DALI Sound Hub

SKU
5703120109404
Hodnocení:
100%
Akční cena 15 990 Kč Běžná cena 16 490 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Bezdrátový zdrojový HUB pro reproduktory Callisto

  • Připojení Hubu s reproduktory Callisto 2 C a Callisto 6 C bezdrátově
  • 24bit/96kHz unikátní digitální bezdrátové připojení
  • Široká řada vstupů pro rozšíření Callisto systému
  • 2 porty pro volitelné přídavné moduly BluOS
  • Ovládání na dotykovém horním panelu nebo přiloženým dálkovým ovladačem
  • Velmi rychlé a jednoduché nastavení o dvou krocích
  • USB POWER Out pro nabíjení mobilních zařízení nebo připojení Chromecast Audio donglu

Trend současnosti

V dnešní době je „in“ mít slušný domácí audio systém, kde hlavní roli hraje kvalita. Existují nejrůznější aparatury rozličných značek, avšak mnoho z nich hyzdí spletitá kabeláž, která zabírá místo a interiéru na kráse moc nepřidá. Každý problém má však řešení – společnost DALI nabízí variantu aktivních reproduktorových soustav Callisto a firemního rozbočovače Sound Hub.

Jak zlepšit zvukové kvality

Největší úskalí spočívá v kvalitních součástkách a komponentech, ze kterých se audio systém skládá. Výsledkem kooperace těchto komponent je skvělý stereofonní zvuk bez kabelů a stabilní přenos ve vysokém rozlišení 96 kHz/24 bit.

Skvělá jízda v tandemu Callisto Sound a Sound Hub

Tahle divoká dvojice funguje spolehlivě - bez problémů zvládne kromě přehrávání hudby i přehrávání z externích zdrojů (např. z CD přehrávače), streamuje hudební soubory s využitím Bluetooth aptX HD. Konektivitu je možné rozšířit pomocí NMP-1 karty, která je kompatibilní s multi-room platformou BluOS. O bezchybnou obsluhu systému se stará perfektní ovladač, nastavení je snadné. Tento systém poskytuje plnokrevný hudební výkon pod značkou DALI.

Mozek systému

DALI Sound Hub si extrémně rozumí se systémem reproduktorů CALLISTO, umí vysílat Hi-Res zvuk do reproduktorů a také automaticky přepíná mezi více zdroji. Sound Hub přináší uspokojení všem náročným audiofilům a skutečné pohodlí milovníkům hudby i filmu. Jde-li o nastavení Hi-Fi systému, jde to svižně a snadno. Stačí propojit reproduktory CALLISTO se Sound Hub a stisknout tlačítko CONNECT, streamování z telefonu nebo hudebního serveru je připraveno.

Nastavení a ovládání hlasitosti

Velkým přínosem je dotykový panel, situovaný v horní části konstrukce reproduktorů CALLISTO. Ovládnout jej lze jediným dotykem. Přidaný dálkový ovladač Bluetooth a ovladač hlasitosti zvukového rozbočovače dělají, co je třeba rychle a bez potíží.

Rozšiřující parametry

Sound Hub podporuje řadu různých zdrojů, patří k nim Bluetooth (AAC a Apt-X HD), analogový (RCA a Mini Jack), koaxiální RCA, 2 optické (Audio a TV) porty a USB výstup (Google Chromecast Audio), včetně modulárních rozšiřujících portů, jako je BluOS. S tímto volitelným modulem je možné rozšířit multi-room platformu Bluesound Hi-res.  BluOS je navržen pro audiofily s cílem poskytnout tu nejlepší možnou kvalitu digitálního zvuku.

Charakteristika produktu

Inovativní rozbočovač je vybavený rozšířeným rozsahem digitálních a analogových vstupů, přidá-li se systém automatického snímání zdrojů. Audio modul automaticky aktivuje správný vstup tehdy, kdy začne přehrávání hudby nebo je zapnut televizor. Knoflík pro ovládání hlasitosti na přední straně disponuje LED displejem, který napomáhá komfortnímu poslechu a Hi-Fi tradici v pohodlí, bez starostí. LED displej zobrazuje aktuální zvukový zdroj a zároveň i úroveň hlasitosti, korigovat lze dokonce intenzitu osvětlení displeje. Světelný displej na horním okraji modelu indikuje umístění reproduktorů CALLISTO při párování. Možností nastavení hlasitosti je několik - na zvukovém disku pomocí dodávaného dálkového ovladače Bluetooth současně přes dotykový panel umístěný na horní straně každého reproduktoru nebo prostřednictvím inteligentního zařízení. V tomto případě však záleží na značce. MQA je společnost, jež systému DALI CALLISTO poskytuje certifikaci.

S moderním designem jde všechno lépe

Ucelený model i s ovladačem je navržen v černém outfitu, protože jak je známo, nerušivá univerzální barevnost má styl i šarm. Se značkou DALI je seznámení příjemné. Není nad to vyzkoušet vše na vlastní kůži, tedy spíše na vlastní uši a oči.

Připojení Sound Hub s reproduktory řady DALI Callisto

Výrobce DALI
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Typ streameru Hybridní
D/A převodník Burr Brown
Analogový vstup RCA, Jack (3,5 mm)
Analogový výstup RCA (Pre-out), RCA (Subwoofer)
Síťové připojení
Internetové streamovací služby
Lokální streamování Bluetooth
Nadstandardní BT kodek AAC, aptX® HD
Multiroom aplikace
Hlasový asistent
Rádio
PCM - vzorkování (kHz) až 96
PCM - kvantování (bit) až 24
Barva Černá
Šířka (mm) 300
Výška (mm) 76
Hloubka (mm) 213
Hmotnost (kg) 1,6
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)