DENON AH-D7200

SKU
AHD7200WO
-5%
Hodnocení:
100%
Akční cena 19 990 Kč Běžná cena 20 990 Kč
Skladem

Poslech, který neunaví

  • Unikátní technologie měniče FreeEdge 50 mm
  • Referenční sluchátka přes uši
  • Ultra-high-kvalitní připojení
  • Mušle z pravého dřeva
  • Komfortní nošení
  • Elitní řemeslné provedení
  • Perfektní úprava nastavení

Relaxovat a přitom se nechat unášet na vlně příjemného zvuku se nabízí s pohodlnými sluchátky, která jsou navíc stylová, dobře vybavená a vyrobená z kvalitních materiálů. V produkci japonské společnosti Denon se rozprostírá široká škála špičkových modelů za nejrůznější ceny. Vybere si každý.

 

Komfort a krása

Ruku v ruce s estetickým zpracováním v duchu moderního designu byla navržena a zkonstruována také pohledná stereofonní sluchátka AH-D7200. Nový referenční model se nosí s velkým komfortem přes uši, je uzavřené konstrukce a primárně určený pro domácí poslech. Nicméně, díky impedanci 25 Ohm, je možné z těchto sluchátek poslouchat například i hudbu z telefonu nebo tabletu.

Vlastnosti a klady

Tato uzavřená stereofonní sluchátka s referenčním zvukem perfektně sedí na uších i při velmi dlouhém poslechu. Pohodlí zajišťuje především použití prvotřídních přírodních materiálů a o jejich kvalitách svědčí prestižní ocenění EISA 2017, coby pro nejlepší evropská sluchátka. Výrobce nezapomněl ani na 3 m dlouhý přívodní kabel s pozlacenými konektory a v příslušenství nabízí též exkluzivní transportní skořepinové pouzdro pro pohodlné cestování.

Denon to umí skvěle

Denon AH-D7200 jsou vynikající nová sluchátka, čerpající z více než 50 let zkušeností v oblasti vývoje sluchátek. Využívají jedinečné ovladače FreeEdge, které byly vyrobeny v Japonsku a které poskytují precizní pístový pohyb pro velmi přesný zvuk s minimálním zkreslením. Unikátní mechanismus sluchátek je implantován do mušlí ze dřeva vlašských ořechů, čímž je dána celé konstrukci stabilita bez vibrací, teplý provzdušněný zvuk a dlouhá životnost. Sluchátkové mušle jsou ukotveny na hlavovém mostu z pravé ovčí kůže. Hlavovému mostu pevnost a pružnost dodává litý hliníkový základ. Odpojitelný kabel je z mědi o čistotě 7N, který byl pro tyto účely vyroben v Japonsku podle přesných specifikací Denon. Celá konstrukce a vzhled sluchátek vypovídá o kvalitě zvuku, pohodlí, atraktivitě a luxusu.

Unikátní technologie

Srdcem AH-D7200 je unikátní membrána FreeEdge o průměru 50 mm, vyrobená z nano-vláknového materiálu, který byl vybrán pro svou typickou tuhost a nízkou hmotnost k zajištění rychlého a přesného pohybu bez zkreslení. Ten jinak může vyvolávat deformaci membrány při rychlé reakci na požadavky cívky a magnetu. Membrána drží v měkkém a rychle reagujícím upevňovacím mechanismu, což umožňuje pohyb v odezvě na hudební signál bez ohýbání či zkreslení. Tak sluchátka dosahují co nejčistšího zvuku.

Precizně zpracované mušle

Krásné a esteticky zpracované mušle z pravého dřeva zvyšují zvukový zážitek, jelikož fungují stejně jako dřevo u starých hudebních nástrojů. Zmenšují výskyt vibrací a podporují extra detailní reprodukci, která evokuje dojem koncertní síně. Důležitou součástí jsou propojovací kabely z vysoce kvalitní mědi v čistotě 7N. Kabeláž byla pro tato sluchátka a za tímto účelem vyrobena na zakázku v Japonsku - kvalitou zajišťuje nejlepší možný přenos signálu. Luxusní vzhled kabelu s odolnou kovovou zástrčkou a ozdobným měděným proužkem koreluje s kvalitou výroby. Vnější část náhlavního mostu neboli čelenky je zdobena přírodní kůží a přináší jemný luxusní pocit, zatímco vnitřní potah litého hliníkového mostu využívá šitý kožený povrch pro maximální pohodlí a odolnost. Konstrukce a tvar sluchátek je přizpůsoben různým rozměrům hlavy, přičemž slouží k opakovaně nastavitelnému jemnému mechanismu s číslovanými značkami pro přesné a rychlé obnovení osobního nastavení.

 

Ukázka:

Výrobce Denon
Typ sluchátek Na uši
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Průměr měniče (mm) 50
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 55000
Impedance (Ω) 25
Citlivost (dB) 105
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Mikrofon
Konektor Jack (3,5 mm), Jack (6,35 mm)
Odnímatelnost kabelu
Délka kabelu (m) 3
Barva Dřevo
Vaše hodnocení