Beyerdynamic Amiron Wireless

SKU
BD 718394
Hodnocení:
100%
Akční cena 14 990 Kč Běžná cena 17 000 Kč
Skladem
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Spičková bezdrátová sluchátka, která nemají konkurenci...

Prožitek z hudby je nejvyšší odměnou posluchačům. Pakliže k tomu napomohou sluchátka, která jsou k hudbě stvořená, není lepšího výběru. Amiron nenechá posluchače ani na chvíli na pochybách – komfortní poslech na vlnách zvuku je něco mnohem lepšího, než přeplněný koncertní sál s dokonalou akustikou. Ručně vyrobená high-end sluchátka v Německu přinášejí skutečný vrchol poslechových zážitků.

 

  • High-endová Bluetooth sluchátka
  • Optimální kvalita zvuku díky technologii Tesla
  • Akusticky se adaptují pomocí zabudované zvukové personalizaci - nezáleží na zařízení
  • Personalizace MIY aplikací - vytvořte zvukový profil, přizpůsobení citlivosti touchpadu, sledujte denní poslechové návyky
  • Unikátní komfort nošení
  • Prémiové odolné materiály
  • Made in Germany

 

Prvotřídní technologie zajistí zvukovou kvalitu

Tato na první pohled nenápadná robustní sluchátka skrývají obrovský potenciál s personalizací zvuku a optimální zvukovou kvalitou zvuku, a to zejména díky technologii Tesla a špičkovému přenosu Bluetooth. Sluch posluchače je tak akusticky uzpůsoben integrované personalizaci a výsledným efektem je dokonalý zvuk bez ohledu na užívané zařízení. Personalizace pomocí beyerdynamické aplikace MIY je založena na vytvoření zvukového profilu, modifikovaným vlastnostem touchpadu, včetně citlivosti. Pak je uživateli umožněno sledovat každodenní poslechové zvyky s maximální jistotou a čistotou.

 

Jedinečný komfort

Pohodlné nošení umožňuje mistrovsky vyrovnaný tlak a správné uchycení. S bezdrátovou technologií Amiron je hudba zcela nablízku po celé hodiny. Mnohaleté zkušenosti s navrhováním sluchátek pro hudebníky, zvukové techniky a milovníky audiofilských činností má Beyerdynamic v malíčku. Výsledkem jsou velmi pohodlná sluchátka a jejich nekompromisní uložení kolem ucha. Použité materiály vysokých kvalit umocňují celkový dojem a pocit, že mohou být na uších napořád. V konstrukčním procesu jde o pocit bezchybného zpracování a provedením zkušenými rukama, protože například měkká čelenka vyrobená z materiálu Alcantara je moc příjemná. Zevnějšku dávají vyniknout také sofistikované hliníkové detaily.

 

Příslušenství

K headsetu patří připojovací 1,2 m dlouhý, odnímatelný čtyřpólový kabel s dálkovým ovládáním, s 3,5 mm mini-konektorem. K dispozici je nabíjecí kabel USB-A až USB-C, dále pevné pouzdro pro přenos a volně přístupná aplikace MIY pro iOS i pro Android.

 

Amiron Wireless technology

Volně plynoucí hudba dovoluje posluchačům ponořit se do prostorného a realistického zvuku. Dává jí volné pole k pohybu a dovoluje z domova učinit ideální místo k prožití hudby. S novodobou technologií Amiron existuje dostatek prostoru, aby byl komplexně naplněn potenciál poslechu bez kabelů, s tou nejlepší akustickou kvalitou a dynamikou. Uzavřená sluchátka s Bluetooth přenosem a circumaurální konstrukcí radost z poslechu několikanásobně převyšují.

 

Specifika a upřesnění

Nominální impedance sluchátek je 32 Ohm, frekvenční odezva je 5 – 40 000 Hz a nominální hladina akustického tlaku činí 100 dB. Dále disponují dostupnými kodeky Qualcomm aptX HD a Apple AAC - plus aptX LL pro přenos zvuku s co nejmenším zpožděním při sledování televize a videa. Zařízení je optimalizováno pro Hi-Res audio. V oblibě je také progresívní aplikace společnosti MIY ("Make it yours"). Jejím jádrem jsou oceňované funkce personalizace zvuku, které vyvinula firma Mimi Hearing Technologies. Certifikovaný test dovoluje analyzovat vlastní slyšení a je podporou profilu sluchu - úžasný je celý svět detailů, které nikdy předtím nebyly slyšet.

 

S Amiron sluchátky do světa hudby

Proč si pořídit právě tento sluchátkový set? Pro jeho vzhled, pohodlí, vlastnosti a schopnosti, ale hlavně pro okouzlující hudební zážitek. S legendární technologií Tesla jsou sluchátka jedinečná. Pohodlné polštářky se jemně dotýkají uší, a přesto sluch rozeznává celou škálu zvuků, od hlubokých, přesných basů přes stejně plnou a přirozenou prostřední sekci, mířící až k hedvábně čistým vrcholům.

 

Recenze Beyerdynamic Amiron Wireless

Výrobce Beyerdynamic
Typ sluchátek Kolem uší
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 40000
THD (%) 0,05
Impedance (Ω) 32
Hlasový asistent
Nadstandardní BT kodek AAC, aptX®, aptX® Low Latency, aptX® HD
Dosah signálu (m) 10
NFC
Výdrž baterie (hod.) 30
Vydrž baterie - ANC + Bluetooth (hod.)
Výdrž baterie - ANC + drátový přenos (hod.)
Doba nabíjení (hod.) 2
Mikrofon Handsfree
Konektor Jack (3,5 mm)
Barva Černá
Hmotnost (g) 380
Příslušenství Odpojitelný kabel s univerzálním ovladačem (3,5mm jack, 1,2 metru), nabíjecí kabel USB, pevné pouzdro