Bose TV Speaker

SKU
B 838309-2100
Hodnocení:
90%
6 290 Kč
Skladem

Kompaktní soundbar s Bluetooth rozhraním k televizi

Bose TV Speaker je kompaktní Soundbar, který se snadno ovládá a poskytuje čistou reprodukci hlasového spektra a špičkový zvuk jak z TV nebo při přehrávání hudby pomocí Bluetooth připojení s vaším mobilním telefonem. O široké a přirozené zvukové spektrum se starají celkem tři reproduktory. Dva reproduktory s plným rozsahem a jeden reproduktor pro jasnější dialog, které společně poskytují realističtější zvukový zážitek.

 

  • Kompaktní výkonný soundbar s technologii pro zvýraznění dialogů a basové složky
  • V balení dálkový ovladač, manuál v češtině, optický kabel, napájecí kabel
  • Rozhraní: Bluetooth 4.2 (dosah 9 metrů), vstup - HDMI (ARC), optický in, AUX in, servisní USB (jen pro aktualizace), přípojka pro basový zvlášť prodávaný modul, napájecí vstup

 

SKVĚLÝ ZVUK PRO VAŠÍ TELEVIZI

Bose TV Speaker je jednoduchým řešením, jak získat lepší zvuk z Vaší TV. Kompaktní a velmi výkonný reproduktor zajišťuje čistě vyvážený a realistický zvuk s optimalizací vyváženého dialogu a basů.

 

VÍCE HUDBY

Bose TV Speaker můžete jednoduše propojit s vaším mobilním zařízením pomocí technologie Bluetooth a snadno si přehrávat vaší oblíbenou hudbu nebo playlisty. Stisknutím jednoho tlačítka na dálkovém ovladači spárujete mobilní zařízení a následně si můžete užívat svou hudbu.

 

VÍCE BASŮ

I přesto, že Bose TV Speaker disponuje bohatým a výkonným zvukem, můžete si jedním tlačítkem na dálkovém ovladači „Bass“ úroveň basů o něco více zesílit.

 

OPTIMÁLNÍ NASTAVENÍ ZVUKU

Na dálkovém ovladači se nachází tlačítko pro vylepšení dialogového režimu tak, aby ještě více zesílil a zvýraznil jakékoliv mluvené slovo při sledování TV. Funkci vylepšení dialogu aktivujete jedním stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači.

 

SNADNÉ NASTAVENÍ, SNADNÉ POUŽITÍ. 

Bose TV Speaker je navržený tak, aby jeho používání bylo co nejjednodušší. K televizi ho připojíte pomocí buď optického kabelu (je součástí balení) nebo kabelu HDMI (ten se prodává samostatně jako doporučené příslušenství). TV Speaker stačí vybalit z krabice a okamžitě ho používat a začít sledovat TV. S pomocí propojení přes HDMI kabel a díky technologii – CEC můžete dálkovým ovladačem od vaší TV ovládat hlasitost TV Speaekeru.

 

JEŠTĚ VÝKONNĚJŠÍ BASY

Jestli chcete získat ještě výkonnější basy, máte možnost váš Bose TV Speaker rozšířit o Bose Bass Modul 500 nebo Bass Modul 700 . Tím získáte ještě větší a mocnější zážitek jako by se jednalo o systém domácího kina. 

Výrobce BOSE
Typ soundbaru Aktivní
Basový modul součástí
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Analogový výstup
Digitální vstup Optický, HDMI
Digitální výstup
Síťové připojení
Multiroom aplikace
Internetové streamovací služby
Lokální streamování Bluetooth
HDMI - vstupy 1
Barva Černá
Šířka (mm) 593
Výška (mm) 56
Hloubka (mm) 102
Hmotnost (kg) 1,9
Příslušenství Dálkový ovladač, manuál v češtině, optický kabel, napájecí kabel
Vaše hodnocení