Advance Acoustic AX1 - Bílá

SKU
3760179291353
17 940 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Dobré a kvalitní audio vybavení je zárukou spokojeného posluchače. Advance Acoustic se pustil do výroby skvěle vybaveného integrovaného zesilovače v edici Smart Line, který svou úrovní, užitím nejpokročilejších technologií a rozumnou cenou nadchne i uspokojí náročného audiofila. Prvotřídní výkon i funkčnost DAC převodníku Wolfson WM8740 do 192 kHz / 24 bit s Phono vstupem, včetně dálkového ovládání a s možností dvojího barevného provedení činí model AX1 atraktivním, tedy žádoucím.

 

  • Člen high-endové série Advance Paris
  • Designován za účelem uspokojení i toho nejnáročnějšího audiofila za rozumnou cenu
  • Lze využít jako předzesilovač s například koncovým zesilovačem BX1 ze stejné série
  • Mnoho digitálních vstupů, jejiž signál převádí kvalitní D/A převodník WOLFSON WM8740 
  • Phono Předzesilovač
  • Dálkový ovladač

 

Advance Paris

Pod francouzskou značkou Advance Acoustic se skrývá více jak 20 let praxe a zkušeností, díky výrobě úspěšné a hojně užívané elektroniky. O tom, že série Advance Paris má s renomé společnosti hodně společného, není pochyb, neboť se právem stala prémiovým High-End zbožím. V krátkém časovém horizontu navíc vzniklo několik produktů jako X-A1200, CD přehrávač X-Cd1000. Neméně aktuální je zesilovač AX1, stereo koncový zesilovač BX1, DAC převodník DX1, koncový modul BX2 i předzesilovač PX1.

 

Elegance v audio technice

Také hi-fi produkty mohou působit svým vzhledem příjemně a přirozeně, svým moderním designem a nečekanou elegancí se tak řadí k poptávaným zesilovacím modelům. AX1 patří po technické i akustické stránce k absolutní špičce a ve své cenové kategorii nemá konkurenci. Výrobní společnost se zaměřuje na získání sympatií díky střízlivému a nadčasovému designu výrobků. Vybrat si lze model buď v barvě bílé anebo černé, v obou dvou případech se hodí do klasického, stylového i ultra moderního interiéru. Co se týká funkčnosti, pak výborná kontrola při nižších frekvencích, detailní a dynamický zvuk ve vyšších frekvencích je samozřejmostí, stejně jako dynamický, přirozený zvukový přednes.

 

Inspirující vlastnosti

S výkonem 2 x 45 W při 8 Ohm a 2 x 65 W při 4 Ohm je ideální pro všechny typy reproduktorů. DAC převodník  Wolfson WM8740 s konverzí PCM do 192 kHz / 24 bit a toroidní transformátor s napětím až 350 VA (kombinovaný s 2 kondenzátory) zajišťují špičkový výsledek i vysokou úroveň.

 

Konektivita bez konce a bez omezení

V celé sérii X-Line je k dispozici audiofilské řešení napájení a mechanická anti-rezonanční konstrukce. Konektivita dosahuje špičkové úrovně, včetně zpracování nových médií a formátů. Všudypřítomnou dynamickou rezervu má na svědomí toroidní transformátor. Využívat lze hudobní obsah na HDD, v PC i ve smartphonech, Bluetooth přijímač dokonce dovoluje snadnou komunikaci bez drátů. Díky vstupům je možné připojit množství zdrojů, mezi ně lze zahrnout i gramofonový vstup pro MM přenosky. K dispozici jsou XLR, RCA a optický vstup,  vstup pro modul Bluetooth, XLR výstup, REC a subwooferový výstup.

 

Další informace

AX1 se hodí při užívání hudebního obsahu na HDD, v PC, tabletech nebo smartponech, nejlépe s podporou pro Bluetooth přijímač, který dovoluje bezproblémovou bezdrátovou komunikaci. Funkce Direct Path evokuje čistý přednes, přesné a jemné podání vybrané hudby, jenž nebude pod vlivem tónových korekcí. PRE OUT slouží k připojení výkonového zesilovače BX1. Trigger propojení slouží synchronickému zapínání dalších komponentů. Regulátor hlasitosti se stlačením projevuje  jako přepínač vstupů. Přední panel je osazen 10 mm hrubým černým akrylem. Pakliže přístroj AX1 po dobu 30 minut nedostane žádný signálový impuls, automaticky se přepne do pohotovostního režimu. Tak dochází účelně k úspoře energie podle směrnic EC.

Výrobce Advance Acoustic
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 2 x 45 (8 Ω, RMS) / 2 x 65 (4 Ω, RMS)
Dynamický výkon (W) nespecifikováno
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 50000
Odstup signál / šum (dB) 98
THD (%) 0,03
THD+N (%) nespecifikováno
Přední repro. terminály A (1 pár)
Analogový vstup RCA, RCA (Phono), XLR
Analogový výstup RCA (Line), RCA (Pre-out), RCA (Rec-out), RCA (Subwoofer), Jack (3,5 mm), XLR (Pre-out)
Phono předzesilovač MM
Typ Hybridní
D/A převodník WOLFSON WM8740
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Síťové připojení
Internetové streamovací služby
Lokální streamování
Nadstandardní BT kodek
Multiroom aplikace
Rádio
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
DSD
Digitální vstupy (kHz / bit) nespecifikováno
Barva Bílá
Šířka (mm) 230
Výška (mm) 133
Hloubka (mm) 325
Hmotnost (kg) 6,1
Spolu to funguje
=
20 730,00 Kč
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)