DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Audio-Technica ATH-M50x Černé

SKU
P378542
3 490 Kč
Skladem

Tato profesionální uzavřená dynamická sluchátka se objevují v sérii M ve výrobním programu společnosti Audio- Technica. Limitovaná edice s luxusními hnědými náušníky a přemostěním se zlatými detaily se vyznačuje zvukovou kvalitou a unikátním konstrukčním systémem. Tato série s sebou nese čistý, výborně znějící, svižný zvuk a komfortní užívání, i při dlouhodobém nošení. Působivý vzhled vyniká díky dokonalému stylovému designu, a spolu s precizním uchopením všech komponentů je hodnocení tohoto sluchátkového modelu na velmi dobré úrovni.

Společnost se zvučným jménem

Japonská společnost Audio- Technica je známá již z druhé poloviny 20. století. Přestože se nejprve zabývala vývojem gramofonových přenosek, svůj věhlas poté získala objevem nejnovějších technologií v oboru elektromagnetických měničů. Uživatelé si cení převážně vzhledu a stylového trendy provedení výrobků, nadčasový charakter je právě v módě. Pokud je navíc k tomu korunován zvukem, který umí posluchače a uživatele skutečně uchvátit, pak není co řešit.

Ze zákulisí technických parametrů

Díky frekvenčnímu rozsahu 15 – 28 000 Hz a výkonným 45 mm měničům s CCAV vinutím a neodymovým magnetem je kvalita zvuku výborná. Hodnota akustické citlivosti je na hranici 99 dB, dále zařízení disponuje akustickou impedancí, která činí kolem 38 Ohm. Maximální příkon je 1 600 mW při 1 kHz. Uzavřená a odolná dynamická sluchátka s pohyblivými mušlemi pro one-ear monitoring váží pouhých 285 g. Díky lehkosti a skladnosti jsou snadno přenositelné, uložit je lze v praktickém ochranném pouzdru.

Komfortní užívání je prvořadé

Kompaktní a malinko robustní konstrukce napomáhá zvukové izolaci, zdokonaluje poslechový prožitek v řadě aplikací (nahrávání, live ozvučení, broadcast, DJ aj.). Výjimečné jsou elipsovité náušníky a jejich osobitý design, které umí perfektně tlumit a eliminovat vnější vzruchy. Komfort posiluje především tvarování hlavového mostu a použitý materiál, neboť je kvalitní, měkký a příjemný. Spokojenost u uživatelů je podpořena také sadou tří přiložených odnímatelných kabelů. Kabel pro mobilní použití je dlouhý 1,2 m, další kroucený, v délce 1,2 – 3 m je vhodný pro domácí použití. Dlouhý rovný kabel měří 3 m. K setu patří také jednoduché měkké pouzdro.

Barvitý akustický obraz

Dovednost poskytnout audiofilovi, ale i amatérovi co možná nejvíc autentický akustický obraz bez šumu a rezonancí, nelze tomuto modelu upřít. Basy jsou hutné, specifické a výrazné, bez poklesu a propadu, který není slyšitelný ani ve středním pásmu. Barvité a ostré výšky nejsou nepříjemné a dokonale kontrastují s nižšími frekvenčními sekcemi. Japonská společnost Audio- Technica se netají svými zkušenostmi, výsledky a potažmo produkcí řady výrobků, která vyplývá z letitého výzkumu a praxe. Firma tak staví na pevných základech modifikací, vývojových proměn, inovativních systémů, vyspělejších technologií a bezchybností používaných komponentů.

Užijte si to

V sérii M se to hemží dobře navrženými a precizně zpracovanými modely, které se umějí postarat o celou řádku plně uspokojené uživatelské většiny. Také model ATH - M50x je kvalitní sluchátkový set, který se i přes svoje kvality a vychytaný design prodává za velmi slušnou cenu. Ve finále je určen nejenom pro teenagery a mladou, progresivní generaci, ale jeho variabilita, všestrannost a jednoduché, intuitivní ovládání zvládnou také dříve narození audiofilové i amatéři. Díky spolehlivé a věrné audio produkci si pak může každý užívat se svojí oblíbenou hudbou. A co vy? Jste vyznavači vážné hudby, big beatu, rappu, jazzu, rocku, muzikálové tvorby nebo něčeho extra? To vůbec nevadí, M50x si poradí s každým hudebním žánrem.

Technické parametry:

 • Konstrukce: Uzavřená V
 • Velikost měniče: 45 mm
 • Frekvenční rozsah: 15 - 28.000 Hz
 • Citlivost: 99 dB/1mW
 • Impedance: 38 Ohmů
 • Zatížitelnost: 1,600 mW @ 1KHz
 • Hmotnost: 284 g (bez kabelu)
 • Kabeláž: Spirálový (1,2 - 3 m), přímý (3 m), přímý (1,2 m), odpojitelný
 • Konektor: Jack 3,5 mm přímý zlacený s redukcí Jack 6,3 mm zlacený
 • Skladací konstrukce
 • V balení navíc transportní vak

Recenze sluchátek Audio- Technica ATH-M50x

Výrobce Audio-Technica
Frekvenční odezva od (Hz) 15 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 28000 Hz
Impedance (Ω) 38 Ω
Citlivost (dB) 99 dB
Délka kabelu (m) 3 m
Barva Černá
Vaše hodnocení