systému. Porty pro zadní vyzařování slouží k rozšíření nízkofrekvenčního výstupu, stejně jako i zakřivené skříně umně zabalené v kožence, jimž jméno nekazí ani zdobné mřížky. Tato dvojice bezdrátových reproduktorů odpovídá nárokům moderní společnosti i současným potřebám uživatelů.

Výrobce Wharfedale
Počet reproduktorů 2
Výkon (W) 2 x 15
Měniče Výškové: 19 mm Ø
Středo-basové: 75 mm Ø (polypropylen)
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 120
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Vlastní baterie
Síťové připojení
Lokální streamování Bluetooth
Nadstandardní BT kodek aptX®
Rádio
Digitální vstup
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Analogový výstup
Barva Černá
Šířka (mm) 120
Výška (mm) 190
Hloubka (mm) 140
Hmotnost (kg) 2,9
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)