Chord Mojo 2

SKU
CHO000047
11 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Doporučené produkty

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Není třeba pořizovat si víc elektroniky, než je nutné. Mít DAC a sluchátkový zesilovač v jednom může být výhodou.

Dobrá práce


Britská značka Chord Electronics patří mezi špičku, jejíž hlavní činitelé se zabývají výrobou high-end audio produktů. Lídři společnosti umí postavit nejlepší hi-fi, domácí kina i profesionální audio zařízení, čímž posouvají hranice inovací stále dál. Výrobky Chord nominují na místa zájmu pokročilé technologie a to v celosvětovém měřítku. Netají se mimořádným výkonem, bezkonkurenčním designovým ztvárněním a transparentností.

Úplně jiný level


Model MOJO 2 je dán patentovanou britskou digitální audio technologií, více než po dvě desetiletí vylepšovanou, spojenou s výkonným procesorem FPGA. Na konci firemních snah o inovaci je špičková kvalita zvuku s výkonem pro ovládání jakýchkoli sluchátek. Proto lze hudbu vnímat přesně tak, jak ji umělec zamýšlel. Tento excelentní zesilovač a DAC přiblíží hudbu lépe, než kterýkoli jiný přenosný počítač – přehraje ji s prvotřídními detaily a se studiovou čistotou. Za kvalitním provedením stojí letité zkušenosti výrobce.

Funkčnost zajištěna

Zařízení představuje různé možnosti připojení k digitálním zařízením, včetně smartphonů, tabletů a notebooků. Existují dva 3,5 mm sluchátkové výstupy, ideálně pro paralelní poslech. Digitální konektivitu zastupuje rychlý přenosový vstup USB-C, Micro-USB, optický a koaxiální, nabíjení umožňuje samostatný vyhrazený Micro-USB vstup. Zařízení dotváří polychromatická podsvícená tlačítka, jednoduché ovládání s vizuálním pomocníkem k nastavení. Nové tlačítko nabídky je skvělým průvodcem novou řadou funkcí, včetně funkce UHD DSP.

Na cestách jako doma


Díky unikátní užité technologii FPGA je Chord Mojo 2 s čipem Artix-7 i na cestách jako doma. Společnost Chord Electronics užívá výhradně výkonné programovatelné obvody s vlastním kódováním, tudíž poskytuje nejpokročilejší výkon převodu digitálního signálu na analogový. Díky digitálním audio technologiím lze získat více digitálního audio know-how, než s jakýmkoli jiným malým DAC. Poté následuje bezkonkurenční zvuková kvalita, podpořená jedinečným technickým laboratorním měřením. Zařízení je zcela kompatibilní s bezdrátovým streamovacím modulem Poly, jenž umožňuje bezdrátovou integraci do domácího systému.

Větší rozlišení, výkon a účinnost

Vylepšená baterie a vyšší kapacita jsou hlavními znaky systému. Nově také ekvalizace a pokročilé nastavení EQ pro sluchátka, formáty souborů. Mojo 2 je připraveno pro bezdrátové použití – postačí jednoduše přidat POLY streamer/server. Vylepšené filtrování zajišťují WTA filtry, 40 jader DSP zase lobuje za lepší průhlednost a nižší šum.

Specifika a upřesnění

Výstupní výkon (1% THD) je při 300 Ohm 90 mW, při 30 Ohm 600 mW. Flexibilitu mimo jiné posiluje celá řada užitečných vstupů a výstupy pro sluchátka. Dynamický rozsah udává 125 dB, zkreslení a šum (300 Ω / 2,5 V) je 0,00027 %, výstupní impedance má 0,06 Ohm. Separace kanálů (1 kHz / 300 Ohm / 2,5 V) činí 118 dB. Speciální jsou také rozměry modelu – Mojo 2 je 83 mm široké zařízení, má 23 mm na výšku a 62 mm do hloubky, při hmotnosti pouhých 185 g. Je vyrobeno z leteckého hliníku, tělo zařízení je eloxované s užitím přesného CNC frézování. Stylová černá povrchová úprava finalizuje vzhled zesilovače. Díky plné kompatibilitě s bezdrátovým streamovacím modulem je hudební streaming bezkonkurenční, potažmo i úplná integrace jakéhokoliv domácího systému. To vše lze pořídit snadno a rychle v sympatické cenové kategorii.
Výrobce Chord
Analogový výstup Jack (3,5 mm)
D/A převodník FPGA procesor
Digitální vstup Koaxiální BNC, Koaxiální RCA, Optický, USB-C, USB Micro
THD (%) 0,0003 %
Podpora impedance (Ω) 4Ω až 800Ω
PCM - vzorkování (kHz) až 768
PCM - kvantování (bit) až 32
DSD až DSD256 (11,2 MHz)
Vlastní baterie
Barva Černá
Šířka (mm) 62
Výška (mm) 22,9
Hloubka (mm) 83
Hmotnost (kg) 0,185
Spolu to funguje
=
26 470,00 Kč
=
13 680,00 Kč
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)