Bose Portable Home Speaker - Černá

SKU
B 829393-2100
Hodnocení:
100%
Akční cena 9 450 Kč Běžná cena 9 590 Kč
Skladem
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (2)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Odolný přenosný reproduktor k vodě i do kuchyně

  • Prostorný 360° zvuk se silným basem
  • Odolný proti okolním vlivům včetně vody
  • Až 12 hodin baterie na jedno nabití
  • Apple AirPlay 2
  • Vestavěné ovládání hlasem
  • Ovládání hlasem, dotykem nebo aplikací
  • Wi-Fi a Bluetooth konektivita
  • Multi-Room funkcionalita

Pro hudbu na doma

Dá se jednoduše přenášet a postavit kamkoli. Nemá žádné kabely a ovládat ho lze hlasem. Prostě takový malý zázrak – vše v jednom balíčku. Cestovat může z místnosti do místnosti v domácím prostředí nebo může také s majiteli vyrazit i ven. Prostě je možné ho vzít kamkoli s sebou. Kdekoli, kde je Wi-Fi, se dá ovládat hlasem a může streamovat hudbu přímo z cloudu.

Flexibilní řešení

Tento nevelký přítel si poradí imimo dosah Wi-Fi, protože ho lze ovládat jako jakýkoli jiný přenosný reproduktor pomocí mobilního telefonu nebo tabletu přes Bluetooth. Poslouchat vše není žádný velký problém. Dokonce všechno, bez ohledu na to, co uživatel poslouchá nebo kde poslouchá, uslyší ve 360 ​​stupních skvělého zvuku Bose. Jde o domácí reproduktor, který se stává naší součástí.

Kamarádi napořád

Stejně jako reproduktory SoundLink Revolve a Revolve + je Bose Portable Home Speaker navržen s cílem vyzařovat čistý zvuk ve všech směrech současně. Umí to skvěle, i s hlubšími basy a větším výkonem. Stačí umístit ho uprostřed hostů a je o zábavu postaráno. Stojí-li pak v rohu místnosti, mají všichni pocit hudby všude kolem.

Populární hudební služby

Velkému zájmu se těší využívání tohoto domácího reproduktoru jako nositele populárních hudebních služeb typu Spotify, Amazon Music, Deezer. S připojením k Wi-Fi síti je možné hrát všude oblíbenou hudbu, díky Bluetooth a mobilnímu telefonu i jinde. Uživatelé Apple mohou využívat AirPlay 2 k přehrávání hudby a zvuku na svých zařízeních.

Aplikace Bose Music

S touto snadno získanou bezplatnou aplikací je jednoduché získat pokyny, jak reproduktor jednoduše nastavit. Umí také plynule procházet veškerou hudbou nebo brouzdat mezi stanicemi, seznamy skladeb, služeb, a udržovat software stále aktuální. Aplikace Bose Music také dovoluje uživateli seskupovat přenosný reproduktor s jakýmkoli dalším inteligentním reproduktorem nebo panelem Bose. Pak lze poslouchat různé skladby v libovolných místnostech najednou a dát tak všem možnost si společně třeba zazpívat.

Jedna velká reproduktorová rodina

Home Speaker je součástí nové rodiny chytrých reproduktorů, do které patří i Home Speaker 300, Home Speaker 500, Soundbar 500 a Soundbar 500. Klidně se mohou všichni setkat a udělat domov ještě přívětivějším, útulnějším místem.

Technické údaje

Jako každý reproduktor je i tento třeba nabíjet. Nabíječka, na které se lehce udrží bez převrácení, je na trhu k dispozici. Baterii reproduktoru udržuje nabitou, i když není používána. Reproduktor může také hrát, i když je zrovna připojen k nabíječce. V balení se zařízením samotným je ještě napájecí kabel USB-C a nástěnná nabíječka.

Jak jej vnímají uživatelé

Doposud je tento model ovládaný Alexou hodnocen jako zařízení s dynamickým, svěžím a jasným zvukem a velmi snadnou instalací. Po 100% nabití je s pomocí synchronizace reproduktoru a zařízení k dispozici dříve než za minutu. Alexa automaticky informuje o stavu systémů.

 

Výrobce BOSE
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Mikrofon
Odolnost vůči vnějším vlivům Voděodolnost IPX4
Hlasový asistent Amazon Alexa, Google Assistant
Vlastní baterie
Výdrž baterie (hod.) 12
Doba nabíjení (hod.) 4
Síťové připojení Wi-Fi
Multiroom aplikace Bose
Barva Černá
Šířka (mm) 119
Výška (mm) 191
Hloubka (mm) 103
Hmotnost (kg) 1,06