DENON DHT-S316

SKU
DHTS316B
Hodnocení:
100%
6 490 Kč
Do 5 dnů
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (2)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Skvěle vyladěný zvuk

Jak se doma při sledování filmu cítit jako v kině? S některým audio vybavením to je reálné, ponořit se do zvuku v kino kvalitě zajistí dobře vybraný soundbar. Pokud mu s basovou sekcí pomáhá ještě také kvalitní subwoofer, výsledek je jistý. A pokud není třeba kabelů, pak je jásot spokojených uživatelů zcela na místě.

Domácí zábavu oživí Denon

Japonský výrobce ví, jak potěšit zájemce o prvotřídní ozvučení, protože zvukový 2.1 projektor s bezdrátovým subwooferem Denon DHT-S316 promění jakýkoli televizor na centrum domácí zábavy. Ponořte se do zvuku v kino kvalitě pomocí soundbaru a bezdrátového subwooferu Denon DHT-S316.

Audio charakteristika

Dva středobasové měniče, detailní výškové reproduktory a Dolby DTS pozvedne zvuku úroveň. Výkonné basy ze zařízení bez kabelů dokonají celé dílo. Designový soundbar s bezdrátovým subwooferem je ta správná dvojka pro zvuk, podobný ozvučení v kinosále. Dodá oblíbeným filmům a hudbě opravdové, hluboké a bohaté basy, které jim chybí. Navíc umístit bezdrátový subwoofer kdekoli je snadným tahem na cestě za optimální zábavou.

Atraktivita a flexibilita zvukové sestavy

Kromě perfektní vizáže má audio set i jiné výhody. Jednou z nich je možnost připevnění soundbaru na stěnu, bezdrátový subwoofer může stát, kde je libo. Technologie Denon Virtual Surround maximálně podporuje silný realistický zážitek z domácího kina přes Dolby Digital, DTS Decoding a Dialogue Enhancer, křišťálově čistý dialog při jakékoliv hlasitosti je zaručen. Výrobce doporučuje připojit stávající TV k HDMI (s Audio Return Channel), vše lze snadno provést díky dodanému HDMI kabelu. Optický vstup navíc dovoluje připojit další zařízení. K bezdrátovému spárování domácího zařízení s Denon DHT-S306 přispěje již nepostradatelná technologie Bluetooth. Streamovat oblíbenou hudbu je možné hned po propojení.

Současný moderní design

O nízkoprofilovém designu se již ví. Díky jeho štíhlé konstrukci se soundbary těší vysoké popularitě a hodí se tak do většiny prostorů. Může být umístěn prakticky kdekoli a před, nebo pod televizorem se vyjímá opravdu skvěle. Jeho upevnění na stěnu usnadňuje výrobcem dodávaná montážní šablona.

Užité technologie

Denon integroval pro lepší funkčnost do zařízení Audio Return Channel (ARC), Bluetooth, Dialogue Enhancer pro srozumitelnost dialogů ve filmech a televizních pořadech – proto lze zesílit dialog, aniž by byla upravována celková hlasitost. Další předností je režim Denon Virtual Surround, který poskytuje simulaci prostorového zvuku domácího kina, nechybí ani Dolby Digital a DTS dekódování z Blu-ray, DVD a DVB. Pokročilé psychoakustické algoritmy jsou adekvátní simulací vícekanálového systému reproduktorů prostorového zvuku domácích kin. Efektivní, optimalizovaný proces vzniká součinností všech užitých technologií, proto se může éterem linout dokonale vyladěný prostorový zvuk z elegantního, kompaktního soundbaru.

Technické podrobnosti

Výrobce využívá digitálního optického a analogového vstupu (3,5 mm jack), HDMI výstupů, včetně ARC, může tedy fungovat pro TV i jako vstup. Bezdrátová technologie je typu Bluetooth A2DP. Zvuková lišta je 900 mm široká, jen 54 mm vysoká, 83 mm hluboká a váží pouze 1,8 kg. Subwoofer disponuje rozměry 342 x 171 x 318 mm s hmotností 5,2 kg. Design podtrhuje univerzální klasická černá povrchová úprava, hodící se ke každému stylu. Napájení u hlavní jednotky je dáno 230 V/ 50 Hz, u subwooferu 230 V/50 Hz. Spotřeba energie u subwooferu činí 40 W.
Výrobce Denon
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Digitální vstup Optický
Digitální výstup HDMI (ARC)
Lokální streamování Bluetooth
Surround - kodek Dolby Digital
Barva Černá
Šířka (mm) 900 mm, (SUB 170 mm)
Výška (mm) 55 mm (SUB 312 mm)
Hloubka (mm) 82 mm (SUB 340 mm)
Hmotnost (kg) 7
Příslušenství Dálkové ovládání, optický kabel, HDMI