Chord Huei

SKU
CHO000010
Hodnocení:
100%
32 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Phono předzesilovač pro přenosky typu MM a MC

  • Kompatibilní s velkým množstvím přenosek díky možnosti nastavení zisku a vstupní impedance
  • Pokročilý design elektronických obvodů nabízí ultra nízkošumové mikroprocesorové řízení hlavních funkcí
  • Tělo přístroje je vyrobeno z leteckého hliníku
  • O zvolených parametrech je uživatel informován různými barvami ovládacích prvků
  • Zadní výstupy RCA a XLR

 

Gramofon si žádá kamaráda

Než opravdový milovník gramofonových desek pohodlně usedne do křesla a vychutná si svůj oblíbený žánr, může si vyšperkovat svůj audio arzenál. Není nad to využít kvalitního předzesilovače, který jako by už dávno patřil do gramofonového příslušenství.

 

Malý zázrak z Británie

Huei byl velmi pečlivě navržen, zkonstruován a vyroben ve Velké Británii tak, aby poskytoval gramofonům se stejně vysokými standardy adekvátní zesílení, respektive takové, jaké společnost Chord Electronics osnovala celých posledních 30 let. Díky funkcím Moving Magnet a Moving Coil nabízí model předzesilovače s názvem Huei kompatibilitu s velkým počtem kazet, díky komplexním možnostem zisku a impedance.

 

Huei se skvělou výbavou

Flexibilitu přináší již samotné nastavení přepínání Huei s vysokým a nízkým ziskem, které je snadno dostupné prostřednictvím ovládacích prvků na předním panelu. Poprvé v předzesilovači výrobce nabízí i pokročilý design a mikroprocesorové ovládání s nízkým šumem, včetně jeho výhodných funkcí paměti. Díky více možnostem přizpůsobení impedance, sedmistupňovému přepínatelnému zesílení a přepínatelnému integrovanému filtru nabízí design Huei komplexní kompatibilitu.

 

Konstrukční charakteristika

Produkt je přesně sestrojen z hliníku leteckých kvalit, má podobný tvarový faktor jako Qutest DAC a také v horní části disponuje montovaným pozorovacím oknem do osvětlené elektroniky. Design sdílí stejné polychromatické kontrolní sféry, jaké společnost již předvedla ve svých digitálních produktech. Osvětlené koule předního panelu nabízejí přímý přístup k nastavení zařízení pro zesílení a impedanci, výběr kazet MM / MC s pohyblivým magnetem nebo pohyblivou cívkou. Huei se tak stává stylovým, praktickým a vysoce výkonným řešením. Obsahuje jak nevyvážené, tak vyvážené výstupy a vstupy. K dispozici je i vysoce kvalitní externí napájení 12V.

 

Vlastnosti předzesilovače

Kromě kompatibility zařízení s velkým množstvím přenosek nabízí skvělý design elektronických obvodů s ultra nízko-šumovým mikroprocesorovým řízením hlavních funkcí. O zvolených parametrech je uživatel informován různými barvami ovládacích prvků. Huei je skvělé stylové řešení pro integraci gramofonů do hifi systémů firmy Chord a jiných výrobců. Jeho možnosti zapojení rozšiřují zadní výstupy RCA a XLR. Zapojení lze realizovat prostřednictvím vstupu RCA, výstupů RCA a XLR.

 

Specifika a technické záležitosti

Nový předzesilovač o hmotnosti 657 g je 410 mm široký, 160 mm vysoký a 72 mm hluboký. Vyrábí se v klasickém černém provedení s frekvenčním rozsahem od 12 do 25 000 Hz. Vstupní impedance MM činí 47 kOhm, u MC 30 Ohm, 100 Ohm, 5 kOhm. Vstupní kapacita je 50 – 150 pF. U výstupní impedance výrobce udává 520 Ohm, zisk je 60 dB, 65 dB a 70 dB. K příslušenství je přičítán napájecí adaptér. Chord Electronics poskytuje na tento produkt záruční lhůtu v trvání 24 měsíců.

 

Zajímavosti o výrobci

Značka Chord Electronics je známá od roku 1989, kdy byla založena Johnem Franksem, světovým lídrem ve vysokofrekvenčních zdrojích energie. Špičkový realizační tým je kombinací intelektuálního studia, zkušeností s designem a odhodlaných řemeslníků. Velkou váhu má také míra technické dokonalosti, spolehlivosti a vynikající kvality zvuku. V sériích Chord je zúročen jak výzkum a inovace, tak i moderní technologie, to vše dalo novým produktům jiné role a bohatší potenciál. Díky nekompromisní kvalitě zvuku a zvýšené pozornosti k detailům je tato značka renomovanou záležitostí v oboru audio.

 

Ukázka

Výrobce Chord
Určení MC, MM
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Line), XLR
Maximální vstupní napětí 10v (RMS)
Zesílení (dB) Moving magnet: 21dB – 42dB, 8-step user selectable, Moving coil: 49dB – 70dB, 8-step user selectable
Impedance (Ω) Vstupní: Moving magnet: 47,000Ω, Moving coil: 100Ω – 3,700Ω, 12-step user selectable Výstupní: 520Ω,
Barva Černá
Šířka (mm) 160
Výška (mm) 41
Hloubka (mm) 72
Hmotnost (kg) 0.657
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)