Chord 2yu - Černá

SKU
CHO000008
Hodnocení:
100%
13 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Chord Electronics 2YU

  • Pokročilé digitální rozhraní navržené pro streamovací modul Chord 2go, kterému umožňuje fungovat jako plnohodnotný samostatný streamer
  • Připravený k použití s externími D/A převodníky a zařízeními, včetně firemního high-end upscaleru Hugo M Scaler
  • Digitální optický S/PDIF výstup
  • Koaxiální výstup
  • BNC výstup
  • Integrovaný výstup USB-A

 

Pěkně od začátku…

V roce 1989 byla založena výrobní společnost, zaměřená na výrobu elektroniky, Johnem Franksem. Později prorazila na trh díky vysokofrekvenčním zdrojům energie. Realizační tým společnosti Chord Electronics má podporu intelektuálního studia, zkušenosti s designem a neméně odhodlané řemeslníky. Velkou roli hraje míra technické dokonalosti, spolehlivost a z toho plynoucí špičková zvuková kvalita. V sériích Chord se plnou měrou odráží výzkum, modifikace, nové technologie, a vše dohromady produktům propůjčuje jiné role i pestrý potenciál. 

 

Není to matematický vzorec

S názvem nového produktu přišel výrobce na základě snahy vytvořit hudebně průhledné zvukové rozhraní pro 2GO. 2YU a 2GO jsou si blízcí skoro jako rodinní příslušníci. Díky digitálnímu rozhraní modulu 2YU se streamer - server 2GO stává samostatným streamerem s více výstupy, který má předpoklady dobré spolupráce s Hugo M Scalerem a řadou DAC. Tento inovativní tandem je skutečně čerstvý – protože výrobce tak dlouho hledal nová řešení, až došlo i na streamery, kteří mají co do činění s HUGO.

 

Co je nové, to se počítá

Nový streamer a server 2GO dostal do vínku internet i bezdrátový streaming a 4 TB na úložiště microSD karet, digitálně-analogový převodník a sluchátkový zesilovač Hugo 2. Digitální rozhraní modelu 2YU přemění 2GO na samostatný streamer. Podle Chord Electronics je streamer 2GO navržen tak, aby pomohl HUGO 2 k úspěchu. Mohl by se stát zařízením s Wi-Fi, Ethernetem a přinášet kvalitní zvuk díky proprietární DAC technologii, digitálnímu audiu i síti. Společnost Chord Electronics také vyvinula digitální rozhraní 2YU, které se připojuje k 2GO a poskytuje čtyři digitální výstupy (USB, optický, koaxiální a BNC).

 

Společná práce nese ovoce

Chord  2YU je navržen pro digitální rozhraní zařízení 2GO, které modulu 2GO napomůže k postavení plnohodnotného samostatného streameru, nezávislém na HUGO 2. Tento spolubojovník se může pochlubit 2 000 MIPS procesního výkonu, integrovaným převodníkem vzorkovací rychlosti a také tzv. low-jitter audio phase lock loop. Zařízení se připojuje přímo k bratrskému modelu přes TOSLINK optický S / PDIF, koaxiální a BNC (oba 75 Ohm) digitální výstupy, a integrovaný výstup USB-A.

 

Výhody kooperace a prolínání

Oba dva moduly jsou velmi flexibilní ve svých potenciálních aplikacích, jsou ideální pro instalační firmy, které mají zájem vytvořit diskrétní řešení streamingu. Tento tandem může být zapojen díky ethernetovému portu a produkovat hudební streaming do systému v libovolné místnosti. Model 2YU lze samostatně užít při spolupráci s PC a Mac, s USB je tak vytvořen vysoce kvalitní USB digitální převodník pro domácí audio. Oba dva produkty jsou ručně vyráběny ve Velké Británii z ušlechtilého hliníku, jenž se využívá v leteckém průmyslu. Při výrobním procesu jsou také využity kvalitativní výrobní procesy, jakož i součásti všech dalších produktů společnosti Chord Electronics.

 

Made in Britain

Potěšující zprávou pro příznivce dobrého zvuku je možnost volby barevného provedení, jelikož se model 2YU vyrábí jak v černém, tak i ve stříbrném kabátku. K dodávanému příslušenství patří 1,5 m 5v 2a přepínač napájení Micro USB, technická příručka a průvodce světem 2YU, bavlněná stahovací taška. Jednolité a komplexní provedení doplňující se dvojice modulů napovídá, že jeden bez druhého je obdobně jako milenecký pár ztracený. 

 

Představení

Výrobce Chord
Digitální vstup
Digitální výstup Koaxiální BNC, Koaxiální RCA, USB-A
Typ streameru Digitální
Analogový vstup
Analogový výstup
Nadstandardní BT kodek
Multiroom aplikace
Hlasový asistent
Rádio
PCM - vzorkování (kHz) až 768
PCM - kvantování (bit) až 32
DSD až DSD256 (11,2 MHz)
Digitální vstupy (kHz / bit) 768/32
Barva Černá
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (2)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)