WiiM Amp - Šedá

SKU
WiiM_AMP_GR
Akční cena 9 489 Kč Běžná cena 9 490 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Čáry máry fuk - s tímto malým mocným zařízením je streamování hudby prostě jedinečné!

Designově na úrovni

Magie domácího kina zjednodušeně – tak by se dal charakterizovat tento model značky Wiim Amp. Malý, ale šikovný je tento zesilovač, umístěný v elegantním hliníkovém plášti. V nabídce má mimo jiné i všestranné možnosti umístění. Výrobce využívá prémiové komponenty, inovativní obvody uvnitř zařízení zajišťují ultra čisté zesílení. Na míru navržený chladič formuje optimální tepelný výkon. Jeho kompaktní design je úctyhodný, zaměstnává 60 W na kanál při 8 Ohm, 120 W na kanál při 4 Ohm.


Snadná proměna

Toužíte-li změnit své pasivní reproduktory, ať už podlahové, architektonické, venkovní či regálové na chytré audio powerhouse, pak jste tady správně. Streamovat můžete naprosto vše, co máte rádi. Aplikace Wiim Home zase pomůže efektivně prozkoumat oblasti zvuku a rozloučit se s app-hoppingem. Nové all-in-one rozhraní dokáže aktivovat připojení k celé řadě populárních hudebních streamovacích služeb typu Spotify, iHeartRadio, Tidal, Amazon Music, Qobuz, Napster, Pandora, TuneIn, Deezer a mnohé další.


Jako v zemi kouzel

Zvukový vesmír už je možné ovládnout. Aplikace Wiim Home je mocná a hudební streaming je díky ní lehce ovladatelný. Umožňuje nejenom samotné streamování ze špičkových hudebních služeb, ale i možnosti spravovat systém bez námahy, jednu místnost za druhou. K dispozici je úprava hlasitosti, synchronizace reproduktorů, ukládání oblíbených položek, nastavení budíků, správa nastavení. Účelně a jednoduše je vše na jednom místě. Navíc se nabízí možnost používat handsfree s hlasovými příkazy. Hello, Alexa! Hello, Google Assistant and Siri! Stačí jediné slovo a přidané dálkové ovládání není zapotřebí.
Může se hrát kdekoliv
Zapojením USB disku do WiiM Amp se může stát kterýkoliv domov jedním velkým koncertním sálem. Streamovat sbírku digitální hudby ve studiové kvalitě do více zařízení je najednou snadnější, než by se zdálo. WiiM Amp indexuje domácí hudební knihovnu, ale může být i mediálním serverem, díky kterému jsou oblíbené melodie dostupné kdykoli a kdekoli.


Jako u krejčího – zvuk šitý na míru

Wiim Amp nabízí nekonečné možnosti přizpůsobení. Integrujete stropní reproduktory, oživujete vintage audio zařízení nebo optimalizujete zvuk svého televizoru. Wiim má robustní sadu možností EQ pokrytí. Je z čeho vybírat - 24 přednastavených pásem, 10-pásmový grafický ekvalizér. Nebo se jen tak ponořit do hloubky pomocí 4-pásmového parametrického ekvalizéru – i tohle je možné. Nejvíc snad potěší svoboda nastavení nezávislých profilů EQ pro každý vstupní zdroj - HDMI, optický, linkový, BT nebo síť. Plynulé hlasové ovládání je možné s 360° dálkovým ovládáním Bluetooth. Pro akce, jako je přehrávání, pauza, přeskakování skladeb, úpravy hlasitosti a ztlumení není nic snadnějšího. Navíc je možno si vychutnat přístup k oblíbenému obsahu jedním klepnutím prostřednictvím přizpůsobitelných předvoleb.


Co ještě je v nabídce

Možnost 360° Bluetooth dálkového ovládání, inteligentní předvolba a špičková kvalita zvuku dovoluje zažít zvuk. Firemní přísné zvukové testy ukazují, že poskytuje úžasně čistý a bohatý zvukový zážitek. Díky celkovému harmonickému zkreslení + šumu (THD+N) pouhých 0,002 % (-93 dB) a 98 dB SNR při 5W je to téměř bezchybné – to znamená, že uslyšíte hudbu přesně tak, jak umělec zamýšlel, bez jakéhokoli rušivého hluku nebo zkreslení. Ať už jste příležitostný posluchač nebo audiofil, WiiM Amp pozvedne váš zvukový zážitek do nových výšin.
Výrobce WiiM
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 60 při impedanci 8Ω
120 při impedanci 4Ω
THD+N (%) 0,002% (-92 dB)
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Line), RCA (Subwoofer)
Digitální vstup Optický, HDMI
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Spotify, TIDAL
Lokální streamování AirPlay 2, Chromecast
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, WMA , MP3, AAC, OGG VORBIS, APE
HDMI - funkce ARC
Barva Šedá
Šířka (mm) 190
Výška (mm) 190
Hloubka (mm) 63
Hmotnost (kg) 1.84
Spolu to funguje
Akční cena 9 489 Kč Běžná cena 9 490 Kč
+
=
10 179,00 Kč
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)