WireWorld STREAM 8 BAN-BAN - 2x2M

SKU
WIR001318
3 890 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Reproduktorový kabel Wireworld Stream 8 

Jako cenově nejdostupnější reproduktorový kabel DNA Helix poskytuje Stream 8 čistší a průraznější zvuk než jiné kabely dvojnásobné velikosti. Tento kabel poskytuje stejnou špičkovou kvalitu zvuku jako Helicon 16 OFC v odolném kulatém kabelu, který se skvěle hodí pro instalace.

Zavřete oči a vnímejte, jak kytaristovy prsty kloužou po strunách, když se chystá udeřit nový akord. Slyšte, jak se zpěvák nadechuje před začátkem skladby. S takovou čistotou si snadno představíte, že koncert hraje právě pro vás. Naše zvukově vynikající konstrukce a materiály jasně vyvracejí rozšířený názor, že kabel potřebuje pouze těžší průřez. Reproduktorové kabely Wireworld vám otevřou uši pro nové vzrušující zážitky z poslechu - od vysoce flexibilních vestavných kabelů až po objektivně navržené referenční standardy.

Úpravy řady 8

Reproduktorové kabely řady 8 mají více skupin vláken než řada 7, což posiluje elektromagnetické pole, které posouvá signál kabelem. Tato vylepšení zlepšují čistotu, dynamiku, zvukovou kulisu a zaostření obrazu.


Uni-Term™ - vyměnitelný systém zakončení (lopatky/banánky)

Reproduktory a komponenty mohou přicházet a odcházet, ale vaše oblíbené kabely by měly být schopny se pohybovat s vaším neustále se měnícím systémem - bez problémů.

Vyměnitelné lopatky a banánky z OFC se stříbrným pláštěm nebo OFC se stříbrným + pozlaceným povrchem umožňují snadnou výměnu konektorů podle vašich měnících se potřeb. Pohodlné, rychlé a dobře zkonstruované z prvotřídních materiálů.

Všechny reproduktorové kabely Wireworld jsou standardně dodávány s konektory Uni-Term s výjimkou Horizon.

Specifikace

Provedení: Dvojitá DNA šroubovice vytváří účinnější kanál pro elektromagnetickou energii, čímž zachovává více jemných informací, které vytvářejí vyšší věrnost.
Signálové vodiče: 2 (8 skupin vláken) Měřidlo: 16AWG / 1,25 mm2
Typ vodiče: Bezkyslíkatá měď
Izolace: vodivý kabel s vodivou izolací: Izolace Composilex 3 snižuje rušení a výrazně zlepšuje výkon.
Průměr kabelu: 8 mm


O společnosti Wireworld

Společnost Wireworld je předním poskytovatelem špičkové digitální a analogové kabelové technologie pro domácí audio a video, od HDMI a USB audio až po nejmodernější špičkové propojovací kabely a reproduktorové kabely. Společnost Wireworld získala svou prvotřídní pověst výrobou špičkových kabelů na základě objektivního percepčního testování, inovativních patentovaných konstrukcí, prvotřídních materiálů a výjimečné kvality výroby.
Výrobce WireWorld
Reproduktorový kabel Single Bi-Wire (SBW)
Délka kabelu (m) 2
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)