Denon AVC-X4800H - Černá

SKU
AVCX4800HB
47 990 Kč
Do 5 dnů
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Zvuk zazní jemně a zarámuje obraz tak, že se stane realistickým divadelním zážitkem právě díky tomuto AV receiveru.


Skvělý divadelní výkon u vás doma

Kdo by chtěl mít doma autentické Home Cinema, určitě ví, jak by měl fungovat kvalitní audio video receiver. Vědí to i návrháři v japonské společnosti Denon. Řada nadšenců si může myslet, že z jediného přijímače nelze vydolovat skutečnou kvalitu hudby spolu s realistickým divadelním zážitkem. Denon AVC-X4800H však ukazuje pravý opak - díky devíti kanálům mega zesílení a zpracování zvuku s vysokým rozlišením výkonný prostorový zvuk poskytne zcela bez námahy. Svět zvuku i obrazu se vyrovnává, celkový dojem je více než skvělý.


Denon „umí“

Vícekanálové zpracování a redukce jitteru hodin zajišťují čistý zvuk z domácích hudebních souborů a streamovacích služeb, navíc s neuvěřitelnou hloubkou. Hudbu si posluchači mohou užít v maximální možné míře a co nejblíže „originálu“. Uživatele ohromí 125 W na kanál (2-kanálové ovládání), skvělá hlasitost a prvotřídní detaily i při nižší hlasitosti.


Pod vlajkou nových technologií

Návrháři Denon staví na zbrusu nových technologických postupech, rozšiřují domovskou sadu funkcí pro rostoucí 8K video a herní trh nové generace. Původní série přijímačů Home Cinema Denon zavedla omezené 8K zpracování spolu s herními funkcemi typu Variable Refresh Rate (VRR), Auto Low Latency Mode (ALLM) a Quick Frame Transport (QFT). U modelu AVC-X4800H jsou aplikovány na všech sedm HDMI vstupů a na dva ze tří HDMI výstupů. X4800 disponuje dvěma kompozitními video připojeními a jedním komponentním video připojením, ideálním např. pro starší videokameru či herní systém. Bonusem je více možností pro kalibraci reproduktorů Audyssey, kdy cílem je vyladění zvuku pro daný prostor.


Konektivita

Denon má v nabídce mnoho možností pro nastavení reproduktorů. AVC-X4800H hostí výstupy pro 11 reproduktorů a dokáže jich napájet až devět současně. Proto je velmi flexibilní při výběru z různých konfigurací domácího kina a kabelové hudby pro více místností. Všech devět kanálů lze využít v systému 5.1.4 nebo 7.1.2 Dolby Atmos, DTS:X. Je možné mít skromnější nastavení prostorového zvuku a přesměrovat další kanály pro hudbu do jiné zóny. Výhodou jsou čtyři výstupy pro subwoofer. Použití více napájených subwooferů poskytne více basů, ale i mnohem vyváženější basy. Kromě sledování filmů a přehrávání hudby AVC-X4800H dovoluje streamovat melodie z telefonu nebo tabletu s využitím Wi-Fi, Bluetooth a Apple AirPlay 2. Dále má přijímač vestavěný phono vstup pro gramofony.


Rozšíření HEOS

Integrovaný systém HEOS obohatí přístup k veškeré hudbě, včetně oblíbených streamovacích služeb Pandora, Spotify a TIDAL. Streamovat lze hudbu do bezdrátových reproduktorů a komponentů HEOS v různých místnostech, stejně jako ovládat zvuk každé místnosti nezávisle pomocí bezplatné aplikace HEOS. Dovednost HEOS Home Entertainment pro Amazon Alexa umožňuje používat zařízení Echo k vydávání hlasových příkazů do AVC-X4800H, snadno přepínat vstupy, ovládat hlasitost a přehrávání na přijímači i dalších zařízeních s podporou HEOS. Platí kompatibilita se zařízeními s podporou Google Assistant. Všechny užité pokročilé technologie plně podporují vyvážený, dynamický zvuk s vylepšeným prostorovým výkonem, dynamickou hlasitost i hlasité zvuky, rovnoměrné vylepšené dialogy, odezvu basů. Denon Compressed Audio Restorer zlepšuje kvalitu zvuku MP3 a dalších digitálních hudebních souborů. Nechybí jack na sluchátka plné velikosti, odnímatelný napájecí kabel. Dostupná aplikace Denon AVR Remote dovolí užívat zařízení Apple nebo Android jako dálkové ovládání Wi-Fi.
Výrobce Denon
Výkon na kanál (W) 125 (8 Ω)
Analogový vstup RCA
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, HDMI
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Spotify, Roon
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Multiroom aplikace HEOS
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, WMA , MP3, AAC
DSD až DSD128 (5,6 MHz)
Surround - objektové formáty Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Atmos Height Virtualizer, DTS Virtual:X, Auro-3D
Surround - upmixing DTS Neural:X
Surround - kodek Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio
Barevné formáty Dolby Vision, HLG, HDR, HDR10+
Video technologie 8K nativní
HDMI - funkce ARC, eARC
Barva Černá
Šířka (mm) 434
Výška (mm) 167
Hloubka (mm) 389
Hmotnost (kg) 13.4