Bose Soundbar 700 - Černá

SKU
B 795347-2100
-1%
Hodnocení:
100%
Akční cena 19 635 Kč Běžná cena 19 890 Kč
Skladem
Produkt si můžete poslechnout a "osahat" v našem studiu ve Zlíně. V případě zájmu je nutná předchozí domluva (ať můžeme vše připravit :-)) a to na tel. čísle 227 272 707 nebo prostřednictvím e-mailu info@l-e.cz.

Výkonný soundbar

  • Tenký design a velký zvuk
  • Integrovaná Amazon Alexa
  • Mikrofon skvěle funguje i při hlasité hudbě
  • Ovládání hlasem, ovladačem nebo aplikací
  • AdaptiQ audio kalibrace
  • Personalizovaná Bose aplikace
  • Wi-Fi a Bluetooth
  • HDMI s ARC
  • Možnost připojení subwooferu a zadních reproduktorů pro kompletní domácí kino

Co má smysl

Slyšet filmy, hudbu a televizi v lepší kvalitě nemusí být jenom přáním, ale skutečností. Kdo chce více zvuku, který se opírá o opravdovost, poctivost a zkušenosti, pak je na správné adrese. BOSE navrhuje ve své třídě nejlepší zvuk na světě a Soundbar 700 ho úspěšně realizuje. Díky této jedinečné kombinaci sofistikovaného designu a výjimečného potenciálu je štíhlý zvuk nabitý technologiemi, které jsou příslibem plného výkonu v každém okamžiku domácí zábavy.

Zkušenostmi podepřený zvuk

Nejlepší je slyšet ho na vlastní uši, vnímat zabudované ovládání hlasu a udělat si úsudek. Projekt Amazon Alexa vestavěný přímo do Bose Soundbar 700 dává průchod hudebním službám, zprávám a předpovědi počasí bez jakékoli větší snahy.

Zvuková lišta není jenom módní záležitostí

Soundbar je krásným a sofistikovaným doplňkem libovolného interiéru a také skvěle vybaveným zvukovým modelem. Amazon Alexa například dovoluje snadné a jednoduché vyzvednutí hovoru z vlastního osmi-článkového mikrofonu, přičemž bude hlas slyšet bez ohledu na to, jak hlasitá je právě spuštěná hudba. Geniální světelný panel také vizuálně ukazuje, kdy Alexa naslouchá, přemýšlí nebo mluví. Je stále dokonalejší hlavně díky budoucím aktualizacím softwaru, což představuje nové funkce (např. pomocník Google, který se má objevit počátkem roku 2019).

Vizáž versus klíčové vlastnosti

Je lepší ho poslouchat nebo vnímat očima? Vypadá skutečně dobře a stejně tak i zní – z materiálů je upřednostněno tvrzené sklo, obroušená kovová mřížka, čisté linie a estetické úpravy vzhledu. Bose Soundbar 700 je krásný nejenom zvenčí, ale i zevnitř. Zvukovou lištu lze umístit na stojan televizoru nebo ji elegantně připevnit na stěnu.

Ovládat věci dálkově? Žádný problém.

Jedno dálkové ovládání pro všechno je to, čím disponuje právě tento model. Bylo navrženo vzdálené ovládání, které lze skutečně použít. Univerzální dálkový ovladač Bose Soundbar 700 je součástí balení zvukové lišty a umožňuje ovládat veškerou zábavu jediným stisknutím tlačítka. Obsahem je šest předvoleb – rozsvítí se pouze ta tlačítka, kterých je třeba v okamžiku, kdy hledáme oblíbené položky.

Široké spektrum možností

Ten, kdo vlastní zvukovou lištu Soundbar 700, může přehrávat své oblíbené hudební služby prostřednictvím domácí Wi-Fi sítě, a využívat tak Spotify nebo Amazon Music, stisknutím tlačítka. Nebo lze využít spojení Bluetooth pro přehrávání libovolného obsahu z telefonu či tabletu a převzít tak kontrolu nad vybraným poslechem. Díky aplikaci Bose Music je také snadné procházet veškerou hudbu na jednom místě, bez problémů přeskakovat mezi stanicemi, seznamy videí nebo službami. Tak jednoduše lze ovládat Bose Soundbar 700, nastavovat předvolby a mít po ruce oblíbenou hudbu. Mnoho uživatelů může navíc své zkušenosti a obsah přizpůsobit. Aplikace je jednoduchá a provází uživatele krok za krokem.

Chcete ještě víc?

Stačí přidat bezdrátový modul Bose Bass 700 a malý zázrak je na světě. Je jím rozdíl mezi sluchovým hlukem a skutečným hlukem. Ještě je to málo? Nabízí se možnost kombinovat dvojici s reproduktory Bose Surround pro plný prostorový zvuk. Dokonalá souhra, skvělý divadelní a ponořující zvuk, možnost bezdrátového připojení pro snadnější umístění – v pokoji to může jiskřit díky tomuto odpovídajícímu kompaktnímu systému. K dispozici je HDMI výstup s ARC, eARC, Consumer Electronics Control (CEC), optický TOSLink, vstup pro napájení a USB.

Výrobce BOSE
Typ soundbaru Aktivní
Basový modul součástí
Surround - objektové formáty
Surround - kodek Dolby Digital
Analogový vstup
Analogový výstup
Digitální vstup Optický
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Multiroom aplikace Bose
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Spotify
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth
Nadstandardní BT kodek
HDMI - funkce ARC, eARC, CEC
HDMI - video propustnost 4K
HDMI - vstupy 1
HDMI - výstupy 1
Barva Černá
Šířka (mm) 978
Výška (mm) 57
Hloubka (mm) 108
Hmotnost (kg) 4,76
Vaše hodnocení