Behringer DX626 DJ mixer

SKU
DX626
Hodnocení:
100%
Akční cena 3 190 Kč Běžná cena 3 290 Kč
Produkt bude k dispozici od: 01.07.2024

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení
PRO MIXER DX626 je profesionální, vysoce kvalitní 3-kanálový DJ mixer s integrovaným Beat-Per-Minute (BPM) counterem, který vychází z osvědčené 3-kanálové konstrukce, milované DJ po celém světě – začátečníky i profesionály. Jeho super-plynulý, dual-rail "Ultraglide" crossfader s až 500.000 pracovními cykly zaručuje bezchybný chod po mnoho let. Obsahuje celou řadu funkcí, například tři dvojité stereo vstupy kanálů s ovládáním zisku a třípásmovým EQ s potlačením pásem (-32 dB); jeden kanál lze přepnout do režimu mikrofonního vstupu ULN studiové kvality; manuální funkce Talkover, která umožní pracovat zcela novými a inspirativními způsoby. Mezi další funkce patří funkce Master/PFL s možností mixu a měřičem úrovní s pamětí špiček a s vyhrazeným PFL sloupcovým grafem. K dispozici je také BNC socket pro lampičku na husím krku. DX626 nabízí velmi snadné použití – a volnou ruku nad vaší kreativitou.

Super-jemné fadery ULTRAGLIDE


DX626 je vybaven super jemnými fadery ULTRAGLIDE, které nabízí úžasně vysoce přesné nastavení úrovně – VCA Control optický crossfader pro maximální spolehlivost a nejmodernější audio výkonnost. Kanálové fadery PRO MIXER DX626 jsou určeny pro velmi náročné použití – životnost až neuvěřitelných 500.000 cyklů!

Nespočet funkcíVzhledem k tomu, váš nástroj je váš hlas, je DX626 vybaven vyhrazeným mikrofonním vstupem s vestavěnou manuální funkcí Talkover, která umožňuje snížit hlasitost hudebního tracku, takže váš hlas bude vždy vpředu. Jemné nastavení vokálu se ovládá palubním 3-pásmovým ekvalizérem, který poskytuje posílení nebo potlačení až o 15dB (basy 80 Hz, středy 2.5 kHz a výšky 12 kHz) pro extrémně širokou tonální paletu. DX626 je vybaven tak, aby si poradil s jakýmkoliv myslitelným vstupním zdrojem, kanály dokáže přijímat od linkové úrovně, phono, přes CD a tape decky, po MP3 a minidisky.

Duální Auto BPM counterySynchronizování stop je umění samo o sobě – a to je důvod, proč DX626 obsahuje duální Auto BPM countery. Tato skvělá funkce umožňuje plynulý přechod z jedné stopy na druhou. Každé digitální BPM počítadlo zobrazuje sledovaný kanál a tempo hudby v BPM. Volitelně můžete stisknout tlačítko Beat Assist a tempo zadat ručně. Získáte odečet rozdílu tempa mezi stopami, stejně jako vizuální potvrzení, že jsou synchronizované. Tyto nástroje vám pomohou bez problémů sladit dvě stopy, aniž byste se museli spoléhat pouze na svůj sluch.

Skládání. Záznam. Mixování. Sdílení.Tracktion patří mezi jedny světově nejrychlejší a nejjednodušší pracovní stanice Digital Audio Workstations (DAW) pro skládání, nahrávání, editaci, mixování a sdílení své hudby s celým světem. Díky jednoduchému rozhraní s jedinou obrazovkou, a skutečně elegantní konstrukci, Tracktion sdružuje vynikající funkce Pro DAW, jako jsou dynamické automatizace, neomezený počet tracků, MIDI nahrávání a podpora pluginů VST a AU. Tento výkonný hudební produkční software vám dává všechny nástroje celého nahrávacího studia profesionální úrovně.

Naučit se DAW nebylo nikdy snazší, díky obrovské a snadno dostupné knihovně zdrojů. Je to způsob společnosti Behringer, jak říci "Děkuji" za registraci produktu PRO MIXER DX626 na behringer.com. Budete odměněni kódem k bezplatnému stažení plné verze Tracktion. Nahrávání a editace nemůže být jednodušší. Chcete-li se dozvědět více, navštivte tracktion.com/support/video.

Nejvyšší kvalita zvukuŽádná z výše uvedených funkcí by nemohla tolik znamenat, pokud by PRO MIXER DX626 nezněl skutečně fenomenálně. To je důvod, proč je vybaven osvědčenou technologií ULN (Ultra Low-Noise) mikrofonních předzesilovačů – vše je v nedotčené kvalitě! S DX626 vždy dostanete maximální headroom s extrémně nízkým šumem a velmi transparentní zvuk. Porovnejte jej s konkurencí, co se týče kvality zvuku, funkcí a ceny – a uvidíte, proč stále více a více DJů přechází k PRO MIXER DX626. Navštivte místního prodejce BEHRINGER, nebo si objednejte neuvěřitelný DX626 ještě dnes!

Jistota kvality krytá zárukouTento výrobce se vždy snaží poskytovat co nejvyšší kvalitu a nejlepší zákaznickou podporu. Jeho produkty jsou vyrobeny ve vlastních továrnách MUSIC Group a díky nejmodernější automatizaci výroby, zdokonaleným pracovním postupům ve výrobě a laboratořích, je zabezpečena maximální jakost, neboť je k dispozici nejvíce sofistikované testovací vybavení na světě.

Proto se může pochlubit jednou z nejnižších poruchovostí produktů v tomto odvětví, a proto si může dovolit vám nabídnout velkorysý 3-letý záruční program.
Parametry
Typ: DJ mixpult
Výstupy: 6x RCA, 1x Heapdohne Jack 3,5 mm TRS
Vstupy: XLR, 4x Phono RCA, 4x Line RCA, 2x RCA
Počet kanálů: 3
USB: Ne
Barva: Bílá
Obsah balení: Mixpult, držáky do racku
Šířka: 254 mm
Hloubka: 305 mm
Výška: 91 mm
Hmotnost: 2,6 kg
Adaptér součástí: Ano
Výrobce Behringer
Barva Černá
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)