Denon AH-D9200

SKU
AHD9200WO
Hodnocení:
100%
Akční cena 32 990 Kč Běžná cena 36 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Denon AH-D9200: Pohodlí a kvalita při poslechu

 

  • Špičkový zvuk
  • Mušle z unikátního japonského bambusu
  • Neodymový magnet o síle více jak 1T
  • Ergonomické pohodlí
  • Špičkové zpracování
  • Patentované Free-Edge měniče z nano vláken
  • Vysoce kvalitní kabely pro bezproblémový poslech


Co může být lepšího, než odpočívat, zasnít se a poslouchat to, co máme rádi. V příjemném dni s pohodlnými sluchátky na uších je takový relax tou nejlepší odměnou. Je-li autorem sluchátek i renomovaná společnost, spokojenost je zajištěna. A to oboustranně.

 

Denon a zvuk

 

Na trhu je toho k vyzkoušení spousta. V portfoliu Denon také a vybrat si bude nesnadný úkol. Špičkový poslech však nabízí sluchátkový set Denon AH-D9200, takže kdo chce prvotřídní sluchátka pro domácí poslech na celý život, je tady správně. Není pochyb o tom, že úroveň radosti bude úměrná všemu dobrému, co s sebou sluchátka přinesou.

Dřevěná image

 

Sluchátka AH-D9200 si plným právem zaslouží označení vlajková loď nabídky Denon. Vznikla na základě letitých zkušeností vývojářského týmu a již na první pohled i poslech je jasné, že jejich prémiové zpracování nepřipouští žádné kompromisy, co se kvality týká. FreeEdge je výrobcem užitá technologie měničů, jejichž průměr je 50 mm a vybavením je membrána z nano-vlákna. Ta se může pyšnit vlastnostmi na jedničku, neboť perfektně redukuje nechtěné šumy a vibrace. Díky této technologii je reprodukovaná hudba plná detailů, bez jakýchkoli nepřesností.

Nezbývá, než je vyzkoušet

 

Tato skvělá sluchátka za solidní cenu, která plně odpovídá jejich kvalitám, mají za úkol předeslat svému uživateli ten nejlepší zvukový výstup a zprostředkovat ten nejlepší poslechový zážitek. Značka Denon pronikla na český trh koncem léta roku 1992. Společnost Denon má bohatou historii - vznikla v roce 1910 v Japonsku a stala se předním japonským výrobcem kvalitních hi-fi zesilovačů, CD a DVD přehrávačů, tunerů, receiverů, mini systémů a gramofonů. Portfolio zaujalo i v nabídce českých obchodů neméně důležité místo a našlo si tak nesčetné množství fanoušků.

Vlajková loď

 

Tato luxusní sluchátka jsou opatřena mušlemi z pravého japonského bambusového dřeva a osazena 50 mm FreeEdge měniči, postavenými s nano-vláknovou membránou, která výrazně snižuje nežádoucí rezonance a napomáhá tak detailnímu, přesnému zvuku. Neodymový magnet s magnetickým polem více než 1 Tesla aktuálně udržuje čistý signál bez zkreslení. Měkounké luxusní kožené náušníky s paměťovou pěnou zaručují posluchačům komfort po celou dobu užívání. Mušle sluchátek jsou z pravého japonského bambusového dřeva. Taktéž výrazně snižují nežádoucí rezonance a přinášejí bohaté, teplé tóny. Sluchátka disponují luxusním pouzdrem k ukládání a transportu sluchátek, dále k nim náleží odpojitelný 3 m dlouhý kabel s postříbřeným 6,3 mm konektorem a 1,3 m dlouhý audio kabel.

Aby zvuk byl dokonalý a poslech neopakovatelný

 

Výrobce využívá patentovanou technologii FreeEdge Nanofiber, přirozené akustické vlastnosti mušlí z japonského bambusového dřeva a jedinečné vlastnosti tlumení vibrací. Takový zvuk ne náhodou může konkurovat zážitkům z koncertní síně. Vzhledem k výraznému vzoru dřeva nemohou být žádné dva páry sluchátek AH-D9200 stejné. Výrobce také upřednostňuje přesné ruční řemeslné zpracování, ke kterému dochází v Japonsku v Denon Shirakawa Audio Works. Vynikající řemeslníci a inženýři zde odvádějí skvělou práci a zvláštní pozornost je zde věnována získávání nejlepších materiálů. Sluchátkový model AH-D9200 je navržen s cílem poskytovat univerzální tvar a dostatek lehkosti pro pohodlné dlouhodobé nošení. S minimálním bočním tlakem, kůží potaženým polstrováním náušníků a 3D paměťovou pěnou je možné poslouchat pohodlně tak dlouho, jak bude posluchač chtít.

Ukázka:

 

Výrobce Denon
Typ sluchátek Na uši
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Průměr měniče (mm) 50
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 56000
Impedance (Ω) 24
Citlivost (dB) 105
Maximální výkon - SPL (dB) 1800
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Mikrofon
Konektor Jack (3,5 mm), Jack (6,35 mm)
Odnímatelnost kabelu
Délka kabelu (m) 3
Barva Dřevo
Hmotnost (g) 375
Příslušenství Pevné pouzdro a čistící utěrka
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (2)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)