Beyerdynamic DT 990 - 32 Ohm

SKU
BD 483958
Hodnocení:
100%
Akční cena 4 490 Kč Běžná cena 4 900 Kč
Do 5 dnů
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Nemalé hudební nadšení umějí podpořit lehká sluchátka s perfektním zvukem i komfortem. DT 990 Edition nižší hmotností membrány a pohyblivé cívky disponují rychlou impulzní odezvou, a tak mají našlápnuto zase o něco blíž k akustickému charakteru sluchátek  elektrostatických. Otevřená dynamická sluchátka přes ucho neboli circumaurální vynikají  také robustním hlavovým mostem z odpružené oceli, jednostranným kabelem a měkkými náušníky, které lze snadno měnit.

 

Vyvážený zvuk

Jemně polstrované náušníky a podložky hlavového mostu jsou zárukou komfortního poslechu i při dlouhodobém používání, bez nežádoucího hromadění tepla. Díky použitým vysoce kvalitním materiálům při výrobě tohoto modelu, včetně zajímavého moderního designu splňuje DT 990 high-end očekávání. Tento design je nositelem široké hudební scény, jenž korunuje smysl pro prostorovost, velkolepé je potom výrazné stoupání a intenzita basů, čímž je bohatost zvuku jasně dána. Německá společnost Beyerdynamic je známá zbožím vysoké kvality, také precizní ruční výroba je dobrou známkou při hledání ideálního setu, určeného k poslouchání všech hudebních stylů. Na popové, klasické či jazzové scéně budou tato sluchátka skutečně neodolatelná. S impedanční hodnotou 32 Ohm jsou zcela dostačující a vhodná pro přenosné osobní přehrávače.

 

Co je dobré vědět

Frekvenční odezva sluchátek je 5 – 35 000 Hz, akustický tlak 96 dB. K dispozici je rovný, 3m dlouhý spojovací kabel s 3,5 mm mini Jackem a adaptérem. Hmotnost sluchátek je 0,29 kg. Svojí profesionalitou jsou vhodná ke studiovým účelům. K tomuto výrobku je možné dokoupit sluchátkový zesilovač a propojovací kabely. Na trhu kromě DT 990 Edition sluchátek s mikrofonem, která jsou určena k domácímu použití, existuje také typ DT 990 PRO - studiová sluchátka s mikrofonem. Co se týče zvuku, jsou totožná, jelikož akustické měniče  se shodují. Řada Edition je však typická měkkostí čelenky, PRO headset zase těsnějším pojetím, tedy ideálním pro každodenní používání ve studiu. PRO verze využívá dodání se stočeným kabelem, kdežto verze Edition s přímým kabelem.

 

Zajímavá fakta

Přehrávat s tímto typem sluchátek je možné hudbu hned ve třech variantách. Jednou z nich je využití právě 32 Ohm, kterou je možno směle přiřadit ke všestrannému použití, zejména v případě použití tabletů a smartphonů. S 250 Ohm impedancí je DT verze určena spíše také k využití domácímu a ve stereo systému. Impedance 600 ohmová nabádá k doporučení přibrat do konfigurace speciální sluchátkové zesilovače. V nabídce jsou tedy modely nejenom s přednostní impedancí, ale také v různých barvách, protože německá společnost vychází vstříc rozmanitým klientským požadavkům a přáním. S precizností sobě vlastní a řemeslností jako řemen své produkty vyrábí s nebývalou péčí a láskou, se zaujetím pro všechny detaily tak, aby bylo zajištěno dlouhodobé užívání. Takže mnoho integrovaných částí lze vyměnit a nahradit znovu funkčními elementy. Zjednodušeně řečeno: produkty s označením Vyrobeno v Německu mají své jisté výhody.

 

Prémiová sluchátka, která upoutají svojí otevřeností

Se všemi nabídnutými přednostmi se sluchátkový set DT 990 Edition stává fenomenálním společníkem, zejména vzhledem k jeho příjemné a přijatelné ceně. Mnoha uživatelům vyhovuje právě tento způsob vnímání zvuku, proto je jejich otevřenost pro tentokrát spíše precedentem, nežli negativem. Na první pohled trendy mladistvá sluchátka mají co nabídnout, dlouhé rozmýšlení tedy není na místě.

 

Důležité vlastnosti:

 • Otevřená konstrukce se silný9mi středy a basy
 • Zvuk s maximálním detailem i pro náročné posluchače
 • Maximální komfort díky pohodlným náušníkům a lehké konstrukci
 • Snížený přítlak pro dlouho trvající poslech
 • Vyráběno ve 3 verzích 32 Ω, 250 Ω a 600 Ω podle možnosti připojení
 • Vyráběno v Německu

 

Technické parametry:

 • Konstrukce: Otevřená, dynamická
 • Materiál náušníků: velur
 • Tvar náušníků: Kolem uší (around-ear, circumaural)
 • Frekvenční rozsah: 5 - 35.000 Hz
 • Citlivost: 96 dB/mW
 • Impedance: 32 ohmů
 • Zatížitelnost: 100 mW
 • Kabel: 3 m, rovný kabel
 • Konektor: 3,5 mm přímý s redukcí Jack 6,3 mm zlacený
 • Hmotnost: 290 g (bez kabelu)
 • Verze 32 Ω je určena pro mobilní zařízení jako přehravače Astell&Kern nebo FiiO

 

Ukázka sluchátek Beyerdynamic DT990

Výrobce Beyerdynamic
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 35000
Impedance (Ω) 32
Citlivost (dB) 96
Délka kabelu (m) 3
Barva Černá