DENON DHT-S416

SKU
DHTS416B
Hodnocení:
100%
Akční cena 6 989 Kč Běžná cena 6 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Změna v ozvučení

Může se zdát, že otázka ozvučení je jednou provždy vyřešená. Stavební prvky audio systémů jsou však neustále modernizovány a modifikovány, protože nejenom je posunuje vývoj a pokrok neustále kupředu. V posledních letech jsou klasické audiosystémy nahrazeny soundbary, tedy řešením v podobě zvukových lišt.

Audio v novém kabátě

Jak vylepšit centrum rodinné zábavy? Denon navrhuje rázné změny v podání prostorového zvuku a hudby, což se od lídra trhu v segmentu AV přijímačů dá očekávat. Přichází s inovativními přístupy v návrhu zvukového projektoru DHT-S416 s nízkou výškou, umožňující zároveň i montáž na zeď. Zařízení podporuje dekódování Dolby Digital 5.1 s cílem vytvořit ohromující zážitek z prostorového zvuku v domácím kině.

Soundbar válcuje reproduktory

Novodobý ozvučný prvek výrobce opatřil mimo jiné i technologií Bluetooth. Tak se 2.1 kanálový soundbar dostává na zcela jinou úroveň a s integrovaným Google Chromecast se stává již velmi atraktivním, žádoucím zvukovým zařízením. V případně poslechu hudebních on-line služeb Google Play Music, YouTube Music, Amazon Music HD, Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz a dalších lze využít vyšší kvalitu a přímé streamování přes Wi-Fi. Multiroom systém rozšiřuje poslechové možnosti po celém domě.

Plnohodnotné vybavení

Zvuková lišta do vínku dostala možnost ovládání hlasem skrze jiná zařízení a to díky službě Google Assistant. Klasické připojení přes Bluetooth však zůstává k dispozici také. Sekci konektivity rozšiřuje HDMI ARC konektor pro přímé připojení televizoru, případně optický digitální vstup. Zvuk je možné korigovat nastavením zvukového režimu – nabízí se Movie, Music a Night (film, hudba a noční režim), s nimiž lze vybrat vždy ten správný režim pro daný moment. Taktéž lze zvýraznit dialogy a vybrat si ze tří úrovní. Režimem Denon Pure Audio Mode lze specifikovat všechny dodatečné úpravy a korekce zvuku. Stejně jako u dražších zařízení nabízí se možnost dekódování Dolby Digital.

Konstrukční charakteristika

Samotný soundbar je tvořen čtveřicí měničů - dvojicí širokopásmových a dvojicí výškových, bezdrátový subwoofer ozvučí basový měnič o průměru 165 mm. Tradiční designový přístup Denonu je na dobré cestě, zařízení jde bez problémů položit na stolek před televizor. Kdo by chtěl ozvučení zavěsit na zeď, má možnost využít výhody závěsné sady. V jakékoli pozici je však připraven pro hudby milovné posluchače poslech audia ve vysokém rozlišení. Pohodlný streaming z online hudebních služeb přes Wi-Fi je plně k dispozici.

Přednosti zařízení

Nového majitele jistě potěší nevysoké tělo a možnost umístění lišty na zeď, neopomenuta je však především léty prověřená kvalita všech produktů Denon. Flexibilita streamingu, moderní technologie a služby, tři zvukové režimy, funkce Denon Dialogue Enhancer a režim Pure Audio zajišťují vyladěný zvuk, který zhodnocuje více než 110 let firemních zkušeností v oboru.

Snadné nastavení a používání

Díky přiloženému HDMI kabelu je umožněno připojení zvukového projektoru DHT-S416 k TV zařízení, případně lze využít také optického vstupu. Po připojení zvukového projektoru k televizi pomocí HDMI s ARC podporou dovoluje korigovat hlasitost audio projektoru i dálkovým ovládačem od televize.

Nízký profil lišty vykazuje rozměry 900 x 83 x 54 mm při hmotnosti 1,8 kg. Sub-basová jednotka je 318 mm vysoká, 171 mm široká a 342 mm hluboká, váží přitom 5,2 kg. Spotřeba v pohotovostním režimu je 0,35 W.
Výrobce Denon
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Digitální vstup Optický, HDMI
Digitální výstup HDMI (ARC)
Síťové připojení Wi-Fi
Internetové streamovací služby Deezer, Qobuz, Spotify, TIDAL
Lokální streamování Bluetooth, Chromecast
Surround - kodek Dolby Digital
Barva Černá
Šířka (mm) 900 soundbar; (171) cm subwoofer
Výška (mm) 54 soundbar; (318 subwoofer)
Hloubka (mm) 83 soundbar; (342 subwoofer)
Hmotnost (kg) 7
Příslušenství Kabel HDMI, ARC Optický kabel, Dálkový ovladač
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)