Canton GLE 70 - Bílá

SKU
GLE70WHITE
AKCE
Hodnocení:
100%
Akční cena 18 480 Kč Běžná cena 23 380 Kč
Skladem
Cena za pár
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (2)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Pro radost nejenom z poslechu

Jak poslouchat dobře a nově? Poohlédněte se po neprodávanějších sériích. Značka Canton má dobrý zvuk a hudba i filmový zvuk v cantonském podání je velmi příjemným zážitkem. Produkty této značky umějí přesvědčit nejen po technické stránce, ale už na první pohled získávají obdiv mnohé klientely, lačnící po esteticky hodnotných zařízeních.

Oblíbená série

Reproduktorové soustavy z řady GLE mají všechny již zmíněné argumenty. Jsou vizuálně přitažlivé a nechybí jim technologický náboj. Díky tomu se řadí mezi atraktivní i univerzální modely v této sérii a to hlavně v Evropě. GLE má za sebou přepracování po všech stránkách. Poměr ceny k výkonu je také více než přijatelný. Zvláště Canton GLE 70 získává dobré renomé poměrně snadno.

Zvuk řízný jako pila

K velmi povedenému reproduktorovému duu patří právem tento přiměřeně vysoký model. Mírné rozměry nemusejí nutně znamenat hudební zdrženlivost – ba naopak, nahrávají vyzrálému dynamickému audio obrazu. Pod akustikou jsou podepsány tři prvotřídní reproduktorové ovladače, které přinášejí ve výsledku velmi příjemný cantonský zvuk s hlubokými basy, neutrálním středním pásmem a podrobnými výškami.

Diskrétnost především

Vzhledově velmi povedené sloupky umějí vyzařovat velmi silnou akustiku. Díky 2- pásmovému systému mají GLE 70 velmi moderní pojetí, kterému rozhodně nechybí diskrétní design na vysoké estetické úrovni. Proporce jsou zcela v harmonii a celkový vzhled je atraktivní, ať už v černém nebo bílém podání. Ve výsledku se tyto kompaktní podlahové moduly hodí do libovolného prostředí, pro jakkoli stylizovaný interiér. Čelní stěnu zdobí matně černé nebo saténově bílé textilní krytí. Dekorativním prvkem v sérii GLE jsou právě tyto látkové magneticky uchycené mřížky, které pěkně ladí s velkoryse zaoblenými rohy, což dodává reproduktorům na nezávislosti a atraktivitě. Sloupy stojí pevně nohama na zemi, a to není klišé. Proporcionalita komunikuje s technologiemi a s bass-reflexem. Každý reproduktor je 950 mm vysoký, 190 mm široký, 280 mm hluboký a má integrovány do spodní části skříně pevně uchycené nožky, zajišťující stabilitu. Každý kus váží 15,2 kg.

Technická specifika

Tento audio systém funguje s výkonem 110 / 170 W a pracuje ve frekvenční odezvě 25 – 40 000 Hz, s dělícím kmitočtem 300 / 3200 Hz. Nominální impedance sahá od 4 do 8 Ohm. Pětiletá záruka přidává uživatelskou jistotu a důvěru v toto reproduktorové zařízení.

Přednosti

GLE 70 náleží k týmovým hráčům, což znamená, že lze set rozšířit o další kompatibilní modely ze série GLE. Touto cestou se nabízí optimální řešení, jehož cílem je vytvořit vysoce výkonný vícekanálový zvukový systém domácího kina. S využitím GLE 70 jako hlavního komponentu je možné přibrat do party odpovídající středový reproduktor GLE 50 a prostorový GLE 20 na doplnění. Výrobce má také v nabídce subwoofer Power Sub 10, který skvěle ladí s GLE 70. Jeho předností je, že přebírá aktivní nejnižší pásmo systému, čímž poskytuje plné, silné basy stávajícího domácího kina. Závisí však především na uživatelských preferencích a požadavcích, poté lze sestavit osobitý vícekanálový sen o tom nejlepším zvukovém uskupení, přičemž lze využít všech atributů portfolia GLE. Dokonalá filmová či hudební zábava je na spadnutí, postačí už jen připojit reproduktory k inteligentní elektronické součásti Smart Amp 5.1 a vydat se na výlet napříč hudebním streamingem.
Výrobce Canton
Počet pásem 2,5
Měniče Basový 1x 174 mm
Středobasový 1x 174 mm
Výškový 1x 25 mm
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Frekvenční odezva od (Hz) 25
Frekvenční odezva do (Hz) 40000
Dělící frekvence (Hz) 300/3200
Impedance (Ω) 4-8
Nominální vstupní výkon (W) 110
Maximální vstupní výkon (W) 170
Barva Bílá
Šířka (mm) 190
Výška (mm) 950
Hloubka (mm) 280
Hmotnost (kg) 15,2