Denon AVC-X3800H

SKU
AVCX3800HB
Akční cena 28 490 Kč Běžná cena 29 990 Kč
Do 5 dnů
Spolu to funguje, 4K Blu-ray přehrávač a Receiver
Akční cena 28 490 Kč Běžná cena 29 990 Kč
+
Akční cena 21 490 Kč Běžná cena 23 490 Kč
=
49 980,00 Kč
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Vítězí jenom ti nejlepší – oceněný a testovaný AV přijímač střední třídy s flexibilními funkcemi je připraven posloužit i vám.


Špičkové funkce za všechny peníze

Model AVR-X3800H je úplně jiný, než jeho předchůdci. Aktualizovaná specifikace funkcí a nový vylepšený zvuk z něj dělají nepostradatelný kousek. Profesionálové ocení zejména rafinovaný, teplý zvuk, volbu kalibračního softwaru, širokou konektivitu.


AVR nově

Novodobé modifikované AV přijímače jsou doslova prošpikované funkcemi, že je někdy těžké představit si uživatele, jenž by je mohl všechny plně využít. Působivé specifikace vynikajících AVR mají jasnou výpovědní hodnotu a jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily měnícím se technologickým postupům, nesčetnému množství potenciálních zdrojových zařízení, ale zároveň i majitelům, kteří chtějí upravit a rozšířit své domácí kino.


Výsledek je jistý – silný zvuk

Co je cílem audiofila? Například zaplnit středně velkou místnost silným, kultivovaným podmanivým 3D zvukem. S novinkou od Denon můžete být zcela pohlceni zvukem hudby nebo filmu a díky vybavení pro 8K si i vychutnat úžasnou kvalitu videa. Kromě silného zvuku je umožněno také streamování hudby v celé domácnosti. O to se postará integrovaný systém HEOS, s nímž lze snadno přistupovat ke streamované hudbě a sdílet ji s reproduktory s podporou HEOS v jiných místnostech. Prostorová korekce Audyssey je nainstalovaná, Dirac Live je možné si přidat - a proto je výkon takový, jaký je. Dostatečně velký a účinný.


Jak funguje AVR

Velmi kvalitní 9-kanálový zesilovač s diskrétními vysoko-proudovými jednotkami zesilovače poskytuje výkon až 180 W na kanál - pro napájení jakéhokoli reproduktoru je to zcela dostačující. V tomto případě je strhující zážitek na spadnutí, neboť posluchače úplně pohltí zvukem Dolby Atmos, DTS:X, IMAX Enhanced a Auro-3D spolu s Dolby Surround, DTS Neural:X a upmixerem Auro-Matic pro optimalizaci staršího obsahu. V nabídce má řadu možností nastavení a je flexibilní, co se týká přizpůsobení domácího kina uživatelským potřebám. Zařízení umožňuje zpracování 11.4 kanálů, režim předzesilovače a volitelnou možnost upgradu Dirac Live volitelně.


Domácí kino je v módě

Video 8K je podporováno na všech šesti vstupech HDMI a na dvou ze tří výstupů. Kompatibilita videa a vysoká kvalita obrazu je vítaná, výrobce toho dosahuje díky funkcím HLG, HDR, Dolby Vision, HDR10+ a Dynamic HDR passthrough. Dolby Atmos zpřístupní každý rozměr zvuku. Dále je možné domácí kino modifikovat sestavou reproduktorů 5.1.4. Dolby Surround upmixer poté zapojí všechny reproduktory a vytvoří 3D zvukový zážitek i ze staršího obsahu. Inovativní technologie Dolby Atmos Height Virtualization zase zajistí super pocit z audia nad hlavou i bez nainstalovaných výškových reproduktorů. DTS:X umístí zvuk tam, kde by se přirozeně vyskytoval v prostoru, s cílem dostát realistickému vícerozměrnému zvuku. Technologie virtualizéru poskytuje pohlcující zvuk bez výškových kanálů a vytváří virtuální výškové efekty v sestavě 7.1, 5.1 či 2.1 reproduktorů. Nejnovější technologií je IMAX Enhanced pro nejčistší obraz a jasnější snímky. Vychutnat si můžete také špičkovou kvalitu obrazu 8K na televizoru nebo projektoru 8K s podporou HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma) a průchod Dynamic HDR a HDR10+.


Streamování s HEOS

Díky systému HEOS může AV zesilovač bezdrátově streamovat hudbu ze streamovacích služeb přes kompatibilní komponenty HEOS, přehrávat stejnou skladbu v každé místnosti nebo si vybrat jinou skladbu pro každou připojenou místnost prostřednictvím různých zdrojů streamování.
Výrobce Denon
Výkon na kanál (W) 105 (@ 8Ω)
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Line)
Pre-out 11 kanálů
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, HDMI
Digitální výstup HDMI
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Spotify, Roon
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Multiroom aplikace HEOS
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, WMA , MP3, AAC
DSD až DSD128 (5,6 MHz)
Surround - objektové formáty Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Atmos Height Virtualizer, DTS Virtual:X, Auro-3D
Surround - upmixing Dolby Surround, DTS Neural:X
Surround - kodek Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio
Barevné formáty Dolby Vision, HLG, HDR, HDR10+
Video technologie 8K nativní
HDMI - funkce ARC, eARC
Barva Černá
Šířka (mm) 434
Výška (mm) 167
Hloubka (mm) 389
Hmotnost (kg) 12.5