DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Cary Audio SA-200.2 ES - Stříbrný

SKU
CASA-200-2ESSL
144 990 Kč
Do 5 dnů

Skutečný zážitek

O opravdové „ántré“ se zjevně postarala značka Cary Audio. Představuje ve své produkci skvěle vybavené a vyladěné produkty, díky nimž akustická představivost získává zcela nový rozměr. Ve šlépějích inovativnosti a moderního přístupu tak světlo světa spatřují výkonové zesilovače, které naplňují představy hudby a zvuku znalých uživatelů.

Na scéně jsou dva nové modely

Pokroková společnost představuje ve své režii dvojici polovodičových výkonových zesilovačů Cary Audio SA-200.2 ES a SA-500.1 ES v rámci nové generace designu SA. Oba typy ztělesňují modulární přístup výrobce, který se postaral o konzistenci výkonu, snadnou výrobu i servis.

Nově navržená vylepšení

Při vpravování nových návrhů do stávajících řad došlo oproti předchozím modelům ke dramatické proměně výkonu a kapacity zpracování proudu, přičemž byla zachována velmi vysoká úroveň zvukových kvalit. Cary Audio SA-200.2 ES je 200 W stereo zesilovač fungující do 8 Ohm (350 W do 4 Ohm) s vyváženými a jednostrannými vstupy. Druhý model je monoblok. Oba však vykazují velmi vysokou proudovou kapacitu, jsou stabilní i při zátěži s nízkou impedancí a pracují s dynamickým prostorem 3 dB.

Vybrané součásti

Výrobce vychází při sestavování těchto modelů z výběru a užití kvalitních, precizně navržených komponent. Využívá například velmi přesné kovové filmové odpory téměř ve všech obvodech, a to dokonce i tam, kde jejich použití není vyžadováno. Cary Audio se snaží předefinovat výstupní stupně a zvýšit tak schopnost zesilovačů odvádět teplo až o 50%, oproti předchozím návrhům. Změnu vykazuje mimo jiné i tloušťka plechu podvozku. Monolitický přední konec specifikuje a vylepšuje konstrukce zejména modifikovanou teplotní stabilitou.

Velkolepý zvuk

Cary Audio je coby zvučná značka známá již téměř tři desetiletí. Vyrábí jedny z nejlepších a nejhudebnějších lampových zesilovačů na světě. Na základě tohoto dědictví jsou produkty ověnčeny osvědčenými atributy „Cary Sound“. Roky výzkumu a vývoje nesou ovoce, přičemž předchozí modely jsou dávno překonány. Vylepšení napájecího zdroje přineslo zvýšení basového výkonu, který je nyní mnohem lepší a snáze kontrolovatelný i při obtížném zatížení. Byla snížena úroveň šumu, zvýšena izolace mezi kanály a přepracován citlivý přední konec zesilovače. Tím došlo k celkovému zlepšení zobrazování, zvukového přednesu a také hloubka dostála jasných změn. Střední rozsah je mnohem živější a hmatatelnější. Zesilovač je navržen tak, aby se cítil jako doma ve vysoce výkonném hudebním systému, ale i v prostředí domácího kina.

Konstrukční charakter a specifika

Konstrukce polovodičového výkonového zesilovače SA-200.2 ES ztělesňuje robustnost, pevnost, stabilitu. Jedním ze stěžejních cílů je stavba produktu, který bude poskytovat dlouhodobě konzistentní a spolehlivé používání s potřebou minimální údržby. Design a výběr komponent tomu odpovídá. Typ obvodu je Solid State třídy A/B, frekvenční odezva je od 10 do 50 000 Hz +/-0,1 dB. Poměr signálu k šumu je výše od 100 dB, vstupní impedance činí 22 kOhm (vyvážený XLR, nevyvážený RCA). Zisk napětí vykazuje 28 dB. Napájení si žádá 117/234 V AC při 50/60 Hz. Audio vstupy zahrnují 2 RCA, 2 XLR, audio výstupy 2 páry pozlacených vázacích sloupků. Zkreslení THD je menší než 0,05% při jmenovitém výkonu, tlumící faktor je vyšší než 400 od 10 Hz do 400 Hz. Finální úprava spočívá v matném zpracování podvozku s černým práškovým nástřikem a stříbrným nebo černým hliníkovým čelním panelem.
Výrobce Cary Audio
Počet kanálů 2.0
Výkon na kanál (W) 200
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 50000
Odstup signál / šum (dB) 100
THD (%) < 0,05
Podpora impedance repro. (Ω) 8
Analogový vstup RCA, XLR
Analogový výstup
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 432
Výška (mm) 178
Hloubka (mm) 483
Hmotnost (kg) 29,5
Vaše hodnocení