Cambridge AXA35

SKU
axa35
9 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Integrovaný zesilovač s phono předzesilovačem

  • 35 Wattů na kanál
  • Integrovaný phono předzesilovač
  • Bílý displej
  • 3,5 mm jack AUX vstup pro telefon, iPod, atd.
  • 6,35 mm jack výstup pro sluchátka

Dokonalá rovnováha

Nejzajímavější na sérii Cambridge Audio AX je, že představuje harmonii mezi hodnotou a kvalitou. Společnost Cambridge Audio uvedla na trh zcela novou řadu hi-fi separates. Navržené ve Velké Británii pro hudební obdivovatele zasahují přesně to místo, které vyjadřuje dokonalou rovnováhu mezi výkonem zařízení a jeho cenovou dostupností.

Cambridge Audio přichází s novinkou

Řada AX se skládá ze dvou CD přehrávačů, dvou integrovaných zesilovačů a dvou stereofonních přijímačů. Na maximum využívá designové a inovační podněty řady CX a Edge společnosti Cambridge Audio. Stejně jako u těchto oceňovaných produktů využívá naplno a vždy své 50- leté know-how z oblasti audiotechniky. Pochopit filozofii Cambridge Audio znamená ztotožnit se s „velkým britským zvukem“ aneb čistým, nefiltrovaným zvukovým zážitkem, odrážejícím záměry umělce, kde nic není přidáno, ani nic není odebráno. Přitom řady AXC a AXA jsou k dispozici od společnosti Cambridge Audio a Amazon od poloviny června 2019, řada AXR se chystá na své uvedení od července 2019.

Není představení jako představení

Výrobce věnuje velkou pozornost všem produktům z této modifikované šestice povedených přístrojů. Kromě vlajkové lodi řady Edge hi-fi a prvního gramofonu na světě aptX HD Bluetooth, nezapomněl výrobce ani na skromnější koncové uživatele trhu s hi-fi. Pod záštitou britské značky tak byla odhalena zcela jedinečná a dostupná kvalita za rozumnou cenu. Model AXA 35 je jeden z integrovaných zesilovačů s vestavěným Phono-stage. Řada AX kombinuje vynikající poměr ceny s výkonem a s designem, inspirovaným vyššími řadami Edge a CX. Současně je i perfektním způsobem, jak vstoupit do světa skutečného hi-fi.

Čím se může pochlubit AXA 35

Na první pohled zcela běžně konstruované zařízení vypovídá o stereofonním integrovaném zesilovači s výkonem 35 W na kanál (do 8 Ohm), integrovanou phono fází s pohyblivým magnetem, což vítají zejména příznivci gramofonové hudby. Bílý displej a sluchátková zásuvka mají za úkol uspokojit zájemce o soukromé poslechové sezení. Zařízení disponuje celkem šesti analogovými vstupy - čtyřmi linkovými RCA vstupy, jedním vstupem pro gramofon s MM přenoskou na zadním panelu a jedním 3,5 mm jackem na předním panelu, jenž může sloužit např. pro připojení mobilního telefonu. Pro jeho nabíjení je na zadním panelu umístěn USB konektor. Přední panel obsahuje také ovladač hlasitosti, tlačítko pro vstup do nastavení tónových korekcí basů a výšek, vyvážení kanálů a volby vstupu. Výstup pro sluchátka dovoluje využívat privátní poslech s maximálním komfortem.

Technická specifika a parametry

Na první pohled nenápadné stylové zařízení s klasickými liniemi váží 5,6 kg a je dáno rozměry 83 x 430 x 335 mm. Frekvenční odezva se při -3 dB rozkládá od 5 do 50 000 Hz. Odstup od šumu (S / N ref 1W) je větší, než 82 dB. Vstupní impedance dosahuje 47 kOhm, tlumící faktor Power Amp je větší, než 50. Maximální spotřeba energie vykazuje hodnotu 260 W. Spotřeba energie v pohotovostním režimu je menší, než 0,5 W. Velké oblibě se těší čtvero RCA vstupů, jeden Phono a 3,5 mm vstup Aux na čelním panelu. Výstupy jsou navrženy a zkonstruovány k tomu, aby zajistily připojení reproduktorů, Rec Out a USB 5V napájení.

Výrobce Cambridge Audio
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 35 (8Ω)
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 50000
Odstup signál / šum (dB) 82
THD (%) 0,01
Podpora impedance repro. (Ω) 8
Přední repro. terminály A (1 pár)
Analogový vstup RCA, RCA (Phono), Jack (3,5 mm)
Analogový výstup RCA (Rec-out), Jack (6,35 mm)
Phono předzesilovač MM
Typ Hybridní
Digitální vstup USB-A
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Síťové připojení
Rádio
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 430
Výška (mm) 83
Hloubka (mm) 335
Hmotnost (kg) 5,6
Spolu to funguje
=
12 780,00 Kč
Spolu to funguje, zesilovač a streamer Cambridge Audio
+
Akční cena 12 990 Kč Běžná cena 14 990 Kč
=
22 980,00 Kč
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)