Audio-Technica ATH-ADX5000

SKU
P380524
Hodnocení:
100%
54 900 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Audio- Technica ATH-ADX5000 - sluchátka pro náročné audiofily

  • Efektivní průdochová technologie Core Mount
  • 58mm integrovaná měničová jednotka
  • Vysoce rigidní Tungsten membrána
  • Ručně sestrojeno v Japonskuy


Z rukou profesionálů vzešel speciálně vytvořený sluchátkový model, který zvyšuje laťku v produkci luxusních sluchátek. Open-Back komponenty jsou osazeny 58 mm wolframovými ovladači, uloženými ve voštinových šálcích. Novinkou je technologie jádra, uzpůsobená pro zvýšení průtoku vzduchu, a aktualizovaná citlivost membrány. Čelenka je vyrobena z měkkého materiálu a zajišťuje uživateli maximální pohodlí.

Zásadní aspekty modifikace

Tato referenční vzduchová dynamická sluchátka s volným otvorem vynikají především novou efektivní technologií proudění vzduchu v jádru. Moderní integrovaná konstrukce ovladačů a vysoká tuhost membrány s povlakem z wolframu poskytuje vysokou tuhost pro lepší přechodovou odezvu, přičemž je korunována děrovaným povrchem, připomínajícím medové plástve. Komponenty a potažmo celý produkt je ručně sestaven v japonském závodě a každá jednotka je individuálně opatřena laserově vyrytým sériovým číslem.

Vlastnosti sluchátek

Nově vyvinutá technologie Core Mount (PAT.P) je důležitá pro širokou škálu zvukové reprodukce. Lepšímu zvuku pak napomáhá konstrukce ovladače, která podporuje maximální snížení nežádoucích vibrací. Tato nová konstrukce plášťového pouzdra bez bočního větrání účinně zabraňuje nežádoucím ztrátám tlaku vzduchu zevnitř. Platí, že horní rám a rameno tvoří pevnou, tenkou a lehkou konstrukci.

Nový trend v oblasti domácího poslechu

Model ATH-ADX5000 je symbolem otevřených sluchátek a odkazuje k modernizovanému domácímu poslechovému zvuku. Variuje japonskou řemeslnou zručnost se snahou výrobce Audio-Technica docílit dokonalého zvuku. S nově vyvinutými technologiemi a rozšířenými integrovanými řídícími jednotkami je tato vlajková loď vrcholem novodobého audiofilského poslechu.

Technické zázemí, specifika a parametry

Typ sluchátek souvisí s otevřenou dynamikou, funkčnost zajišťují dva výkonní řidiči. Frekvenční odezva je v rozmezí 5 - 50 000 Hz. Maximální vstupní výkon dosahuje 1000 mW, akustická citlivost
má 100 dB / mW a impedance 420 Ohm. Hmotnost sluchátek bez kabelu dosahuje 270 g. K příslušenství náleží oddělitelný, 3 m dlouhý kabel, opracovaná pozlacená nerezová stereofonní zástrčka 6,3 mm, konektory A2DC a exkluzivní kufřík z pevného materiálu.

Inovace ve výrobě sluchátek Audio- Technica

Největší progres zaznamenala produkce díky integrované jednotce řidiče, technologii Core Mount, kvalitním materiálům a konstrukční designové obměně, čímž je podpořeno audio s vysokým rozlišením. Konstrukce pohonné jednotky vychází z integrované konstrukce. Membrána, kmitací cívka, přepážka a magnet jsou spojeny do jedné jednotky, za účelem snížit nežádoucí vibrace a ušetřit zbytečnou váhu při demontáži šroubových svorek. Výrobním materiálem je PPS (polypenylen sulfidu) a skleněné vlákno - přepážka je tak dostatečně tuhá, aby zajistila stabilní pohyb membrány.

Řízené zvukové ovladače True Motion s vysokým rozlišením reprodukují rozšířené vysoké frekvence a zajišťují opravdový zvuk ve vysokém rozlišení. Balení v luxusním ochranném pouzdru obsahuje 6N OFC kabel, sluchátka i čelenku vylepšil exkluzívní potah, známý svou trvanlivostí a vynikajícím komfortem při užívání i nošení. Materiál Alcantara se pro svoje vlastnosti používá v automobilovém a módním průmyslu, neboť kombinuje trvanlivost s vysokou kvalitou textury. Skvělý dojem zajišťuje efektní děrovaný design s uzavřeným pláštěm, jenž zabraňuje bočnímu větrání. Tak poskytuje tato konstrukce perfektně vyvážený zvuk beze ztráty tlaku vzduchu.

Co přináší technologie Core Mount

Hlavní změna spočívá v tom, že hnací jednotka je umístěna v optimální polohovací poloze uvnitř pouzdra, aby došlo ke zlepšení účinnosti proudění vzduchu. Tento proces přispívá k vysoké průhlednosti střední a vysoké frekvence reprodukce zvuku, stejně jako k bohatému a přesnému basovému zvuku.

Recenze Audio-Technica ATH-ADX5000

 

Výrobce Audio-Technica
Typ sluchátek Kolem uší
Konstrukce Otevřené
Měniče Dynamické
Průměr měniče (mm) 58
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 50000
Impedance (Ω) 420
Citlivost (dB) 100
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Mikrofon
Konektor Jack (6,35 mm)
Odnímatelnost kabelu
Délka kabelu (m) 3
Barva Černá
Hmotnost (g) 270
Příslušenství 3,0m audio kabel s konektorem 6,35mm / exkluzivní přenosné pouzdro
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)