Clearaudio Smart Matrix Silent

SKU
CASMS-50651
Hodnocení:
100%
48 990 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Pro čistší zvuk

Znečištěné prádlo lze jednoduše vyprat. Pokud však máme doma několik let LP desky, v jejichž drážkách jsou letité nánosy prachu, pomůže čistička vinylových desek. Potom je možné získat z desek to nejlepší. Je dobré vědět,  jak udržovat záznamy čisté. Ale i nové LP mají často v drážkách zbytkový prostředek pro uvolnění formy a jediný způsob, jak jej správně odstranit, je důkladné, mokré čištění.

 

  • Automatické čištění 12, 10 a 7-palcových vinylových a shellových disků s použitím čisticí kapaliny a mikrovlákna
  • Mimořádně tichý provoz, tuhý hliníkový podvozek, klapka v ceně, vysoce kvalitní materiály a díly
  • Univerzální multifunkční odnímatelná čisticí hlava
  • Možnost otáčení referenčního disku ve dvou směrech, výkonný motor a vakuové pumpy

Skvělý pomocník

Domácí sbírka LP desek může být stále v kondici. Než je uživatel položí na gramofon, zasloužily by si údržbu – účinný způsob poskytne čistička, která pomůže zabránit poškození cartridge přenosky a hrotu. Německý výrobce gramofonů pamatuje právě na tyto případy a v nabídce má „mašinku“, mimořádně schopnou pro čištění za mokra. Smart Matrix Silent odstraňuje nečistoty a prach z nasbíraných záznamů.

K čemu slouží Silent

Poctivě vyčištěná vinylová deska nabízí mnohem více informací, více detailů a samozřejmě i lepší zvuk. Proto se zvukoví experti zasazují o čištění nejenom nejnovějších nálezů na bleším trhu, ale také všech zcela nových LP z čerstvého tisku. Clearaudio Smart matric Silent je inteligentní maticový čisticí stroj, který kombinuje důkladné čištění s jemným, pro uchování drahocenných vinylových kolekcí po co nejdelší dobu. Nikdo se už nemusí trápit nad zbytky prachu, špíny nebo chemikálií. Název také napovídá, že tento „vinylový šepot“ přichází s výjimečně tichým provozním režimem. A co víc, v nové vylepšené edici je tento pomocník mnohem chytřejší, než jiní „kolegové“ a nabízí navíc také řadu inteligentních upgradů.

Zajímavosti a přednosti

Multifunkční vzhledné čistící rameno obratně zvládá aplikaci čistící kapaliny i sání, lze jej snadno nastavit na jakoukoli velikost vinylového nebo šelakového záznamu. Před zahájením procesu čištění je potřeba jednoduše natočit rameno na místo, přičemž nemusí být ani stisknuto tlačítko. Klíčovými komponenty jsou motor, čerpadlo, nádrž na čisticí kapalinu a nádrž na odpadní kapalinu, které jsou nyní totožné s komponenty ve špičkovém modelu „Professional“. Výběr funkcí je velmi intuitivní a snadnější, než kdy dříve býval. To vše díky novým, vysoce kvalitním hmatovým tlačítkům pro všechny ovládací prvky. Rameno lze poté odejmout bez použití jakéhokoli náčiní, udržovat je a snadno přepravovat. Inteligentní matice Silent je nyní k dispozici ve stříbrné nebo černé barevnosti, která je dodávána s odpovídající univerzální svorkou navrženou tak, aby bezpečně držela na místě vinylové nebo šelakové desky.

Parametry a specifika

Z hlediska tvaru a užitého materiálu jde o hliníkovou kostku o rozměrech 345 x 345 x 235 mm a hmotnosti 10,5 kg bez náplní. Toto zařízení velmi výkonně čistí záznam v 1 maximálně 2 otáčkách (ideálně 1 otáčka dopředu a 1 otáčka dozadu). Výsledné rychlejší čištění LP je mnohem čistší a zanechává desku bez zbytkové vlhkosti. Objem pro čistící kapalinu 2,5 litrů je dostatečný, dávkování je zaručeno, bez úniku. Vše lze poté demontovat pro následné vyčištění a uložení. Výrobce doporučuje používat čistící vinyl koncentrát Wash, jenž nabízí velmi dobré výsledky čištění, dokonce také snižuje statický náboj a tím i opotřebení nahrávky na LP desce. V příslušenství je roztírací kartáček, čistící tekutina, náhradní páska pro sací raménko. Prachový kryt lze k zařízení přiobjednat.

Výrobce Clearaudio
Barva Šedá
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)