AKCE

Denon AVR-S670H

SKU
AVRS670HBB
Akční cena 12 490 Kč Běžná cena 14 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Postavte do centra vašeho systému tento skvost a vylepšete tak domácí kino – diskrétní a výkonný zesilovač s 5 kanály vám učaruje.


Vylepšete své domácí kino

Může být srdcem jakéhokoli domácího kina. Dovolí vám plně si vychutnat 8K video a skutečný prostorový zvuk z 5,2-kanálového přijímače. Umožňuje také bezdrátově streamovat hudbu HEOS. S označením AVC-S670H se na scéně objevuje neuvěřitelně schopné zařízení s obrazem 8K, prostorovým zvukem s vysokým rozlišením a s dekodéry Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio. Navíc díky HEOS Built-in dovoluje pohodlně streamovat a sdílet hudbu do bezdrátových reproduktorů Denon Home v dalších místnostech.


Profi přístup

Denon je profesionál ve svém oboru a ví, co nabídnout k audiotechnice, aby zvuk i obraz stál za to. Jako významný japonský výrobce audiovizuální techniky má vynikající renomé, je jedinou japonskou společností, která se zabývá jak výrobou, vývojem hardwaru (přístroje), tak i softwaru (CD a DVD disky). Tato značka je ideální pro poslech hudby i sledování filmů. Denon kromě širokého výběru sloupových reproduktorových soustav nabízí kvalitní mikrosystémy, gramofony, sluchátka, zesilovače a AV komponenty, včetně veškerého příslušenství. Proto i tento vysoce výkonný diskrétní 5-kanálový zesilovač poskytuje dostatečný výkon pro napájení většiny reproduktorů také v menším prostoru.


Přednosti a zajímavosti

Pro audiofila je hlavním cílem získat prostorový zvuk s vysokým rozlišením. S pomocí dekodérů Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio lze vylepšit bezztrátový zvuk, s Dolby Pro Logic II a DTS Neo:6 upmixer je relevantní optimalizovat starší obsah. Pokročilý systém domácího kina 8K je preferován a podporován třemi ze šesti vstupů HDMI a jedním výstupem. Vychutnat si tak lze snadnou kompatibilitu videa a vynikající kvalitu obrazu s využitím funkcí HLG, HDR, Dolby Vision, HDR10+ a Dynamic HDR pass-through. Kromě vestavěného HEOS systému je k dispozici Wi-Fi a Bluetooth, korekce místnosti Audyssey. V lichotivé černé barvě je AVC S-670H skutečným elegánem s dobrou cenovkou, odpovídající schopnostem a možnostem přístroje.


Funkčnost

Spolehlivě vyplní menší prostory dynamickým zvukem Denon a zaplní volné místečko v interiéru. Zároveň s sebou přináší skutečný zážitek z prostorového zvuku, neboť podporuje Dolby TrueHD a DTS-HD pro vysoce věrné prostorové přehrávání. Zvuk proudící z 5 kanálů zatlačí do křesla každého posluchače a nedovolí mu sebemenší pochybnosti. Stejně tak o kvalitě videa je rozhodnuto ve prospěch toho nejlepšího obrazu, o jakém sní každý milovník filmů. Hudba ve více místnostech dovoluje flexibilní využití stále populárnějšího hudebního streamingu.


Sečteno a podtrženo

Reference uživatelů hovoří za vše - AV receiver s 5.2 kanály, podporou 8K videí, prostorového zvuku s vysokým rozlišením, dekodéry Dolby TrueHD a DTS HD Master Audio má cestu do světa otevřenou. Nechybí FM a AM Tuner, HEOS na streamování hudby přes oblíbené služby Spotify, Tidal, Amazon Music HD, AirPlay 2, Bluetooth a další. Airplay, Bluetooth, AmazonAlexa, Audyssey pro korekci akustiky a jako třešnička na dortu Google asistent je výčtem pozitiv, která hrají tomuto zesilovači do karet. Není nic, co by ho zaskočilo – na vlastní uši se může přesvědčit každý zájemce o bezprecedentní zvuk a obraz. Pohodlně se usaďte a nechte si naservírovat Denonem to nejlepší, co se právě urodilo na poli této stále žádanější značky.
Výrobce Denon
Počet kanálů 5.2
Výkon na kanál (W) 75 W (8 Ω, 20 Hz - 20 kHz, 0.08% 2ch Drive)
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20 000
THD (%) 0.08
Analogový vstup RCA, RCA (Phono)
Analogový výstup RCA (Pre-out), Jack (6,35 mm)
Phono předzesilovač MM
Digitální vstup Optický, HDMI
Digitální výstup HDMI
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Deezer, Spotify, TIDAL, Roon, Amazon Music
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth
Multiroom aplikace HEOS
Rádio FM
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, WMA , MP3, AAC
DSD až DSD128 (5,6 MHz)
Surround - upmixing Dolby ProLogic II(x/z)
Surround - kodek Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio
Barevné formáty Dolby Vision, HLG, HDR10+
Video technologie 8K nativní
HDMI - funkce eARC
Barva Černá
Šířka (mm) 434
Výška (mm) 339
Hloubka (mm) 215
Hmotnost (kg) 7.8
Spolu to funguje
Akční cena 12 490 Kč Běžná cena 14 990 Kč
+
=
42 480,00 Kč
Spolu to funguje
Akční cena 12 490 Kč Běžná cena 14 990 Kč
+
=
32 480,00 Kč
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)