WILSON MOVIX 5.0 - Třešeň

SKU
MOVIX5.0WENGE
Akční cena 15 143 Kč Běžná cena 15 990 Kč
Skladem
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Výhodné řešení které splní veškerá očekávání

Hledáte kvalitně vybavený model domácího kina v ideální konfiguraci? Rádi byste jej využili ve stereofonním formátu? Silný a výrazný zvuk domácích kin může být zajištěn reproduktorovým setem střiženým na míru, navíc za uživatelsky akceptovatelnou cenu.

Film tak, jak má být

Filmové zážitky získají ten správný rozměr kvalitním ozvučením, čímž se zlepší poslechový dojem. Wilson nabízí řešení v podobě reproduktorové soustavy s označením MoviX 5.0. Správná konfigurace reproduktorů je zárukou dobrého výsledného efektu.

MoviX a stereo

Málokterý posluchač a milovník akčních filmů nedbá na kvalitní zvukové vybavení. Ideální je právě takové, jehož potenciál za to stojí, ale které zároveň mnoho nestojí. Jeho výhodou je mimo jiné flexibilita využití i v klasickém stereofonním prostředí. V reálu to znamená, že v interiéru jsou vhodně rozmístěny dva stojací reproduktory, dále dva kompaktní reproduktory a jeden centrální reproduktor pro střední pásmo. Výrobce užívá osvědčená technologická řešení, proto je výsledný zvuk silný a odvážný, obohacený mnoha jasnými a ostrými hudebními detaily. Reproduktorová sestava je k dispozici v povrchové úpravě černé, ořechové nebo v provedení wenge.

Pečlivě vybírané materiály

Výrobní filozofií je pečlivě vybrat a použít ty nejlepší materiály pro výrobu jednotlivých komponentů a jejich součástí. Membrány snímačů jsou vyrobeny z vysoce odolného lisovaného papíru, z čehož vyplývá, že konstrukce bude lehká, ale pevná. Stříbrný vzhled je v současnosti moderní a na pohled příjemný. Záruku dobré produkce a odpovídající dynamiku basů napomáhají vylepšit měniče nejnižšího a středního rozsahu, související se zavěšením, pružením a přesně zvolenými proporcemi pro danou strukturu. Převodníky vysokého dosahu konstrukční tým vytvořil na bázi neodymových magnetů, také platí dokonalé vyvážení kloubových prvků. O to, aby nedošlo k přehřátí, se stará systém hliníkových cívek. Plastové kryty zase účinně omezí nežádoucí hluk.

Konstrukční systém

U všech reproduktorových skříní je poplatný totožný systém měničů, včetně membrán, které jsou vyrobeny ze speciální celulózy, využívané také v jiných konstrukcích. Odborníci vsadili na fyzikální hmotnosti vybraných materiálů, díky tomu bylo dosaženo například vysoké pevnosti a nízké hmotnosti. Plný výkon, špičkové basy a odpovídající dynamika s funkcí membrán uprostřed středo-basových měničů úzce souvisí, opomenout nelze ani důležité gumové zavěšení. Vysoko-tónové měniče zase obsahují neodymové magnety. Na výsledném efektu se podílí též systém hliníkových cívek, zaručuje ochranu před účinky nekontrolovaného nárůstu teploty. Reproduktorové terminály jsou snadno přístupné a zajišťují spolehlivé připojení příslušné reproduktorové kabeláže.

Designový set v novém kabátku

Reproduktorové sety MoviX mají kromě výběru z trojí barevnosti přidané esteticky navržené mřížky ze speciálního plastu, které umějí účinně eliminovat nežádoucí zvukové zbarvení. Podlahové, stojanové reproduktory a centr spolu tvoří systém, který dokonale zvládne zvukovou stopu jakéhokoli filmu.

Technická specifika

Podlahové reproduktory jsou metr vysoké, 195 mm široké a mají 306 mm do hloubky. Váží více, než 10 kg. Fungují ve frekvenčním pásmu 45 – 20 000 Hz s citlivostí zvuku 90 dB a impedancí 4 – 8 Ohm. Doporučen je výkon zesilovače do 130 W. Středový reproduktor je naopak vysoký jen 135 mm, široký 400 mm, hluboký 206 mm a váží 3 kg. Jeho nižší frekvence začínají na 55 Hz, citlivost zvuku má 88 dB. Surround zvuk zajišťují reproduktory o rozměrech 240 x 135 x 206 mm, každý z nich váží pouze 1,8 kg. Výrobce udává akustickou citlivost 89 dB, frekvenční rozsah 60 – 20 000 Hz, doporučen je výkon zesilovače do 100 W.
Výrobce WILSON
Typ sestavy 5.0
Přední reproduktory Sloupové
Impedance (Ω) 4-8
Barva Třešeň