Clearaudio Double Matrix Professional Sonic - White

SKU
CDMPS-59056550
Hodnocení:
100%
127 990 Kč
Produkt bude k dispozici od: 08.03.2024
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Profesionální péče o gramofonové desky

Německý výrobce přichází s novinkou, která pomůže audiofilům s péči o jejich zvukové záznamy, uložené na LP. Tzv. „pračka vinylových desek“ má velkou zásluhu na následném hlubokém čištění záznamu s možností získat mnohem lepší zvuk. Profesionální přístroj odkazuje na takovou volbu, ve které zvukové vibrace umožňují hluboké čištění, jsou jemné a téměř bezhlučné. Provoz s proměnnou rychlostí a odstraněním statické elektřiny je součástí procesu čištění.

 

  • Komplexní oboustranné čištění disku pomocí čisticí kapaliny a vibrací
  • Pevná konstrukce, vysoce kvalitní materiály a součásti
  • LED indikace pro zjištění zbývajícího objemu čisticí kapaliny
  • Výkonný vakuový systém, antistatické kartáče

Výsledky jsou ohromující

Stejně jako jeho „kolega“ z branže Smart Matrix Silent se i tento model snaží poskytnout uživatelům ten největší komfort a nejlepší zvukový výstup. Dle názvu Double Matrix Professional Sonic toho ale umí mnohem více.

Vyberte si

Seznámení s čističkou vinylových desek slibuje výběr. Automatická pračka s oboustranným čištěním nabízí proces, který je realizován ultrasonickými frekvencemi a také kapalinou s vakuovým
odsáváním. Plně automatický provoz znamená provedení celého čistícího cyklu automaticky oboustranně, manuální provoz je však také možný. Nechybí dodávané masivní středové závaží, dostupnost zboží je ve stříbrné nebo černé barevnosti.

Funkčnost a provoz

Čištění vinylových desek je hlavním záměrem při udržování vysoce kvalitního sběru záznamů. Výrobce pracuje s týmem na vývoji a výrobě dokonalého vybavení pro toto čištění. Pro tuto práci vyvinul profi dvou-jádrový model Sonic. Tento model s dvojitou maticí nabízí možnost ovládat celé čištění pouhým stiskem jediného tlačítka. Každý uživatel však může využít při ovládání procesu uživatelsky přívětivý ovládací panel. Čistící hlava, včetně programů automatického čištění, je optimalizována pro 12- palcové záznamy různé tloušťky. Menší záznamy (7 nebo 10- palcové) je možné čistit v režimu ručního čištění beze změny čistící hlavy. Další modifikací je odnímatelný nosič z mikrovláken čistící a vibrační podložky, také je možné vyměnit pruhy z mikrovlákna. LED kontrolka indikuje hladinu čistící kapaliny ve vnitřní nádrži, sací turbína disponuje ochranou proti přehřátí.

Kvalita za dostupnou cenu

Zařízení je vyrobeno z vysoce kvalitních a odolných materiálů, kdy profesionální dvouhřídelový SONIC je navržen pro nepřetržitý provoz, aby bylo možné vyčistit kompletní sbírky záznamů. Je s podivem, jak je jeho používání a údržba neuvěřitelně snadná.

Parametry, specifika a funkčnost

Zařízení je na první pohled esteticky velmi pohledné a váží kolem 16 kg. Je vyrobeno o rozměrech cca 410 x 385 x 276 mm, včetně záznamové svorky. Rozměry 410 x 385 x 290 mm platí i s akrylovým krytem proti prachu. Čištění je oboustranné, s otočením doleva i doprava. Vakuový motor se snímačem je konstruován tak, aby se nepřehříval. Integrované antistatické kartáčové zařízení napomáhá účinnému vybití statického náboje. Zajištěna je automatická aplikace kapaliny. Sonic Option zajišťuje jemné a vysoce účinné čištění pomocí vibrací. Na přání lze čištění ovládat manuálně, se sledováním každého kroku procesu čištění. Zařízení spotřebuje maximálně 500 W, ve vypnutém stavu 0 W.

Usnadněte si přehrávání

Sonic odkazuje na zvukový výběr, při kterém zvukové vibrace umožňují hluboké čištění, jsou jemné a téměř bezhlučné. Provozem s proměnnou rychlostí a odstraněním statické elektřiny jako součástí procesu čištění jsou zajištěny perfektní výsledky. Double Matrix Professional Sonic je zatím nejlepším nalezeným řešením, kdy přístroj je vyroben z vysoce kvalitních a vysoce odolných materiálů. Také je navržen pro nepřetržitý provoz, takže může vyčistit kompletní sbírku uložených záznamů. Přesto všechno je jeho používání i údržba poměrně nenáročná.

Výrobce Clearaudio
Barva Stříbrná