DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Yamaha NS-SW050

SKU
4957812604932
4 990 Kč
Skladem

Tato kompaktní sub-basová jednotka renomované japonské  společnosti je charakterická právě svým vydařeným vzhledem, ale rozhodně nezklame ani svými vlastnostmi a přednostmi. Subwoofer typu NS-SW050 se 100 W výkonem a 20 cm reproduktorem disponuje mnoha pokročilými a basově výkonnými firemními technologiemi, díky nimž slibuje svým potencionálním uživatelům unikátní basovou odezvu a s ní samozřejmě i skvělý hudební prožitek.

 

 • Technologie Twisted Flare Port pro čisté a pevné basy
 • Technologie Advanced YST II pro skvělé hluboké basy
 • 20 cm měnič
 • Stylový přírůstek do každého pokoje
 • Signálový kabel není součástí balení

 

Stylový vzhled

V tomto případě lze konstatovat, že subwoofer má opravdu ideální rozměry – 291 x 292 x 341 mm velká skříň váží 8,5 kg. Pevná, stabilní ozvučnice má mírně zaoblené, respektive zešikmené čelní plochy, čímž působí charismaticky. Má styl, i když je možná malinko nenápadná. Dispozici lze volit běžně podle souladu s reproduktory v interiéru. Elegantní vzhled má díky špičkovému zpracování nadčasový punc, líbit se bude v každé době.

 

Technologicky zdatný modul

Společnost Yamaha se za dobu svého mnohaletého výzkumu, hledání a objevování nových technologií i cest, inovací a modifikací stávajících technologických, materiálových, tvarových a designových standardů stala moderní firmou s řadou pokročilých novinek v oblasti výbavy. Zbrusu nový Twisted Flare Port využívá rozsáhlých zkušeností z vývoje subwooferu. Port podobný nálevce a mírně zvlněný kolem okrajů otvoru má za úkol rozptylovat vzduchový vír a vytvářet tak hladký tok vzduchu. Tak je též eliminován nežádoucí hluk. Advanced Active Servo Technology II (Advanced YST II) vyvinutý profi týmem Yamaha je funkční berličkou pro ultra hluboké basy, jenž se stará o optimální účinnost odporu zvuku.

 

Specifika v jednom balíčku

Nejenom skvělý výkon, ale i frekvenční pásmo od 28 – 200 Hz posouvá sledování oblíbených filmů nebo parádní zvuk veškerých hlubokých tónů při libovolné produkci do zcela jiných dimenzí. RMS výkon subwooferu je 50 W, špičkový pak 100 W. Impedanční hodnota dosahuje 5 Ohm. Řídící jednotkou je basový kuželovitý 200 mm reproduktor, který zodpovědně plní svoji funkci.

 

Kvalitní subwoofer od Yamahy

Společnost Yamaha vznikla roku 1887 v Japonsku, tenkrát pod názvem Nippon Gakki a produkovala harmonia a piána. Impuls ke vzniku firmy dal Torakosu Yamaha. Původně vyráběla převážně hudební nástroje, ovšem na světovém trhu je známá i jako výrobce a vývozce kvalitních motocyklů, výbavou pro motorové sporty a poté celou řadou elektronických přístrojů, komponent, elementů a technologických systémů. Postupně se však společnost  dostala ve známost coby špičkový specialista v oboru audio zařízení a co se týká zkušeností z oblasti hudby a zvuku, pak je tím nejlepším profesionálem. Tento fakt dokladuje také specifická sub-basová jednotka NS-SW050, jenž při reprodukci hudby dokáže zaujmout a zaručeně uchvátit úžasnými vlastnostmi basových linek.

 

Proč si pořídit právě NS-SW050

Díky referencím a kladným zkušenostem uživatelů je hodnocen jako adekvátní, schopný, výkonný a dobře postavený modul, který bez otálení zajistí basovou odezvu na té nejlepší možné úrovni. Jeho kvality a velmi přijatelná pořizovací cena ho staví do pozice žádoucího subwooferu, který ještě navíc udělá v každém interiéru parádu. Váhat tedy není na místě, hodí se všude, kde pro něho bude dost místa. Jen tak může skutečně ukázat široké veřejnosti svůj basový potenciál, jenž mu Yamaha dala do vínku.

 

Technické údaje:

 • Konstrukce: boční basreflex
 • Reproduktor: 200 mm (8“)
 • Výkon: 50 W RMS
 • Frekvenční rozsah: 28 - 200 Hz
 • Rozměry: 291 x 292 x 341 mm (Š x V x H)
 • Hmotnost: 8,5 kg

 

Technologie Twisted Flare Port

Výrobce Yamaha
Typ subwooferu Aktivní
Měniče 200
Výkon kontinuální (W) 50
Frekvenční odezva od (Hz) 28
Frekvenční odezva do (Hz) 200
Barva Černá
Šířka (mm) 291
Výška (mm) 292
Hloubka (mm) 341
Hmotnost (kg) 8,5
Vaše hodnocení