CAMBRIDGE AUDIO Evo 150

SKU
CAE150-84865216
AKCE
Hodnocení:
100%
Akční cena 57 990 Kč Běžná cena 77 990 Kč
Skladem
Spolu to funguje
Hodnocení:
100%
Akční cena 57 990 Kč Běžná cena 77 990 Kč
+
=
66 980,00 Kč
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (2)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení
Produkt si můžete poslechnout a "osahat" v našem studiu ve Zlíně. V případě zájmu je nutná předchozí domluva (ať můžeme vše připravit :-)) a to na tel. čísle 227 272 707 nebo prostřednictvím e-mailu info@l-e.cz.

Zkušenosti jsou nepřenosné

Řada společností se pyšní skvělými zvukovými systémy, ale nemnoho z nich se může pyšnit více jak 50- letým know-how. Když však výrobce umí veškeré zkušenosti z oblasti audiotechniky vtěsnat do jediného revolučního produktu, jde o výjimečné zařízení. S podobnou nálepkou vstupuje na scénu All-in-One systém EVO.

Vše v jednom balení

Model typu „vše v jednom“, EVO 150, je skvělý v tom, že disponuje vestavěným pohyblivým magnetickým phono stolem, dvěma sadami výstupů reproduktorů pro zapojení A + B, vylepšeným DAC a asynchronním USB vstupem. Audiofilové vítají kompaktní funkční jednotku s výjimečnou zvukovou kvalitou, směle konkurující domácím audio systémům s mnohem vyšší cenou.

All-in-One Player

Je velmi lákavým zařízením díky svým přednostem - jednoduché použití, vzrušující poslech, bohatá dynamika, obrovské měřítko a úplné ovládání korunuje inspirativní zvuk. EVO 150 je kompatibilní s každým formátem, od vinylu po digitální streamování, včetně všeho mezi tím. Četné digitální a analogové vstupy umožňují rozšířené možnosti systému, který je dostatečně výkonný na to, aby bez problémů poháněl dvě sady reproduktorů. Bezproblémový streaming se rozloučil s množstvím připojovací kabeláže, a místo toho se přátelí s intuitivní a přímou funkčností v jedné elegantní, skvěle vypadající krabici.

Módní linie se nevyhýbá ani audio produktům

Na své si přijde ten, kdo miluje čisté linie. Hned si totiž oblíbí krásný čelní panel řady EVO. Snoubí se zde jednoduchost s uživatelským rozhraním, které je radost ovládat. Nové komponenty jsou kompaktní, na levé straně je situován velký skleněný displej. Nechybí dvojitý knoflík hlasitosti - černá část knoflíku ovládá hlasitost, zatímco stříbrný matný povrchový knoflík slouží pro výběr zdroje, na svém místě je i sada přepravních ovládacích prvků. K dispozici jsou sady bočních panelů, poutavý je též chladný nádech horní desky a malý hliníkový dílek s logem. Všechna připojení na zadním panelu jsou velmi pevná.

Vybavení

Oba dva kousky EVO, jak model 150, tak i 75, přinášejí přístup k novým způsobům poslechu hudby spolu s vintage metodami a to díky přírůstku HDMI ARC (Audio Return Channel). Obě jednotky mají také konektor pro sluchátka. Komfort představuje pohodlný hudební streaming, s pomocí aptX HD Bluetooth je bezdrátové streamování hudby ve vysokém rozlišení s bezchybným přenosem a realistickým, přesvědčivým zvukem běžným jevem. Zvukoví inženýři vyladili předzesilovací část EVO prostřednictvím rozsáhlých poslechových testů, takže po spojení s modulem výkonového zesilovače Hypex Ncore získává EVO onen klasický British Sound.

EVO 150 versus EVO 75

Nižší model 75 poskytuje digitální vstup Coax i Toslink pro CD přehrávač nebo televizor bez HDMI ARC. EVO 150 disponuje navíc vstupem Toslink, ale obsahuje také asynchronní vstup USB pro PC, který dokáže přehrávat soubory až do 32- bit 384kHz asynchronních, až do DSD 256. Hlavní rozdíl mezi oběma zařízeními je v analogové doméně, EVO 150 je bohatší o MM phono vstup. Obě jednotky mají AUX RCA audio vstup pro vintage analogový zdroj a EVO 150 přidává sadu vyvážených audio vstupů. EVO 75 má jeden pár reproduktorových výstupů, zatímco EVO 150 umožňuje např. spustit další pár reproduktorů v jiné místnosti. EVO 150 je dimenzován na 150 W na kanál, zatímco nižší model akceptuje 75 W na kanál. Obě jednotky mají výstupy pro přidání většího výkonového zesilovače a výstup pro subwoofer. Model 150 osazen převodníkem ESS Sabre ES9018K2M, model 75 má převodník ESS Sabre ES9016K2M. U vyššího modelu lze využít i konektivitu RS232 a Triger out výstup pro připojení dalších zařízení.

Video ukázka:

Výrobce Cambridge Audio
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 150 při 8 Ohmech
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Podpora impedance repro. (Ω) 4 - 16
Přední repro. terminály A + B (2 páry)
Analogový vstup RCA, XLR, XLR (Phono)
Analogový výstup RCA (Pre-out), RCA (Subwoofer), Jack (3,5 mm)
Pre-out 2 kanály
Phono předzesilovač MM
D/A převodník DAC ESS Sabre ES9018K2M
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-A, USB-B, HDMI
Digitální výstup HDMI (ARC)
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Qobuz, Spotify, TIDAL, Roon
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth, Chromecast, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Rádio
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 32
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, WMA , MP3, AAC, OGG VORBIS
DSD až DSD256 (11,2 MHz)
Barva Černá
Šířka (mm) 305
Výška (mm) 90
Hloubka (mm) 305
Hmotnost (kg) 5,3