DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Audeze LCD-3 - Kůže

SKU
P378453
49 900 Kč
Skladem
Verze s koženými náušníky

Kombinaci akustického inženýrství v rovině high-end a dokonalé řemeslnictví za účelem co nejlepšího poslechu nabízejí produkty značky Audeze. Na současném trhu jsou sluchátkové modely třídy Audeze LCD díky bezprecedentní přesnosti pokládány za jedny z nejlepších. Tento profesionální model s magneto-planárními měniči přináší pod vlajkou Audeze evoluční strategii – dosud nejtenčí membránu reproduktoru a maximálně efektivní strukturu magnetického pole.

Věrná reprodukce

Známá americká společnost při výrobě využívá veskrze ultimativních technologií, které jsou podpořeny kvalitou předem vybraných materiálů a unikátními patentovanými audio systémy. Např. typ Zebrano používá mimo jiné extrémní tvrdosti dřeva tropických stromů. Výjimečný model vyniká díky kompaktnosti a souladu všech aspektů citem pro dokonalou věrnost reprodukce, proto je vysoce hodnocen a audiofilskou veřejností přijímán s otevřenou náručí.

Seznamte se

Otevřená konstrukce dynamických high-end over-ear sluchátek (přes ucho), planární měniče a neodymové magnety - model se představuje v celé své kráse. Nejtypičtějším pro sluchátka je, že dokáží s velkou věrohodností zasáhnout prostor, vykreslit ho i v těch nejmenších detailech a tím pádem je v nabídce zvuk s pevnými basovými podklady, plnohodnotným středním pásmem a precizními, čistými výškami. Nadstandardní materiály, vlastnosti i funkce, včetně ultra-tenké, téměř nepostřehnutelné sluchátkové 3 x větší membrány jsou příčinou rychlejší odezvy a minimálního zkreslení. K tomuto efektivnímu výsledku notnou měrou přispívá oboustrannost magnetického pole a jeho rovnoměrně rozložený vliv na membránu.

Planar Magnetic

Technologické objevy činí z docela nenápadných a běžných věcí přístroje neuvěřitelných schopností a kvalit. Výjimečně pokročilým systémem jsou také měniče „planar magnetic“, jenž jsou originální, a tak se liší od klasických dynamických sluchátek. Mnohdy to chce opravdu radikální řez, ten se Audeze produkci povedl. Díky planárnímu systému a neodymovým magnetům jsou sluchátka na úplně jiné úrovni, jejich zvuku a dynamice se nic nevyrovná. Záleží také na každém komponentu a elementárních částicích, které v jednolitém komplexu do sebe pěkně zapadají. Pečlivě vybraný materiál i díly, precizní zpracování a párování jsou zárukou přesného a souměrného zvuku s unikátním charakterem, o čemž svědčí i výrobcem dodávané informace o frekvenční charakteristice.  

Pevné základy

Přestože tato stylová měkká sluchátka umějí jemně obejmout, jejich pevnost tak neztrácí na efektivitě. Bohatý, autentický zvuk se nese napříč celým frekvenčním pásmem od 5 do 20 000 Hz, přispívá i schopnost vykreslování detailů a široký dynamický rozsah. Fazor Elements jsou předem dané vykonstruované technologické prvky, směřující k přesnější reprodukci - vedou zvukové vlny uvnitř mušlí. Tak je účelně zabráněno rezonanci, patentovaný Fazor dokáže vést akustické křivky po přesně vytýčených cestách napříč celým audio prostorem.

Ruční výroba ještě existuje

Až z Kalifornie přicházejí na náš kontinent LCD-3 sluchátka, navržena týmem konstruktérů a dokonce ručně vyrobena z nejluxusnějších materiálů v kombinaci s nejmodernějšími poznatky z oblasti audio. Extravagantní materiálová textura úzce souvisí s nároky nové generace audiofilů, v rouše beránčím s kůži nebo imitací polštářového mikrovláknového semiše se pouští na tenký led. Korunována zesilovačem mají našlápnuto k maximálním výsledkům, odolá jen málokdo, lépe řečeno jen ten, kdo nedisponuje absolutním sluchem. Na první pohled uhrančivé Zebrano umí proměňovat iluze ve skutečnost, sluchové i zrakové vjemy nezůstanou nic dlužny, ba naopak umějí se odvděčit vnímáním špičkové a nekompromisní zvukové scény. 

Důležité informace:

 • Referenční sluchátka s magnetoplanárními měniči
 • Obsahuje tenkou membránu v magnetickém poli a 4x větší než v typických sluchátkách
 • Ještě tenčí membrána a efektivnější struktura magnetického pole
 • Dramaticky nízké rozostření a vysoké rozlišení zvuku
 • Komfortní i pro delší poslechy
 • Vyrobena z prémiových materiálů
 • Vhodné i na cesty díky odjímatelnému kabelu a možnosti složení sluchátek
 • Součástí je transportní kufřík

Technické údaje:

 • Typ sluchátek: Kolem uší
 • Konstrukce: Otevřená
 • Měniče: magnetoplanární
 • Materiál: kůže, kov, exotické dřevo zebrano
 • Frekvenční rozsah: 5 - 20000 Hz
 • Impedance: 45 Ohm
 • CItlivost: 91 dB
 • Zatížitelnost:: 1 - 4 W
 • Konektor: 6,3 mm
 • Kabel: 2,5 m, odjímatelný, 6,3 mm do XLR
 • Hmotnost: 548 g

Recenze sluchátek Audeze LCD-3

Výrobce Audeze
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Impedance (Ω) 45
Citlivost (dB) 91
Barva Černá kůže
Datum dostupnosti produktu 10. 2. 2021
Vaše hodnocení